IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Тема про поездки на зимний отдых (НЕ Киев), Скиборды (сноублейды), лыжи, сноуборд
azul mamut de lo...
Сообщение #1


RSG Team

Ця тема створена для тих, хто шукає компашку для зимового відпочинку 1.gif.
Бо ми не можемо жити без достатньої дози адреналіна в крові 365 днів на рік:)
Настали вже ті часи, коли взимку "Роллерпортал.сом" вже майже можна трансформувати на "Сноубордінг.сом.уа 2" (ЖАРТУЮ)wink.gif Бо у нас ще є достатня кількість скірбордяїв, та лижнярів:)...
Кого не спитаю, всі збираються взимку поїхати катати, багато хто шукає компанію. Хтось, саме зара пробиває варіанти житла іт.д. ( про щонедільні нічні покатухи на Протасі, просто мовчу. Думаю, весь РоллерПортал буде висіти взимку там, а мелюпусінька частинка кататиме у Блокбастері та Пантері 1.gif 2.gif
__________________






Першонах.
На початку Січня 2009 року, шукаю роллерів, для катання на Буковелі на 4-5 діб
Проте, можна і не в Буковель, Славське та Драг теж розглядаюсться.
wizard.gif
Житло буду пробивати десь через місяць. Чекаю на ваші варіанти ))))


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
5 страниц V   1 2 3 > »   
Начать новую тему
Ответов
Iceberg
Сообщение #2


RSG Team

http://bukovel.com/index.php
http://shop.bukovel.info/


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Brioni
Сообщение #3


NRG Team

З 29 грудня по 2(3) січня їду з друзями в Пилипець кататись на лижах, вже є заброньване житло, весь поверх наш(12 осіб) з їжею на дому)) поки назбирали біля 9 чоловік, тому ще пару місць є, як хто хоче з нами, до 10 числа(щоб квитки купити встигнути) мені у ЛС можете відписатись.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alessandro
Сообщение #4



Мамонт, можно поселиться гдето между Драгобратом и Буковелью и убить сразу двух 1.gif.
Я так сделал в прошлом году. Я жил в ясенях за 35 баксов в комфортных условиях.
У меня отпуск до 11 января. Буду рад присоединиться в компашку wink.gif
Да, про жилье лучше подумать заранее а то в пик будут большие проблемы.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #5


RSG Team

Цитата(Alessandro @ 19.10.2008, 11:42) *
Мамонт, можно поселиться гдето между Драгобратом и Буковелью и убить сразу двух 1.gif.
Я так сделал в прошлом году. Я жил в ясенях за 35 баксов в комфортных условиях.
У меня отпуск до 11 января. Буду рад присоединиться в компашку wink.gif
Да, про жилье лучше подумать заранее а то в пик будут большие проблемы.

Сандро, в нас це вже якась традиція:).

Кажеж в Ясенях, хм... треба буде з тобою про це детальніше поспулкуватися...
Можливо, непогана ідея )))))))))

Хто ще?1.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Вуйко з полонини
Сообщение #6



В компанію з двох лижників та одного бордера треба легіноер(бажано із непоганим досвідом катання), щоб можна було зайняти 2 номери в хостелі в центрі Закопаних. Орієнтовані терміни перебування в Заках: 02.02-09.02

Розцінки наступні:
Консульсий рекет:
віза 260грн
страховка 90грн
Доставка(туди-сюди):
поїзд Київ-Лвів+автобус Львів-Закопане 715грн
АБО
поїзд Київ-Краків+автобус Краків-Зак 926грн
Прожиття 7 ночей (хотстел Hostel Stara Polana)
1 ліжко в номері на двох(+сніданок) 627грн
харчування(готуємо самі) 350грн
за такі гроші там можна буде обжиратися
Підйомники:
Нюсаль(600м) 15 за 90грн
Губалувка(1400м) 10 за 90грн
Краспови (4300м) 1 за 18грн

Кого цікавить відписуйте мені в аську. На наступному тижні будемо бронювати хостел.
З.І.: компаньйон для пошуків пригод на своє заднє місце у вигляді фрірайду по лісу та неосвоєних схилах ГАРАНТОВАНИЙ!


--------------------
Оце воно ото так!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Zmey
Сообщение #7



Я хочу поехать зимой куда-нить, покататься на сноуборде. Компании пока нет. Буду рада, если кто-то примет в свою компанию 1.gif


--------------------
Work like you don't need the money
dance like no one is watching
sing like no one is listening
love like you've never been hurt.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rasim
Сообщение #8



Собираюсь поехать в районе новогодних праздников, скорее всего драг или буковель! Так что, если что, Мамонт, примыкаю к тебе и буду агитировать еще народ на поездку 1.gif с датами еще далеко неопределенно, нужно дождаться официальных дат по зимней сессии... sad.gif как правило это дело затягивается в деканате до декабря sad.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
дядя_вова
Сообщение #9



Цитата(azul mamut de locura @ 18.10.2008, 16:20) *
Першонах.
На початку Січня 2009 року, шукаю роллерів, для катання на Буковелі на 4-5 діб
Проте, можна і не в Буковель, Славське та Драг теж розглядаюсться.
Житло буду пробивати десь через місяць. Чекаю на ваші варіанти ))))


Для себе питання вирішив давно - збираюсь 04-09.01.2009 на Буковель з протасівськими Оленями.

Пораджу житло шукати не через місяць, а прямо зараз - можливо щось пристойне ще знайдеш. Особливо, якщо бюджет обмежений.
Подивись розділ "Проживание" на SKIERі - http://www.skier.com.ua/vasbin/vfor.cgi?skf=forum&f=9

Селитися в Яремче, Микуличині, Яблуниці, Ясиня - значно дешевше, кормлять смачніше (у порівнянні з готелями на Драгобраті). Крім того, в селах ще є магазини.
Але, потрібно вирішувати питання з трансфером до місця катання.

Зателефонуй 0675023405 (Влад) - в минулому сезоні і возили, і поселяли регулярно.
Тут є відгуки: http://www.skier.com.ua/vasbin/vfor.cgi?sk...sorted=&p=1
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #10


RSG Team

Отже:
Мамонт
Алесандро
Расим
Шеги (Можливо з нами)
Змей

1.gif.

Хто далі?1.gif. Житло вже с сьогоднішнього дня буду пробивати. Всю інфу кидатиму в цей топік 1.gif.
Вова, можливо персычемося на гырцы?. Теба обмынятися контактами:))


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #11


RSG Team

Що ми маємо на даний момент:


5 днів ПОВНОГО БЕЗЛІМІТУ (Включаючи вечірнє катання на двох освітлених Підйомниках )
Коштує на ці числа в Буковелі 982 гривні.

Житло буде коштувати приблизно під 700 гривень за 5 днів (+ хавка два рази на день , годують НА УБІЙ)
(Жити будемо в десь в Яремчах, Микуличинях, Яблуницях, Ясинях, Татарові і т.д. – села в 20 кілометрові зоні від Буковелю )

Кожен день трансферу, з сіл. Приблизно (10-15 гривень в один бік). Або можна буде чекати маршрутку , 5 гривень 1.gif
(В тому році проблем з цим не було)

Зі студентським, проїзд з Києва і. до Києва обійдеться десь під 150 гривень в обидва боки (Київ-ІваноФранківськ+ маршрудка до нашого села і навпаки)

Отже:928(витяги)+700(житло)+130(трансфер)+150(Потяг)+300(на шоколадки, бані, і т.п.)=2208 Гривень.


Округлюємо до 2300 гривень. 1.gif


(Це якщо в вас своя снаряга, якщо ні. То дешеву за 50 грв на дому знайти можна і в Києві, і в оточуючих селах на Буці)


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rave
Сообщение #12



В конце ноября (при наличии снега в Карпатах) поеду на Буковель. Дней на пять. Ибо терпеть до января сил нет 2.gif
Уже будет компания человек 5 минимум. Присоединяйтесь.

Плюсы: на склонах немного народу, есть где разгуляться; еще человеческие цены на подъемники и на жилье
Минусы: есть вероятность, что к тому времени снега в Буковели еще не будет (хотя обещают); нужно будет брать отпускные дни, это еще не новогодние праздники


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Вуйко з полонини
Сообщение #13



Цитата(azul mamut de locura @ 20.10.2008, 12:53) *
5 днів ПОВНОГО БЕЗЛІМІТУ (Включаючи вечірнє катання на двох освітлених Підйомниках )
Коштує на ці числа в Буковелі 982 гривні.

ОГО! Як піднялися ціни! Австрія виходить дешевше зі своїми трасами які можна розтягнути на 25км, та незрівняно кращими уиовами для катання.

Цитата(Rave @ 20.10.2008, 15:01) *
В конце ноября (при наличии снега в Карпатах) поеду на Буковель. Дней на пять. Ибо терпеть до января сил нет 2.gif
Уже будет компания человек 5 минимум. Присоединяйтесь.

Плюсы: на склонах немного народу, есть где разгуляться; еще человеческие цены на подъемники и на жилье
Минусы: есть вероятность, что к тому времени снега в Буковели еще не будет (хотя обещают); нужно будет брать отпускные дни, это еще не новогодние праздники

Пам'ятається мені минулий рік (та й позаминулий рік): в Буковелі проблеми зі снігом бувають навіть в січні.


--------------------
Оце воно ото так!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #14


Super Moderator

додам до рейва, що в ці дні навіть зі снігом всі витяги працювати не будуть
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rave
Сообщение #15



В прошлом году окрытие сезона в Буковели было 17 ноября. И снега было завались.

Неверующим: галлерея



--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #16


Super Moderator

Правильно, краще їхати в листопаді, бо в січні сніг реально тане ))))

Жарти жартами, але прогнозисти обіцяють холодну зиму, так що є надія, що ми таки накатаємось в цьому сезоні на Карпатських схилах wink.gif

2 Вуйко: а скільки коштує дорога та віза до Австрії? wink.gif До того ж Мамонт хоче їхати на початку січня, а ці дні вважаються ще святковими... Після 10 січня ціни суттєво падають.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rasim
Сообщение #17



Неплохой вариант ехать в районе 20.01-01.02, как раз у многих студентов в это время каникулы, да и цены пониже будут, однозначно.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Zmey
Сообщение #18



Мне, в принципе, все равно, когда ехать, лишь бы съездить 1.gif Конечно, деньгами сорить не хочется, поэтому могу поехать и в конце января


--------------------
Work like you don't need the money
dance like no one is watching
sing like no one is listening
love like you've never been hurt.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Вуйко з полонини
Сообщение #19



Цитата(Shaggy @ 22.10.2008, 15:26) *
2 Вуйко: а скільки коштує дорога та віза до Австрії? wink.gif До того ж Мамонт хоче їхати на початку січня, а ці дні вважаються ще святковими... Після 10 січня ціни суттєво падають.

Ну то можна кудись поїхати поближче (як приклад Польща 02.02.09-9.02.09 1.gif ), бо Буковель - це невиправдано висока ціна та недуже цікаві траси. За такі гроші як вони деруть, то мали хоча б за трасами слідкувати та хоч інколи робити нормальні трампліни.

Цитата(Rave @ 22.10.2008, 12:41) *
В прошлом году окрытие сезона в Буковели было 17 ноября. И снега было завались.

Неверующим: галлерея


А кміння тебе не дуже хвилює? Хоча це визначна риса Бука - псувати лижі! На моєму рахунку вже 2 (!!!) вирваних канти.

А так.... і ще одна визначна риса Буковелю - шарнені черги із кучою пянючих.........


--------------------
Оце воно ото так!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rasim
Сообщение #20



Кто в курсе, в какой бюджет может вылиться поездка в те же польские Закопаны?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

5 страниц V   1 2 3 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 20:48