IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> У Вінницю на день Європи, 14-15.05.2016, з ролами!
Прохання голосувати лише тим, хто плюсонув стартпост!
Ви залишитесь у Вінниці на неділю?
Так! [ 7 ] ** [53.85%]
Ні. [ 4 ] ** [30.77%]
Не знаю. [ 2 ] ** [15.38%]
Всего голосов: 13
Гости не могут голосовать 
Free_Spirit
Сообщение #1



Коли ми минулого разу були у Вінниці, там було класно: нас покатали по місту, ми побували у музеї автівок та автентичній кав'ярні, подивилися вечірнє лазерне шоу. Тоді ж нас іще запрошували відвідати щорічне святкування дня Європи, яке відбувається у травні.

І ось сьогодні мені нарешті повідомили точну дату , це 14 травня. Афіша заходу різноманітна, багато хто знайде собі щось до душі та настрою. Крім того, для нас готується окрема програма відвідин. Я, правду кажучи, ще сам не знаю, що то буде, та пригадуючи минулий рік, впевнений, що буде щось цікаве. Тому берімо ролики, купуймо квитки і рушаймо до міста водограїв xLaie_76C.gif xdrive.gif
Незважаючи на непогоду, виїзд все-таки буде. Може, у іншому форматі, але то вже деталі.

Доїхати до Вінниці і назад можна:

14 травня:
Київ - Вінниця
  • О 6:53 747К Інтерсіті, С2, 166 грн
  • О 8:09 861К, С3, 43 грн

Вінниця-Київ:
  • О 15:44 862К, С3, 43 грн
  • О 18:33 748К Інтерсіті, С2, 166 грн

15 травня:
Вінниця-Київ:
  • О 15:44 862К, С3, 46 грн
  • О 16:17 772О, С2, 73 грн квитки скінчились
  • О 18:33 748К Інтерсіті, С2, 182 грн



Заночувати можна у хостелах ВинХостел, ЦентрХотел, РиаХостел, «На Пестеля 11», близько 120 грн./місце

Єдине, про місце ночівлі слід потурбуватись вже зараз, бо у день свята можна спіймати облизня

Слідкуйте за темою, я дописуватиму в неї всі уточнення та зміни.

Сообщение отредактировал Free_Spirit - 12.5.2016, 14:34


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
2 страниц V   1 2 >  
Начать новую тему
Ответов
-Starlight-
Сообщение #2



Нужно хоть раз попасть в эту чудесную поездку))

Проанонсировал в группе вк


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
ANIKA
Сообщение #3



Привіт усім, я буду вашим городовим, чекаю вас всіх в гості і готую для вас цікавеньку катку, в якій ви точно отримаєте багато вражень і побачите багато цікавенького wink.gif Таке не можна пропускати, тож пакуйте ролли і купуйте білети до Вінниці!!!;))) Щодо ночівлі - я Міші скинула номер людини, яка здає 1к квартиру, його нам порадив Антон, а ще в нас відкрились хостели, ось посилання на їхні сайти: ВинХостел, ЦентрХотел, РиаХостел, «На Пестеля 11»
Щодо програми свята:
http://moemisto.ua/vn/den-evropi-u-vinnitsi-20333.html
+окрім стандартної покатушки – екскурсії, яка само-собою по маршруту виходить, на цей раз ми зможемо побувати всередині нашої знаменитої вежі і побачити місто звисока, здивуємось майже непомітному в самому центрі міста старовинному капищу; я покажу вам один незвичайний магазинчик, в якому можна за адекватними цінами купити сувеніри та магнітики, якщо хто захоче; після фонтану Рошен – для бажаючих – невеличка покатушка по нічному центру Вінниці, спустимось з вітерцем по найулюбленішому даунхілу наших вело-роллерських покатушок
Для тих, хто залишається на наступний день:
Катнемо, або пройдемось по Вінниці, відвідаємо цікаві музеї, виставки, та просто гарно відпочинемо після такого меганасиченого першого дня. За бажанням можемо влаштувати пікнік на березі Бугу, розпалимо багаття.

Якщо є якісь питання - задавайте 063-69-53-151 або 097-39-89-182, також можна в ВК https://vk.com/anika_vishnevskaya
До зустрічіwink.gif))


--------------------
Хочется чашечку теплого белого чая с большим уютным домом на краю леса...=)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (7):
Free_Spirit
Сообщение #4



Що до квартири: 1к студія 29 кв. м, 4 спальні місця, 1 пов., 10-15 хв. пішки до центру та водограю. Все вищевказане буде у нашому розпорядженні на добу всього за 270 грн за максимум 4 чол. За більше людей правлять більше грошей. Можливо, треба буде доплатити за виїзд в другій половині дня, але це у всіх так.

Хостели - від 110 за ліжко.

За квартиру треба вирішити вже завтра, край - післязавтра, бо можуть перехопити, ми ж там будемо не єдині туристи.
Тому починаємю перепис тусовщиків, які не проти заночувати з веселощами та у тисняві 1.gif

Хто точно знає, що залишатиметься на ночівлю і готовий підкріпити свої наміри переказом коштів на карту або передати їх особисто в руки - ставте +1 під цим постом та процитуйте список (під спойлером), додавши до нього себе, аби я вас полічив.

Якщо таких буде більше 4-5 - буду дізнаватись про варіанти двокімнатних.

Чим швидше ми приймемо рішення, тим ймовірніше отримаємо прийнятний варіант за прийнятні гроші. Тому покваптеся! Крайній термін - завтрашній вечір.

Першим буду я 1.gif
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
1) Free Spirit, Об8 122 ЧЧ бб


Якщо в кого є побажання-доповнення що до проживання - пишіть у коменти.

Сообщение отредактировал Free_Spirit - 3.5.2016, 19:45


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
zNata
Сообщение #5



а другою тоді я)
1) Free Spirit, Об8 122 ЧЧ бб
2) Ната, О95867О278
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SIZORITY
Сообщение #6



1) Free Spirit, Об8 122 ЧЧ бб
2) Ната, О95867О278
3) SIZORITY 06З-З81-01-05


--------------------
Проснулся после ночной покатушки, у меня все в порядке - зубы на месте, телефон на зарядке.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Karinka
Сообщение #7



1) Free Spirit, Об8 122 ЧЧ бб
2) Ната, О95867О278
3) SIZORITY 06З-З81-01-05
4) Karinka, 096424965o) (+1 Ром під питанням, якщо що, то на каріматику)

Сообщение отредактировал Karinka - 4.5.2016, 9:45


--------------------
Marinka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Free_Spirit
Сообщение #8



Отже, поки що ночують четверо, один під питанням. Це повністю укомплектована 1к квартира. Список квартирантів:

1) Free Spirit, Об8 122 ЧЧ бб
2) Ната, О95867О278
3) SIZORITY 06З-З81-01-05
4) Karinka, 096424965o) (+1 Ром під питанням, якщо що, то на каріматику)

Є хороща звістка: за житло я домовлятимуся завтра по обіді, тому у тих, хто ще сумнівається, є час подумати і прийняти рішення.
Аби потрапити у чергу на централізоване поселення, требат дописати себе у список і бути готовим передати мені до третьої години дня 70 грн на житло (сума орієнтовна, по приїзді можливі незначні корективи).

Іншим доведеться потурбуватись про проживання самотужки.

Хто захоче самоорганізуватися по житлу, номер орендодавця та іншу інфу, яка у мене є, я повідомлю.

Сообщение отредактировал Free_Spirit - 4.5.2016, 21:16


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Karinka
Сообщение #9



Привіт всім!
Хтось уже купував квитки на поїзд? Якщо так, або плануєте, то напишіть, на який поїзд і вагон)
Або інші варіанти прибуття у Вінницю.


--------------------
Marinka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ром
Сообщение #10



Цитата(Free_Spirit @ 4.5.2016, 22:18) *
+1 Ром під питанням, якщо що, то на каріматику

"+1 Ром" уже не под вопросом. Готов закинуть за квартиру.
Только я еду стопом, скорей всего, надеюсь, что там найдемся)

Сообщение отредактировал Ром - 5.5.2016, 18:08
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Free_Spirit
Сообщение #11



Цитата(Ром @ 5.5.2016, 19:06) *
Цитата(Free_Spirit @ 4.5.2016, 22:18) *
+1 Ром під питанням, якщо що, то на каріматику

"+1 Ром" уже не под вопросом. Готов закинуть за квартиру.
Только я еду стопом, скорей всего, надеюсь, что там найдемся)


Ром, у своєму попередньому повідомленні я вказував остаточний час прийняття рішення і переказу коштів, це 15:00 сьогодні. Для ситуаціїй, коли часу обмаль, я залишив свій номер, треба було дзвонити чимскоріш, як тільки визначився. Зараз, на жаль, вже запізно, я вже домовився про 4місну 1к. Тому вибачай. Хіба що зі своїм каріматом та спальником.

Сообщение отредактировал Free_Spirit - 5.5.2016, 20:24


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Karinka
Сообщение #12



Міша, місце ще для однієї людини знайдемо. Роллери - це ж одна сім'я, чи не так?
А хазяїну не обов'язково знати, що буде на одного більше.

Сообщение отредактировал Karinka - 5.5.2016, 20:59


--------------------
Marinka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Free_Spirit
Сообщение #13



Цитата(Karinka @ 5.5.2016, 21:40) *
Міша, місце ще для однієї людини знайдемо. Роллери - це ж одна сім'я, чи не так?
А хазяїну не обов'язково знати, що буде на одного більше.


Марино, це питання не для форуму. Це та йому подібні питання можна вирішувати індивідуально, із урахуванням та дотриманням інтересів усіх, чиї інтереси вони зачіпають.


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ром
Сообщение #14



Цитата(Free_Spirit @ 5.5.2016, 21:17) *
Цитата(Ром @ 5.5.2016, 19:06) *
Цитата(Free_Spirit @ 4.5.2016, 22:18) *
+1 Ром під питанням, якщо що, то на каріматику

"+1 Ром" уже не под вопросом. Готов закинуть за квартиру.
Только я еду стопом, скорей всего, надеюсь, что там найдемся)


Ром, у своєму попередньому повідомленні я вказував остаточний час прийняття рішення і переказу коштів, це 15:00 сьогодні. Для ситуаціїй, коли часу обмаль, я залишив свій номер, треба було дзвонити чимскоріш, як тільки визначився. Зараз, на жаль, вже запізно, я вже домовився про 4місну 1к. Тому вибачай. Хіба що зі своїм каріматом та спальником.


Нуок, покатаю с вами 14-го и ночью буду ловить стоп/блаблакар. Зато на комиккон попаду в воскресенье (я про него и забыл совсем).
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Free_Spirit
Сообщение #15



Для всіх,хто ще не зважився на поїздку, є приємна звістка: на букінгу з'явилися недорогі електрички третього класу,що йдуть 3,5 год. Отже, чим можна їхати...

14 травня:
Київ - Вінниця
  • О 6:53 747К Інтерсіті, С2, 166 грн
  • О 8:09 861К, С3, 43 грн

Вінниця-Київ:
  • О 15:44 862К, С3, 43 грн
  • О 16:17 772О, С2, 68 грн
  • О 18:33 748К Інтерсіті, С2, 166 грн

15 травня:
Вінниця-Київ:
  • О 15:44 862К, С3, 46 грн
  • О 16:17 772О, С2, 73 грн
  • О 18:33 748К Інтерсіті, С2, 182 грн


Я, Сізоріті і Ната вже взяли квитки 1.gif
Туди - 14.05 на поїзд 861К у перший вагон на місця 67-69.
Назад - 15.05 на поїзд 862К у другий вагон на місця 92-94.

Тому час зустрічі перетворюється на проміжок між 9:30 і 11:30. Місце для тих, хто прибуде раніше те ж саме, для тих, хто пізніше - зорієнтуємось по місцю.

Хто до Вінниці буде їхати Інтерсіті, який прибуває раніше, нехай не турбується - вас зустріне наша городова Аніка, нудьгувати на вокзалі в очікуванні не доведеться xdrive.gif.

Прохання для всіх, хто їхатиме - напишіть у темі, в який час і куди ви прибуваєте, а також ваш телефон, аби організатори знали, що ви їдете і зустріли вас.

Пишіть окремим повідомленням-списком,ось так:

1) Free Spirit, Ната, Sizority - в 11:33 на залізничному вокзалі, Об8 122 ЧЧ бб, О9Ч 9Об 58 82 (Free Spirit)

Крім того, якщо по ходу поїздки у вас щось змінюється - не соромтеся телефонувати мені або Аніці.

Пізніе оновлю стартпост.

Сообщение отредактировал Free_Spirit - 9.5.2016, 7:57


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Free_Spirit
Сообщение #16



Погода на вихідні у Вінниці не вселяє оптимізму cry.gif
Але нашої рішучості це не похитне, виїздові бути x_nhl.gif
Гулятимемо якщо не ролами, то ногами, просто встигнемо відвідати менше місць, от і все!
Тим паче, що погода нині примхлива, і хто його зна, як воно на місці обернеться... rolleyes.gif xdrive.gif

Оновив стартпост.


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ice
Сообщение #17


и.о. Администратора

Замовив і вам сонечко, але як воно буде - хтозна. Беріть з собою оберіг-парасольку!)))


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Karinka
Сообщение #18



Я і Ром прибуваємо о 10:06 у Вінницю. Поїзд 069.


--------------------
Marinka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
ANIKA
Сообщение #19



Погода - пічалька, вже другу годину дощ квасить на всю.. unsure.gif беріть парасольки і будьте морально готові гуляти пішака..


--------------------
Хочется чашечку теплого белого чая с большим уютным домом на краю леса...=)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Free_Spirit
Сообщение #20



Виїд відбувся - і це було чудово!

Я не буду зараз описувати всі приємні враження, надто їх багато. Скажу лише, що погода дозволила насуху відкатати всю субботу, тільки аж увечері нас трішки підмочило, а хто залишився на неділю - ті мали змогу здійснити невеличку пішохідну екскурсію під весняним дощем.

Нас було четверо гостей - я, Ната, Карінка та Ром. П'ятою була наша гостинна вінничанка Аніка.

Хочу подякувати всім учасникам за приємне товариство та веселе дозвілля, і за те, що все-таки поїхали, не зважаючи на несприятливі прогнози.

Окрема дяка нашій невтомній городовій за цікаві різноманітності. Наті з Ромою - за фото- та відеосупровід заходу, нетерпляче чекаю на ваші звіти. Маринці - що підняла всім настрій суботнього вечора.

Це був мій перший (та, сподіваюсь, не останній) виїзд у якості огра, тому природньо, що мали місце різноманітні помилки в організації. Конструктивна критика вітається, ваші зауваження я врахую на майбутнє.


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):

2 страниц V   1 2 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 14:52