IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Тисовец 2012 отчеты и благодарности)), Тисовец 2012 отчеты и благодарности))
Kayot
Сообщение #41


RSG Team

ТестТЕТСТЕТЕТЕТ


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
6 страниц V  < 1 2 3 4 5 > »   
Начать новую тему
Ответов
azul mamut de lo...
Сообщение #42


RSG Team

Цитата(Jordi @ 30.7.2012, 15:56) *
Цитата(Klimka @ 30.7.2012, 12:01) *
Тисовец офигительный, даже боюсь представить что его может и не быть в следующем году

"Усьо будет wink.gif"


Шо там чутно від адміністрації, Тисовець включили до проекту "Олімпійські ігри у Львові 2022". Бо в минулому році багато хто з аборигенів казав, що в 2013 2014 у них величезне перевтілення а-ля Буклвель. Адже схили по протяжності і нахилу у тисовці кращі ))

http://stadion.lviv.ua/ru/the_best_winter_...l_be_in_Ukraine

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 31.7.2012, 12:05


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
aurora
Сообщение #43



Кто не был, тот не поймет! Было очень круто, просто зашибись! Особенно запомнилась компания, шутки и конечно же диско до 2 ночи 1.gif

А так, вместо отчета веселенькое видео:



в главной роли: Климка, Ривер, Пандочка
горе-оператор: Аврора

Сообщение отредактировал aurora - 31.7.2012, 12:16


--------------------


the mind thinks in pictures
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
mycushla
Сообщение #44



Сплошной позитив валит! Завидно, капец! 2.gif
А сколько роллеров в этом году было?


--------------------
Великие начинания даже не надо обдумывать, надо взяться за дело, иначе, заметив трудность, отступишь.
Юлий Цезарь
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
voldemart
Сообщение #45


Moderator

80


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Mozart
Сообщение #46



Це було мега-круто!!!!!
Природа - чудова, повно малини, чорниць, суниць1.gif Свіже повітря.. і навіть коли жарко - там не жарко, а лише трішки спекотно))
Розселилися ми гарно) Номери правда давно уже просяться ремонту, але жити можна1.gif Дякую за чудову, дружню компанію Альоні, Лєрі, Тарасу, Саші, Жені та Максиму))
Перше, що ми зробили в Тисовці - це пішли їсти.. ну що ж - кормлять там дуже і дуже непогано!!! І при такому харчуванні, справді, час відраховувався від сніданку, обіду, вечері - все планувалося навколо прийому їжі1.gif
Перші спуски - це щось дивовижне!!! Мала петля порадувала не зовсім нубським темпом (якщо їхати з самого верху). Велика петля - це..це..непередаваємі відчуття!!! Спуски, в яких не видно поворотів, ширина дороги - для проїзду одного авто, неймовірно цікаві віражі... це все так захоплююче!! Ну і звісно ж перший підйом на Бада-бум.. спочатку було страшно навіть уявляти те, що по ньому можна спуститися без відгальмовування ohmy.gif Але апати ці 800 метрів - це круто! інколи навіть приходилося йти, а не їхати.. але то все лише до 15 апа - потім уже стає легше1.gif
Перший спуск по Бада-буму, гальмування ейр-стопом і розуміння, що не такий він уже і страшний.. другий спуск, третій... і понеслася душа в рай1.gif)) його можна спускати і спускати і спускати.. єдине, що трішки затримує - це те, що його потрібно іще і апати після кожного спуску1.gif Мене порадувала моя ліва нога в правому повороті, яка все ж не підвела і витримала усі випробування, якими я її навантажував! І в деякі моменти вона лякала не лише мене, а й глядачів збоку траси.
Спуски перший і другий водопади - їх також можна катати вічно: плавні, ненапряжні повороти (окрім двух лівих, перед якими можна легко зменшити швидкість). Їхати паком - одне задоволення!!
Похід на водосховище, зустріч сходу сонця на вишці, підйом на трамплін, гра з фрісбі до часу ночі, дискотеки до 2-х ночі, мафія, волейбол, стрільба по мішеням... це все необхідно було поєднати з катанням та їжею.. часу реально невистачало!!!
Окремої уваги достойні:
- змагання Рівера у вечір третього дня: я був виснажений і знесилений, але постарався пробігти біатлон на максималці1.gif В результаті розділив друге місце з Ковирялкіним))
- квест Ланселота: це супер!!! цікаві та динамічні завдання! Доводилося багато думати... і бігати1.gif Наша команда взяла 3-тє місце і зовсім неочікуванно виграла ящик п.п. 5.1.61.gif

Я впевнений, що у наступному році усе буде іще краще, вище, швидше1.gif))
Жаль, що є і мінуси - МАЛО! Побути б іще дня 3-4.. ех..
Загалом - вдячність усім організаторам, що організовували любе дійство в Тисовці!!! ХОЧУ ЩЕ!!!

П.С. Нові знайомства, нові друзі, нові історії love.gif


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SIZORITY
Сообщение #47



Цитата(Mozart @ 31.7.2012, 22:50) *
Це було мега-круто!!!!!
Природа - чудова, повно малини, чорниць, суниць1.gif Свіже повітря.. і навіть коли жарко - там не жарко, а лише трішки спекотно))
Розселилися ми гарно) Номери правда давно уже просяться ремонту, але жити можна1.gif Дякую за чудову, дружню компанію Альоні, Лєрі, Тарасу, Саші, Жені та Максиму))
Перше, що ми зробили в Тисовці - це пішли їсти.. ну що ж - кормлять там дуже і дуже непогано!!! І при такому харчуванні, справді, час відраховувався від сніданку, обіду, вечері - все планувалося навколо прийому їжі1.gif
Перші спуски - це щось дивовижне!!! Мала петля порадувала не зовсім нубським темпом (якщо їхати з самого верху). Велика петля - це..це..непередаваємі відчуття!!! Спуски, в яких не видно поворотів, ширина дороги - для проїзду одного авто, неймовірно цікаві віражі... це все так захоплююче!! Ну і звісно ж перший підйом на Бада-бум.. спочатку було страшно навіть уявляти те, що по ньому можна спуститися без відгальмовування ohmy.gif Але апати ці 800 метрів - це круто! інколи навіть приходилося йти, а не їхати.. але то все лише до 15 апа - потім уже стає легше1.gif
Перший спуск по Бада-буму, гальмування ейр-стопом і розуміння, що не такий він уже і страшний.. другий спуск, третій... і понеслася душа в рай1.gif)) його можна спускати і спускати і спускати.. єдине, що трішки затримує - це те, що його потрібно іще і апати після кожного спуску1.gif Мене порадувала моя ліва нога в правому повороті, яка все ж не підвела і витримала усі випробування, якими я її навантажував! І в деякі моменти вона лякала не лише мене, а й глядачів збоку траси.
Спуски перший і другий водопади - їх також можна катати вічно: плавні, ненапряжні повороти (окрім двух лівих, перед якими можна легко зменшити швидкість). Їхати паком - одне задоволення!!
Похід на водосховище, зустріч сходу сонця на вишці, підйом на трамплін, гра з фрісбі до часу ночі, дискотеки до 2-х ночі, мафія, волейбол, стрільба по мішеням... це все необхідно було поєднати з катанням та їжею.. часу реально невистачало!!!
Окремої уваги достойні:
- змагання Рівера у вечір третього дня: я був виснажений і знесилений, але постарався пробігти біатлон на максималці1.gif В результаті розділив друге місце з Ковирялкіним))
- квест Ланселота: це супер!!! цікаві та динамічні завдання! Доводилося багато думати... і бігати1.gif Наша команда взяла 3-тє місце і зовсім неочікуванно виграла ящик п.п. 5.1.6:)

Я впевнений, що у наступному році усе буде іще краще, вище, швидше1.gif))
Жаль, що є і мінуси - МАЛО! Побути б іще дня 3-4.. ех..
Загалом - вдячність усім організаторам, що організовували любе дійство в Тисовці!!! ХОЧУ ЩЕ!!!

П.С. Нові знайомства, нові друзі, нові історії love.gif


Після всього вище написаного, звіт Моцарта виглядає як підсумок після якого так і хочеться дописати:" Записано зі слів усіх очевидців і учасників дійства. На основі реальних подій"

P.S.: Ваньйа, пей водка, жми красний кнопка, делісь видео і фотоматеріаламі!! biggrin.gif

Сообщение отредактировал SIZORITY - 31.7.2012, 22:53


--------------------
Проснулся после ночной покатушки, у меня все в порядке - зубы на месте, телефон на зарядке.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Sue
Сообщение #48



Еще немного фоточек с этих прекрасных незабываемых 4х дней
510322335450 или страница http://www.ex.ua/view_storage/51032233545
скоро будет немного видяшек...правда качество не самое лучее, но все же cool.gif
Еще раз всем спасибо, все было мегакруто и мегабыстро!!! адреналин из крови еще не ушел....
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (8):
Няша
Сообщение #49



Видяшки с моей мыльницы http://www.ex.ua/view_storage/874682995608


--------------------
Жизнь измеряется не количеством сделанных вдохов и выдохов, а количеством тех моментов, когда от счастья захватывает дух.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
agnislav
Сообщение #50



Было супер! Куча новых знакомств, куча драйва, новые рекорды, новые ощущения! Надеюсь на продолжение в следующем году, а то 40км/ч стрёмно только из-за короткой рамы и нарощенных колёс cry.gif Хочу больше!!!

Огромное спасибо оргам за сие мероприятие!!! Кайот, Джорди, ю ар зе бест!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Lancelot
Сообщение #51



Цитата(agnislav @ 1.8.2012, 2:55) *
Огромное спасибо оргам за сие мероприятие!!! Кайот, Джорди, ю ар зе бест!!!


Garret, давай до свиданья...


--------------------
В нашем мире, позволять себе привыкать к чему-либо - опасно. (Ланц)

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (15):
Mozart
Сообщение #52



Іще одне: усі чекають звіти з Тисовця - відео від Прайдів, відео від Шведа, відео від Носфера...
..а також супер-мега-треш - "фільм від Прайдів, у якому буде все"(с)

Сообщение отредактировал Mozart - 1.8.2012, 8:34


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
Nosfer
Сообщение #53



DH видосы все скопом не отобраные с моей гоупроха (Напалм и командо)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (15):
SIZORITY
Сообщение #54



Занадто швидко пролетіли ці прекрасні 4 дні в Тисовці. Як ті хто був, так і ті хто пропустив розуміють, що словами важко і довго описувати емоції і враження отримані від поїздки. Можна лише написати, що ми робили, а зрозуміти наскільки це було класно вам допоможе уява а також фото- та відеоматеріали.
Розминались і прокачували скіли на маленькому колі, спускали Бадабум, і його ж апали. Запускали повітряних зміїв і влаштовували водяні бої. Сиділи біля вогнища і гоцали на дискотеці, ходили на водосховище купатися. Пили джерельну воду і їли ягоди, милувалися Карпатською природою, і зоряним небом. Піднімались на вишку і проходили квест. Грали в мафію чи просто мило теревенили сидячи у сусідів. Зустрічали і проводжали сонце. Їли смачно. Стріляли влучно і не дуже. Заводили нові знайомства, нових друзів.
Упевнений щось пропустив, але і цього досить щоб освіжити в пам’яті цей відпочинок.
І хоч є за чим, та не треба сумувати, бо чим більше часу проходить після Тисовця 2012 тим менше часу залишається до Тисовця 2013!
Ще трішки фоток: 484842481488 или страница http://www.ex.ua/view_storage/484842481488


--------------------
Проснулся после ночной покатушки, у меня все в порядке - зубы на месте, телефон на зарядке.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (8):
Kayot
Сообщение #55


RSG Team

ОФІЦІЙНА ПОДЯКА ВІД RSG_TEAM (KAYOT, GARRET, JORDI)
до всіх піонерів Тисовця 2012 Back to the dream!


Шановні, ми на рівні з вами провели ці незабутні 4 дні, і 5ть ночей!) Ми так само ходили, гуляли, іноді вистачало часу разом розважатися, спали, їли...але повірте, ОСНОВНЕ що нас хвилювало, це ваше дозвілля і комфорт! Не хочеться бити себе в груди і казати "ми!", але нам дійсно було важливо, щоб всі поселилися, всі повноцінно харчувалися, всім було весело, і всі ваші проблеми (які автоматично ставали нашими) були вчасно і без зусиль вирішені. xdrive.gif Окрім цього, ми намагалися і нам це здається вдалося, наситити ці 4ри дні цікавими заходами, іноді дещо класичними (водяні баталії), а іноді і новинками (драг-рейсінг). Інколи нам допомагали вас розважати і ми розважалися з вами (Ланс дякуємо за квест), а інколи ми впрягалися на цілий вечір заради класної дискотеки! wizard.gif
Можливо це через те, що цього року Тисовець робило троє організаторів, котрі вже потроху переросли саме катання на роликах (як не дивно) і більшу частину часу відчували певні забов'язання перед вами. cool.gif
Ми дійсно з великими нетерпінням очікували ваших відгуків і побажань, очікували різне, але дуже приємно, коли вперше за 4 роки на трьох сторінках, підсумовуючи нашу поїздку ми не знайшли жодного негативу. Можливо колись нарешті так і мало статися, а може зорі на небі співпали 1.gif
В будь-якому випадку, ми дякуємо всім 80ти роллерам-піонерам, які допомогли оживити це свято, навіть без когось одного з вас - воно було би не таке.
Ми прикладемо всіх зусиль і зробимо все можливе, що буде в наших руках, для того, щоб через 380 днів ви знову пакували валізи і з піною у рота бігали по дитячих магазинчиках, у пошуках водяної зброї (або чогось більш цікавого rolleyes.gif ).

З повагою ваші RSG_Team:
Kayot
Garret
Jordy


Сообщение отредактировал Kayot - 1.8.2012, 23:31


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ivet
Сообщение #56



Цитата
очікували різне, але дуже приємно, коли вперше за 4 роки на трьох сторінках, підсумовуючи нашу поїздку ми не знайшли жодного негативу.

Та просто я не ездил.
з.ы
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Обожаю тысовец, но я нищеброд и потому меня в этом году задавила жаба туда ехать


--------------------


Если я вас напрягаю или раздражаю, то Вы всегда можете забиться в углу и
поплакать...

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
Nosfer
Сообщение #57



тут пару найкумэдниших домашних теплых ламповых цыфровых фотокарточек (42 штуки в сумме)

http://vk.com/photo8626933_286792526

скажем так отсюда и дальше 1.gif разбераем себе понравившеся бо могу удалить 1.gif

Сообщение отредактировал Nosfer - 2.8.2012, 23:34


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Kayot
Сообщение #58


RSG Team

Нє ну так це само собою...Іветунчику, якби ти їхав, то всі були в гівні ще в потязі "туди"))) Флуд троль и гнев Божий - это твой стиль))


Цитата(Ivet @ 2.8.2012, 12:34) *
Цитата
очікували різне, але дуже приємно, коли вперше за 4 роки на трьох сторінках, підсумовуючи нашу поїздку ми не знайшли жодного негативу.

Та просто я не ездил.
з.ы
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Обожаю тысовец, но я нищеброд и потому меня в этом году задавила жаба туда ехать




--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
agnislav
Сообщение #59



Спасибо, Ланс, за напоминание )) Кстати, отдельное сенкс за квест - таки очень супер получилось!

Гаррет, сорри, я тебя практически не знаю, потому и забыл поблагодарить.

Цитата(Lancelot @ 1.8.2012, 8:29) *
Цитата(agnislav @ 1.8.2012, 2:55) *
Огромное спасибо оргам за сие мероприятие!!! Кайот, Джорди, ю ар зе бест!!!


Garret, давай до свиданья...

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
dao
Сообщение #60



По просьбам наших со всех сторон позитивных "понаехавших" друзей выложил свои фоты на сервис мейл.ру:

Прошу любить и скачивать


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Nosfer
Сообщение #61



А еще а еще у меня есть вот такое =)
http://vk.com/video8626933_163016004
позже будет ютрубка

и оригинал несжатый на эксе
http://www.ex.ua/view/16015710

Сообщение отредактировал Nosfer - 3.8.2012, 14:44


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

6 страниц V  < 1 2 3 4 5 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 15:53