IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Статья : 30.07.09 ROLLA Camp 09, 30.07-2.08.2009
Kayot
Сообщение #1


RSG Team

Ітак ФОТОзвіти модери збивають в один пост:

Гном:
http://gnoblin.io.ua/album265098

Эльф:
http://upload.com.ua/link/900987492

Джорді:


Вовчік:







Рейв:
Пикаса

Фунтік:
Файершоу от Роача
http://vimeo.com/5993103
Мои фото в альбоме
Маленький ролик скоростных соревнований.

Вігрід:


Сообщение отредактировал Jordi - 11.8.2009, 11:40


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
7 страниц V   1 2 3 > »   
Начать новую тему
Ответов
azul mamut de lo...
Сообщение #2


RSG Team

ROLLA Camp 09

Ну що ж. Ви довго чекали. Тому отримуйте Офіційну Інформацію про Перший роллер-табір в Карпатах за історію роликових ковзанів wink.gif
ЧАС: 30.07-2.08.2009 року
МІСЦЕ: Туристично-спортивний комплекс Тисовець , що у Львівській області. (1017,1 м над рівнем моря, у біля початку річки Тисовець в 2 км від села. Орявчик. Тисовець оточують круті схили зі смерековим лісом в якому лишень тиша і спокій древніх гір, лагідне сонце та чисте лікувальне повітря.

Опис дійства:
Майже всі ми бували в дитячих таборах. Перше кохання, перші поцілунки, перша ніч баз сну….
Загалом багато чого «першого» в нашій пам'яті з'явилося саме після дитячих таборів відпочину. І згадувати їх без ностальгії не можливо.
Тому ми пропонуємо відтворити для вас Справжні Дитячий Піонерський Табір. З раНковою лінійкою, конкурсами поміж різними загонами, централізованим чотирьох разовим харчуванням, піонервожатими, та багато чим іншим.
Ну і звичайно родзинкою всього цього стане Лижньо-роллярська траса для біатлону в Тисовці.
Думаю, вже не для кого не секрет, що це таке, і з чим його їдять.
Детальні описи подібних трас ви зможете знати тут:
ROLLA Camp 09 це унікальне місце, де можна отримати симбіоз від радощів катання на роллах, спілкування з роллерами з усієї країни та неймовірною природою навколо вас. Де це ви будете мати нагоду кататися на ролликах у справжні Горах? wink.gif .

Трішки сухої інформації:
Туристично-спортивний комплекс "Тисовець" знаходиться в екологічно-чистій зоні Українських Північних Карпат на відстані 150 км від Львова .
Усі піонери ROLLA Camp 09 будуть жити у готелі. Умови «спартанські» , типові дитячих таборів: Туалет, умивальник, душова кабіна.
У кімнатах будуть проживати від двох до чотирьох роллерів.
Харчування буде централізованим трьох або чотирьох разовє
У таборі ми проводимо три ночі та чотири повних дні
На кожен день буде створена програма зі списком заходів, у яких піонери зможуть приймати участь(змагання з футболу, волейболу, духілу, чаклуни, роллер-єстафета по трассі, і т.д містер та місіс ROLLA Camp 09 ).
Планується приїзд роллерів з таких міст як : Київ, Одеса, Харків, Луганськ, Донецьк.

Безпосередньо про трасу та катання:
Цитата з могу минулорічного звіту. Коли ми вперше відкрили цю Базу в Горах
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
«Покриття на рівні нашого Червонозоряного, (трошечки «пористий » асфальт , але як на мене в самий раз).

Перші рази проїжджали всі даунхіли пригальмовуючи. Адреналіну море. Бо вони насправді неймовірні. Відчуття переповнюють й досі, такого ніде в Києві не отримаєш. Коли летиш, зі швидкістю 60+ (можливо і 70+, важко зрозуміти). А навруги себе ти бачиш гори, гори, ліси і кучу зелені!!!!!! То відчуття сході на оргазм. БОООООООООООООООМБАААААААААА. Від адреналіну в прямому значенні відчуваєш ефект нетверезості
На відміну від Раубічів, немає одного вірного напрямку руху. Тому всі апхіли перетворюються на Даунхіли і навпаки. Але є велика ймовірність зіштовхнутися з лижероллерами, яких там дофіга !!
А ще набагато більше розгалужень, ніж в Раубічах. Проте ми знайшли оптимальній маршрут. Який я намалюю на днях та викладу на форму. З назвами всіх Даунхілів та градацією важкості. Що б вам було легше орієнтуватися»


Протяжність: 9 км.
Приблизно 10-12 ап\даунхілів (в залежності від напрямку руху)
Майже немає прямих ділянок, або шалено до низу, або в гору
Максимальна зафіксована швидкість 64.5 км\год (але можливо і швидше, набагато )
Даунхіли дуже зручно спроектовані. (не важко спускатися , контролюючи швидкість. Або летіти взагалі не пригальмовуючи.
Всі спуски закінчується анти уклонами
Фото
Для тих хто хоче просто кататися існує чудова величезна ділянка на висоті 1000 м над рівнем моря для слалому, стрибків через жердину, чаклунів, хокею на роллах, і просто фітнесівського катання по колу)).

Оплата задоволення:
Як і в будь який піонерський дитячий табір ми будемо продавати путівки. З системою «all-inclusive» . У путівку буде включено:
  1. Проїзд м. Київ до м. Сколе
  2. Трансфер з м. Сколе до Турбази «Тисовець»
  3. Три ночі проживання в готелі «Тисовець»
  4. Трьох-чотирьох разове харчування протягом 4-х днів
  5. Трансфер з Турбази «Тисовець» дл м.Сколе
  6. Проїзд з м.Сколе до м. Київа.
Коштувати путівка буде 700 гривень.

УВАГА: продаж путівок буде відбуватися з 29.06 по 14.07 включно. Це зумовлене тим, що ми повинні купити квитки в вотяг комфортних умовах). Думаю, за 17 днів можна буде визначитися з доцільністю поїздки саме для вас)

Всі питання, що до ROLLA Camp 09 ви можете задавати у цій темі. І ми гарантуємо отримати на них повну та розвернуту відповідь wink.gif

Трошки пізныше, ми анонсуэмо крату схилів траси Тисовця, та ще быльше фотографый самого Табору

Тема для флуду: http://rollerportal.com/forum/index.php?showtopic=3350


УВАГА. Ітак, як придбати путівку:

1. Ви зв'язуєтеся з:

Mamont:
ICQ: 412-561-632
Tel: 8093 812 38 64

Garret:
ICQ: 201-264-831
Tel: 8067 699 53 24

Deni:
ICQ: 303-247-894
Tel: 8067 240 29 25

Padawan:
ICQ: 339-749-994
Tel: 8093 775 50 35

Jordi:
ICQ: 388-960-661
Tel: 8093 725 52 05

Kayot:
(виключно організаційні питання, без продажу путівок)
ICQ: 439-856-280
Tel: 8093 595 62 12


Далі схема наступна:
Якщо у вас з'явилися питання, щодо продажу, їх можна задати по ICQ чи тел. саме Кайоту, чи в цій темі!
Далі ви видзвонюєте орга, який може продати вам путівку, наразі це всі, окрім Кайота. На зустріч вам необхідно взяти з собою паспорт і студентський квиток. З паспорта ви на місці заповнюєте данні в заяву про відповідальність і підписуєте її. А студентський даєте організатору, лише в тому випадку, якщо ви хочете отримати знижку на квитки!
"Заява про відповідальність особи______" у форматі .doc//
http://fileshare.in.ua/2097659
або
http://upload.com.ua/get/900936186/
Для тих, кому не важко це зробити, ви можете полегшити собі життя, - скачавши і заповнивши її вдома, прямо у Ворді, підпис та дата ручкою. І принести її організатору при купівлі путівки. На руки при цьому, оплативши вартість і підписавши заяву, ви отримуєте саму справжню путівку. З номером, датою вашим прізвищем, прізвищем того, хто вам її продав. Цей документ свідчить, що 30.07-02.08 ви справді будете являтися піонером ROLLA Camp'09 в Тисовці з повним включеним пакетом (тільки у тому разі, якщо вона коштувала вам 700 грн). Далі на форумі буде викинута інфа про потяг, яким буде їхати Київ, точний час і дата відправлення.

__________
Їдемо :
Туди(29.07.09):
Потяг №81.
Відправлення з Києву о 18:46
Прибуття до Сколе о 6:34
______________________________
Назад(2.08.09):
Потяг №100
Відправлення з Сколе о 19.11
Прибуття до Києва 07.:20


Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 14.7.2009, 11:10


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Naane
Сообщение #3



Ой, класс. Очень хочу поехать, даже даты супер, попадают как раз на отпуск.
Только пару вопросов:
Когда у кого и каким образом эти *путевки* оплачиваются?
Сколько есть мест?
И, мм, сколько видов воды бывает при *спартанских* условиях? Ну типа, горячая хоть раз в сутки бывает?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Brioni
Сообщение #4


NRG Team

1. Сама річка Тисовець далеко? В ній можна купатись, чи це звичайна гірська мілководна річка?
2. Де взяти шльом?оО
3. Зробіть тему для флуду wink.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #5


RSG Team

Цитата(Naane @ 25.6.2009, 11:16) *
Ой, класс. Очень хочу поехать, даже даты супер, попадают как раз на отпуск.
Только пару вопросов:
Когда у кого и каким образом эти *путевки* оплачиваются?
Сколько есть мест?
И, мм, сколько видов воды бывает при *спартанских* условиях? Ну типа, горячая хоть раз в сутки бывает?


Бутівки Можна купувати у Мамонта, Джорді, Гаррета, Дені, Кайота. Продаж почнеться з понеділка
Холодна цілий день, гаряча двічи на день

Цитата(Brioni @ 25.6.2009, 11:28) *
1. Сама річка Тисовець далеко? В ній можна купатись, чи це звичайна гірська мілководна річка?
2. Де взяти шльом?оО
3. Зробіть тему для флуду wink.gif


1.Звичайна гіська мілководна річка
2. 1.gif
3.Зроблю зараз

http://rollerportal.com/forum/index.php?showtopic=3350


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fil
Сообщение #6



А есть возможность договориться о путевке с более кофортным жильем? huh.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #7


Super Moderator

А есть бюджетные путевки, а не за 700грн? 1.gif


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Rave
Сообщение #8



Интересует возможность приобретения ограниченной путёвки. Только на первые два дня и две ночи (30-31 июля). И без обратного трансфера в Киев соответсвенно.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
azul mamut de lo...
Сообщение #9


RSG Team

Цитата
А есть бюджетные путевки, а не за 700грн?

Ні. Свінні, повір це не є дорого.
Цитата
А есть возможность договориться о путевке с более кофортным жильем?


Цільова аудиторія , це студенти. Ми не пропонуємо ***** зірковий готель, але й не беремо за це великі кошти. Ми зробили максимально бюджетні путівки.. Домовитися жити окремо в котеджах за більш дорогу ціну проблематично, але можливо. Хоча тоді ти витрачаєш цілісність відчуття роллер-табора.

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 25.6.2009, 11:23


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Svintus
Сообщение #10


Super Moderator

Мамончик, поверь, для некоторых это дорого 1.gif


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
azul mamut de lo...
Сообщение #11


RSG Team

Цитата
Мамончик, поверь, для некоторых это дорого


Вірю, ти мені пропонуєш за них заплатити?
Ми всього на всього даємо товар.
Ніхто ж нікого не змушує... Хоча, звичайно хотілося б бачити максимально велику кількість Роллерів.

ми ще будемо уточнювати деякі моменти за проживання та їжу, якщо нас буде людей під сто, то можливо будуть знижки.

Але це блище до дати відправлення

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 25.6.2009, 11:41


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jack
Сообщение #12



Цитата(azul mamut de locura @ 25.6.2009, 9:49) *
Проїзд м. Київ до м. Сколе

Плацкарт/купе, автобус?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #13


RSG Team

Цитата
Плацкарт/купе, автобус?


Спочатку хотіли взяти автобус. Але тоді б ціна стала під 800 гривень
Це вже є дорого. Тому зупинитися на плацкарті.
В ідеалі, якщо всі дуже оперативно здадуть гроші, то ми викупимо вагон. Якщо ж ні, то будемо розміщувати порціонно по всьому потягу.




--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #14


RSG Team

УВАГА: продаж путівок буде відбуватися з 29.06 по 14.07 включно. Це зумовлене тим, що ми повинні купити квитки в потяг в комфортних для нас умовах). Думаю, за 17 днів можна буде визначитися з доцільністю поїздки саме для вас)

Цитата
НЕ НЕ НЕ ...только не автобус

Його вже не буде..

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 25.6.2009, 11:53


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rolls-royce
Сообщение #15



Цитата(Rave @ 25.6.2009, 12:05) *
Интересует возможность приобретения ограниченной путёвки. Только на первые два дня и две ночи (30-31 июля). И без обратного трансфера в Киев соответсвенно.

То же самое, только 31.07 - 2.08; поехать ОЧЕНЬ хочу, только со временем туго ((((
Есть вариант заказать неполную путёвку? и соответсвенно дорогу только обратно..
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #16


RSG Team

Тисовець це

І досі підпорядкована Міністерству оборони. Без їх дозволу намети не поставити, бо там досі багато воєнних. І я не думаю, що було б вірно псувати відносини з дирекцією заради 10 наметів.


Звичайно можна поставити намети десь за територією, але там Смерековий ліс... І в Карпатах часті зливи.. Це ДАЛЕКО не ідеальні умови, і про гарантію речей не може бути і речі.

В понеділок скажу реакцію Дирекції Тисовця на вашу пропозицію


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Настик
Сообщение #17



Мамончик, посчитай плиз, сколько бабла надо будет если я могу ехать только на 2 дня (работа, чтоб ее) и только на выходные?

И еще - у меня подруга ездила зимой в зимний лагерь женский Booka camp. Куча было разный развлкух, прямо неперечесть. Думаю и нам надо сделать.
Тематическую костюмированную дискотеку в каком-то стиле - ну там 80е, африка и тд
Предалагаю сделать свой уникальный фирменный стиль для лагеря - логотипчик, картиночку. Может символ какой- а-ля "горный карпацкий мамонт" или какой еще тварына.
Я могу у себя через фирму сделать нас фирменный банданы или футболки - на память. Хотя футболи были, банданы круче. Спонсорчика бы нам еще, а-ля Берн или Ред булл, они такое любят.


--------------------
На аватарке - Лось Василий на Honda Giorno
Наивысшее наслаждение - сделать то, что по мнению других, вы сделать неспособны...
DuDka™© ®

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Kayot
Сообщение #18


RSG Team

Цитата(Настик @ 25.6.2009, 23:21) *
Мамончик, посчитай плиз, сколько бабла надо будет если я могу ехать только на 2 дня (работа, чтоб ее) и только на выходные?

И еще - у меня подруга ездила зимой в зимний лагерь женский Booka camp. Куча было разный развлкух, прямо неперечесть. Думаю и нам надо сделать.
Тематическую костюмированную дискотеку в каком-то стиле - ну там 80е, африка и тд
Предалагаю сделать свой уникальный фирменный стиль для лагеря - логотипчик, картиночку. Может символ какой- а-ля "горный карпацкий мамонт" или какой еще тварына.
Я могу у себя через фирму сделать нас фирменный банданы или футболки - на память. Хотя футболи были, банданы круче. Спонсорчика бы нам еще, а-ля Берн или Ред булл, они такое любят.


Все круто і добре, всі думки і пропозиції над розважальною програмою - прошу до мене в асю чи приват 1.gif

Думаю краще буде зробити банданки, якщо є така можливість 1.gif Футболок і так дехто каже каже вже дофіга ... (взагалі насправді так) 1.gif

А от спонсором... Бёрн і Ред-Булл нами не зацікавиться, Ред-Булл точно.....


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Oliko
Сообщение #19



А что на счет растояния до ближайших магазинов??? И кто-то знает у кого можно взять на прокат шлем??? ))) x_nhl.gif x_nhl3.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #20


RSG Team

На території працюватиме бувет. Всякі шоколадки, лимонади, коли і всяка інша гидота там буде. НУ і звичайно пиво вино кон'як (буде, домовимось..)
+ є кафешка - більш детальна інфа -Джорді.

Сообщение отредактировал Kayot - 26.6.2009, 0:06


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #21


RSG Team

Настік, багато з того, що ти перерахуваа, ми запланували, хочемо реалізувати і будемо це робити ). Якщо є якість конткретні варінати, кидай Кайоту, або Мені в лічку wink.gif.



--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

7 страниц V   1 2 3 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
11 чел. читают эту тему (гостей: 11, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 12:17