IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Статья : Проект "Зелене світло" RollerPortal.Com
Kayot
Сообщение #1


RSG Team

У неділю, 17 серпня, під егідою "RollerPortal.Com" стартував новий журналістський проект "Зелене світло". Майбутньою ціллю проекту є висвітлення різних молодіжно-спортивних заходів, інтерв'ю, журналістські розслідування, співпраця з медіа і т.д.
Все це плани, які наразі є бажання оживити. Що з цього вийде, буде видно пізніше. Не виключено, що через брак часу, бажання чи будь-яких інших факторів проект буде закритий. Не виключенно, що він не приживеться серед роллер-молоді Києва, а значить він "помре" сам.
Наразі ми починаємо, так сталося, що в день старту проекту (якщо його можна так гучно називати), відбулося святкування дня народження одного з наших досвічених райдерів (хоча сам він себе так не називає), звісно ми не змогли обділити його увагою і взяли інтерв'ю під назвою "Розмова з особистітю"! Це один з не багатьох роллерів 2006 року, котрі продовжують "діставати" нас своєю присутністю, як в інтернеті, так і на асфальті:) 
Це таке коротеньке інтерв'ю.. Пані та панове, вашій увазі Voldemart! Ми спробували побачити його таким яким він є,... 1.gif





Voldemart
Ім'я: Вова Оніщук
Вік: 21 рік
Вид діяльності: студент
Роллер стаж: 2роки
Місце навчання/роботи: КІСІ
Судимості: підписка про не виїзд.
Модель роликів: Salomon S-Lab 2006
Колір волосся: русий
Стиль: "акцкій стиляга"

Любить: Океан Ельзи, вишні, захід сонця, морську воду, спати сидячи, американські бойовики, широкі штани, пірсінг, "постучать таранкой по столу".
Не Любить: пересолений суп, Черновецького, солодкий чай, ст.м Шулявська, їздити на таксі.

- Ну по перше, сьогодні тобі виповнився 21 рік, ми всі вітаємо тебе і бажаємо усього найкращого. Думаю тепер можна перейти до нашого спілкування.
- Спасибо, давай задавай вопросы.

- Ми вже доволі давно бачимо тебе на ролах.. Як довго ти катаєш? І назви, якщо пам'ятаєш дату своєї першої реєстрації на Київському інтернет роллер-ресурсі, і на якому саме?
- С середины июля 2006 года в компании, там же где-то и зарегестрировался, хотя роллики были далеко до этого, где-то с 2001 года, но катался сам. тогда все обитали на роллеркоме, соответсвенно я тоже.

- Ну це великий період.. Чого ти досяг за цей час? Я маю на увазі не конкретно якісь фізичні досягнення, а загалом, чого ти досяг будучи разом із роллерами і будучи роллером?
- Основное что я получил за это время - много отличных друзей, ну и катаюсь чуть-чуть)

- Тоді зустрічне питання, взагалі чим для тебе тепер є роллер-тусовка Києва? Чи змінилися з часом твої погляди на все це? Можливо змінилися життєві приорітети..?
- Сейчас меньше катаюсь, больше для себя чем для результатов, но пытаюсь оставаться в тусовке и помогать ее развивать. Всегда со временем приоритеты меняются вместе с целями, но это не должно мешать делать то что нравится.

- Одне таке трохи приватне запитання)) Ми знаємо, що саме тут, серед Київських роллерів ти знайшов свою другу половинку. Скажи як давно це сталося?
- Да) с Настей мы вместе уже более полтора года, и я очень рад этому. Общие интересы сближают, особенно если подкрепляются взаимными симпатиями. Сам посмотри сколько пар у нас в тусовке образовалось, есть даже уже поженившиеся, привет Джеку и Алинке.

- Тепер повернемося до твоїх чисто спортивних досягнень. Де і у яких змаганнях брав участь, пермоги, поразки, що скажеш?
- Выступал на различных сорревнованиях и в Киеве, и в других городах, восновном в дисциплинах фск, что более нравится, но звезд никогда не рвал, и из любителя в "про" так и не выбрался, часто не хватало ни времени, ни стремления, хотя определенных результатов добился.

- Тобто ясно, що впринципі спілкувався з роллерами з інших міст..держав, чи підтримуєш контакти і наразі? Скільки, і чи з кимось зав'язалися якісь тісні дружні зв'язки, не такі як з іншими?
- Очень тесные отношения после последних поездок завязались с Минскими ребятами, и с Харьковом, всегда рад их видеть и после поездок к ним всегда заряжаешься каким-то безконечным позитивом, который толкает на новые свершения 1.gif

- Чи вважаєш ти себе ектремалом? Чи здатен твій мозок на якесь безумне рішення? Враз переключитися і зробити те, чого робити не треба? Якщо так, то розкажи щось подібне, можливо якусь реальну ситуацію.
- Я обычно не делаю чего не надо ) такой вот характер у меня. Экстрим люблю, люблю когда поджимает в животе и от адриналина аж сносит крышу, но стараюсь всегда держать себя в рамках разумного и не впадать в крайности...

- Чого на твій погляд не вистачає наразі Київському екстріму, роллерам зокрема? Якщо не брати такі глобальні проблеми як фінансування і т.д.
- Не хватает организованости, не хватает ярких личностей, которые будут брать на себя ответсвенности и продвигать экстрим направления вперед, так же не хватает поддержки от государства, хотя опять же упирается в личностей от нас же, которые могли бы проталкивать эти проблемы наверх к государству. Так же среди роллеров сильная текучесть людей, достаточно часто одни приходят, а другие уходят, пока учатсяв школах, университетах - есть время кататься, только идут на работу, сразу забывают и забивают на роллики, и это обидно, но есть и те кто несмотря ни на что остаются, и это очень приятно 1.gif и опять же из этого вылазит первая проблема...

- так, Вовка, було приємно і цікаво з тобою поспілкуватися, вдачі тобі, зустрінемось на фасфальті.

У відповідь від Вольдемарта, я почув цікаву фразу, сенс якої зрозумілий, але написати я її не можу,.. Ну власне він натякнув, що йому вже пора до дому, бо ночі він просто так, заради сну, не марнує))


Власне це є перший досвід проекту "Зелене Світло. Розмова з особистістю" Як на мене, то при спілкування з Вольдемартом не обов'язково придумувати якісь важкі запитання, на конче серйозні теми, бо навіть з приводу доволі простих тем, він завжди висловлювався досить цікаво. Я намагався представити тут його коротку візитівку, та коротенько викласти його погляди на одне-два питання, що цікавлять сучасну роллер-молодь. Здається візитівка вдалася:) Наразі, починається все з простих інтерв'ю простих роллерів, що буде далі - побачимо)

Якщо проект приживеться, то не забувайте, що наступного разу, тут може бути один з вас wink.gif



Автор ідеї, журналіст, редактор: KAyot
RollerPortal.Com ©


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alessandro
Сообщение #2



Интересное интервью. Идея роллер-журналистики считаю гениальна. Так держать!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
nap4lm
Сообщение #3


SAM Racing Team

Это просто обалденно, так держать!

Полностью поддерживаю эту идею.


--------------------
Downhill® lover.
KIDT - мы "стираем" колеса! Follow Us:
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
zheneva
Сообщение #4



краса) супер) гарна ідея. думаю приживеться)))


--------------------

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kabban
Сообщение #5



Молодец Влад! Поддерживаю твою идею, эта идею приживется точно! Особенно если интервью будут брать у кого то из нас, обычных роллеров, обычных людей) В общем идея просто замечательная, понадобится помощ с этой идеей, пиши, помогу по мере возможностей)


--------------------
Націоналіст, бендерівець, фошиздъ и просто ведущий видео-обзоров на Fotos.ua.
Let the 4th be with You and Fus-Ro-Dah!!!

Steam-акк: $taR-BAX
Twitter: RudiRuslanenko
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
zheneva
Сообщение #6



гарної пори ночі вам)
є ось такий чувачок Винсент Ву Ван Кха, думаю чули про нього, приїжджав недавно але якось не вийшло зустрітися з усіма. ну то фігня.
наразі він погодився дати інтервью спешл фор роллерпортал.ком, тобто саме нам)
треба якось підживити проект зелене світло, і думаю слаломьор такого розмаху підігріє обстановку.
ну подобається мені ідея зеленого світла і все тут)
пропоную в цій темі усім разом замутити компіляцію запитань для вінсента.
доречі він стрибає та слайдить) гг)


--------------------

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #7


Super Moderator

плін, а що питають в таких людей такі як ми? Коли вперше став на ролли, як тренувався, чи відразу катав слалом, враження від першої перемгои, де вона була, скільки зараз нагород, які плани на майбутнє...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Steklo
Сообщение #8



QUOTE (Shaggy @ 20.9.2008, 14:09) *
плін, а що питають в таких людей такі як ми? Коли вперше став на ролли, як тренувався, чи відразу катав слалом, враження від першої перемгои, де вона була, скільки зараз нагород, які плани на майбутнє...

это можешь и на его сайте узнать
http://www.vuvankha.com//index.htm
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #9


RSG Team

Якщо хтось щось збирається робити, то будь-ласка, просто я наразі займаюся K3F, часу взагалі немає.

Тільки, якщо будете остаточно щось постити в "Зелене світло", то маякнете в асю.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Prince_of_WAR
Сообщение #10



Супер! молодец!


--------------------

- - - -
Просто скользи по пространству любовного асфальта маневрируя между стаканчиками...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #11


RSG Team

Наразі буду працювати над поверненням проекта після нетривалої паузи. Якщо все вийде, то скоро будуть новини)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 1:01