IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Футболки K3F
Почему не "пошли" футболки K3F?
Почему не "пошли" футболки K3F? Причины:
- белый цвет [ 23 ] ** [35.38%]
- логотип [ 21 ] ** [32.31%]
- не знал о продаже [ 7 ] ** [10.77%]
- цена [ 2 ] ** [3.08%]
- антиреклама на РП [ 5 ] ** [7.69%]
- просто не хотелось (свой вариант) [ 7 ] ** [10.77%]
Всего голосов: 45
  
Shaggy
Сообщение #41


Super Moderator

До речі, футболки досі є в наявності в усіх розмірах, тож якщо комусь хочеться її придбати, то дуже прошу. Ціна 35 грн.
Замовлення залишайте тут, або маякуйте мені і я підвезу їх в Блок.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
5 страниц V  < 1 2 3 4 5 >  
Начать новую тему
Ответов
SWEET
Сообщение #42



На 100% згодна з Мікушлою.

Люди не один день говорили про футболки. Якщо так важко було замовити більше 100 за власні кошти, потрібно було зібрати, з охочих, гроші раніше, щоб футболочки дістались всім бажаючим, а не тільки декому (хто можливо й не дуже бажав мати таку футболку). Всіх запевнили, що будуть футболки, а в результаті ніхто нічого не отримає...
Особисто я дуже розчарована, що не матиму такої футболочки, а замовляти її після фесту, ідея ще та... closedeyes.gif

Раз футболочки феста не передбачається, буду ходити з "Акупакою" на грудях 2.gif


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #43


Super Moderator

мдя... оце приперся я абсолютно запарений 5 хвилин тому додому і що я бачу? футболки, млін!!! наступного разу значить їх не буде взагалі і я спокійно зможу піти і випити за днюху Рейва, а не стирчати в Блокбастері, бігати за футболками, зустрічатися зі спонсорами ітд ітп!
чорт забирай, скільки ще вибачень я маю говорити, щоб почути бодай одне спасибі?! (Микушла, дякую, твоя подяка зарахована 1.gif ) Я ще раз змушений вам нагадати, що з футболками маємо справу вперше, до останнього було невідомо чи вони будуть взагалі, це все НАШІ БАГИ за які Я ВЖЕ ВИБАЧИВСЯ і, на жаль, БІЛЬШЕ НІЧОГО ЗРОБИТИ НЕ МОЖУ, хоча і пообіцяв ВРАХУВАТИ це в майбутньому!
Зрозумійте нас нарешті - загрузка така, що навіть зібрати гроші для фонду фестивалю в нас не вистачало часу. Між собою ми щодня повторбювали, що люди гроші дають, а взяти їх нІкому. А ви ще хочете, щоб ми попередньо зібрали гроші на футболки? Я розумію ваше бажання отримати футболку, більше того, я їх повністю розділяю, але в цьому році зробити це було нереально.
Від себе даю слово, що собі футболку візьму в останню чергу.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #44


RSG Team

Ну щож, коментувати нічого не хочу, мабуть всі все зрозуміли.
Питання з друком футболок на наступний фест буде підняте в плані (робим 20 штук чи не робим загалі?).
Гроші були вкладені, але не повернуті. Особливо хочу "подякувати" Мікушлі і Світ, ви мабуть купили собі футболки? 1.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
mycushla
Сообщение #45



Влад, ты просто устал после тяжелых последних дней и даже недель и поэтому пишешь такой пост. Вы проделали огромную работу - за что вам большущее спасибо. 1.gif
С футболками вышел прокол. Просто не на тех сделали ставку. wink.gif
Отвечая на твою провокацию скажу, что после такого официального отказа на форуме - мне просто не хотелось покупать футболку. Думаю, что другим также. Надеюсь это можно понять.
А во всем остальном я вас всей душой поддерживала. И даже ползала после феста с Ние по грязному полу соскрябывая с него скоч. wink.gif


--------------------
Великие начинания даже не надо обдумывать, надо взяться за дело, иначе, заметив трудность, отступишь.
Юлий Цезарь
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #46


RSG Team

зрозумів, ти мене також зрозумій, я зараз не сварюся, шкода просто sad.gif (ми тут трішечки "попали")..

За теплі слова дякую.. 1.gif

А бошка дійсно не варить..


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SWEET
Сообщение #47



ПРИВІТ КАЙОТУ!!!
Якщо дуже цікавить, то придбала футболку, однією з перших, тому не потрібно мені тут "дякувати" wink.gif
А ще не дивуйтесь, що футболки не продані, не треба було робити самим собі анти реклами...

І коли вже говорити про самі футболки, то вже третій день не можу зрозуміти, чому дівчина, що на ній зображена, виявилась без голови? Хтось інший це зрозімів?

Якби там не було, також хочу подякувати за футболочку. СПАСИБІ!


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #48


Super Moderator

тому що в даному випадк (наголошую,лише в даному випадку) найважливіші стрункі ніжки на роллах 1.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #49


Super Moderator

Я не купил просто потому что она мне не понравилась ... А про антирекламу я даж и не слышал


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
SWEET
Сообщение #50



Цитата(Shaggy @ 6.10.2008, 11:10) *
тому що в даному випадк (наголошую,лише в даному випадку) найважливіші стрункі ніжки на роллах 1.gif

Зі, тоді навіщо там решта тіла, якщо головні лише ніжки? wink.gif
Я повторюсь, але насправді, якось геть не естетично виглядає дівчина, якій "зрізало голову літерами"...
Наступного разу варто краще продумати дизайн, щоб люди мали бажання купувати такі футболки, а не подивившись подумали, що таке і купувати не варто.
Вище сказане ні в якому разі не образа, просто поради на майбутнє. 1.gif


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #51



я не купив через те, що вона біла


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Padawan.AVT
Сообщение #52


Флудер

Цитата
Зі, тоді навіщо там решта тіла, якщо головні лише ніжки?

Предлагай конкретные части тела - разместим на лого в следующем году. Забиваю место на почки и левое ухо!


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
GlusH
Сообщение #53



Цитата(Fitter Happier @ 6.10.2008, 10:39) *
я не купив через те, що вона біла


тоже самое... футболка ЯроллеР выглядела куда более интереснее =)


--------------------
У меня вообще положительная логика, ибо мне на всё положить =)

Бармалей™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
LIIeBa_bro
Сообщение #54



А мне футболки понравились.. Дизайн прикольный(мож конечно нехватало какойто надписи или картинки на спине...), и плевать что белая... мы с братом купили по одной)
а то, что их никто не покупал, я считаю -- это вина организаторов... если бы они в них ходили и еще штук 5ть продали(подарили) своим, чтобы в таких каталось хоть немного народу, то мне кажется их бы раскупили... А так большинство народу и сами организаторы ходили в в спонсорских футболках... а в официальных катались единицы...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #55


Super Moderator

Дякую, врахуємо wink.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Unknown
Сообщение #56



С продажей футболок проблема была в том, что нужно было знать что их продают где-то 1.gif. На форуме до феста об этом не писали, на самом фесте тоже по моему 1-2 разв только обьявляли - кто то не услышал, кто то еще что то. Сам я узнал о них только когда пошел сбрасывать фотки на ноут Падавана (за что ему пасибо, карточки кончаются моментом). Мне футболка понравилась - симпатичная и вообще на память очень гуд.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #57


Super Moderator

Хммм... Якщо я не помиляюсь, то тільки на моє проахння Кайот робив близько 10 оголошень в перший день і 5-7 в другий. РусланЛ також постійно йому про це нагадував... Так що це вже справа уважності wink.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Funtik
Сообщение #58


Yamakasi Team

Спасибо за лого!
Я ребенку таки сделал футболку, правда немножко в другой цветовой гамме!


--------------------
«Кто людям помогает — тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя» © Шапокляк

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Настик
Сообщение #59



Проблема футболок в том, что никто до последнего не выложил то, что на них будет. Тогда бы это вовремя раскритиковали и сделали что-то компромиссное.
Как по мне, футболка на ФЕСТА, тем более Роллер-феста, тем более учитывая, что как не крути у нас 70% - это парни, должна быть более агресивная, играть красивым шрифтом, диковатым рисунком и ярким цветом.
Футболки ЯРоллер выигрывают своей потрясной символикой "по типу штампа" + надпись зачетная, БЛ*Роллеры(Беларусь) выглядят запоминающе дибильно-смешным чувачком, так же как и Лосятник и тд.

Наша-же простая. Это не вина исполнителя и реализатора идеи, это милая футболка для девушек. Но когда ты творишь на роллах прыжки в 1.30 и слайдишь и тд - у тебя явно больше экстрима на душе, чем женские ноги. Белый цвет - цвет половины промо-футболок

В общем, будем знать, делать выводы, советоваться.

Эти футболки можно дарить на соревах или роллер-мероприятиях, утроить распродажу или допечатать что-то и оставить на след год.


--------------------
На аватарке - Лось Василий на Honda Giorno
Наивысшее наслаждение - сделать то, что по мнению других, вы сделать неспособны...
DuDka™© ®

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Kayot
Сообщение #60


RSG Team

Да, Настік, ми зрозуміли, висновки будуть зроблені...Як на мене, я досі точно не міг зрозуміти причини, а тепер, дивлячись на голосування та читаючи твій пост, розумію, що ти потрапила в саму ціл!

Доречі, лого феста вам більше нічого не нагадує? wink.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

5 страниц V  < 1 2 3 4 5 >
Тема закрытаНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 0:04