IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> поїздка на змагання Beton on fire, заодно і трішки подорожі по Європі
Mozart
Сообщение #1




Ось і розпочинається моя перша поїздка закордон1.gif
Давно спостерігав за цими змаганнями і завжди було цікаво самому спробувати.
На превеликий жаль, з України буде присутній лише один райдер((

Буду намагатися в інтерактивному режимі викладати новини про поїздку.. А зараз - до вильоту готовий!!!


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
2 страниц V   1 2 >  
Начать новую тему
Ответов
Ivet
Сообщение #2



Раздай там всем говн... конфет, забери их женщин, сруби деревья!!! Аррррргггххххх!
Be Pride!!!!


--------------------


Если я вас напрягаю или раздражаю, то Вы всегда можете забиться в углу и
поплакать...

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Mystique
Сообщение #3



Удачи!!!! мы с тобой! xdrive.gif


--------------------
"Tres metros sobre el cielo..."
"Tout vient a point a celui qui sait attendre..."
Я - Параска (с)
"Дитя асфальта и снега"

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
wolfthegray
Сообщение #4



show them your balls!
покажи им!


--------------------
роллеры делятся на тех, кто ездит в защите и на тех, кто уже ездит в защите.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.



Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
dipsy
Сообщение #5



Моцарт, головне знайди там когось на моті ! щоб розігнали до 120км.год ... і зітри в одному слайді колеса (до ступиць!!!) так, щоб ........
[img]не надо грубостей.
voldemart
[/img]

будь собою, упорота морда, ми тебе любимо і вболіваємо !

Сообщение отредактировал voldemart - 29.5.2013, 16:13


--------------------
Все время прямо (тм)
Тииихо, лохи спят (тм)
Досить говорити, почніть діяти (с) Walt Disney
ProLoller TM

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
enot_poloskun
Сообщение #6



Удачи! Всей командой держим за тебя кулаки на руках и ногах! x_nhl3.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
Mozart
Сообщение #7



У Відні я відстрілявся))) Дуже жалкую, що ролики не взяв з собою - асфальту тут багато і він чудовий! Але все одно у мене було надто мало часу...
Зараз уже сиджу в аеропорту і чекаю на літак до Берліну



А тут я не втримався і купив собі няшечку))


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Шкет
Сообщение #8



Цитата(Mozart @ 29.5.2013, 13:23) *
Дуже жалкую, що ролики не взяв з собою - асфальту тут багато і він чудовий!


Моцарт настолько упорот,что на соревах будет спускать только в защите!

Сообщение отредактировал Шкет - 29.5.2013, 13:51


--------------------
Предыдущий ник: Vladis
Kiev Inline Downhill Team. Follow us:
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Roach
Сообщение #9


RSG Team

Моцарт еще раз хорошей поездки, и кучи новых впечатлений от этой поездки!!!

А еще спасибо за твои роллерпорталовские блоги - даже блог програмиста я читал от и до, хоть от этой тему ну ооочень сейчас далёк1.gif.

Вроде бы и пишешь про простые вещи, простыми словами, а получаеться интересно.
Наверно всё дело в искренности1.gif

Удачи тебе!


--------------------
Мой роликовый проект:



Мой блог о жизни в Мексике

Если человек простите гандон, то и отношения с ним будут натянутые.

KPI© ®
Urban shadow™
Соулслайд-самый напряжный слайд™
Агронуб™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (10):
Mozart
Сообщение #10



Берлін)))
Своєрідне місто.. Переліт із Відня до Берліну зайняв 1:20. Долітали до Берліну у хмарах... це було чудове та незабутнє враження)) особливо коли пролітали повз хмари і крилом чуть-чуть не діставали до них)) От саме тоді я і мав запідозрити щось недобре.. але ж ні, я милувався красою))
Із аеропорту до готелю їхав на таксі за 20 євро(( тут не було, як у Відні, табличок з вказівниками на громадський транспорт, а сам аеропорт такий, що нічого і не знайдеш))
В готелі я живу по-королівськи))) Номер проплачено за двох і оплата не може бути повернена. Але жити самому у двомісному пентхаусі з чотирма ліжками - трішки сумно.. Добре, що персонал російськомовний і деякі речі можна було розпитати в деталях. Живу я майже в центрі Берліну, приблизно 2км до центрального парку з Бранденбурзськими воротами, будинком Рейхстагу та іншими цікавинками.. Після заселення я одразу ж зібрав роли і поїхав катати... і тут сталося те саме непередбачуване - почалася злива((( хвилин 10-15 доаелося стояти під чимось, схожим на ворота. Ну а потім катати!!!! Все мокре, неприкатані матера дуде і дуже слизькі.. але я все ж їду))
Одне із вражень - це місто для Рівера! Воно просто рівнинне!!! Немає навіть найменшого даухілу, як ми у Вінниці їздили..просто рівне місто, все! Але тут майже на кожніій вуличці є велосипедні доріжки. Тут просто до чорта велосипедистів. Водії тут набагато спокійніші і валити паком тут можна було б на раз) Велосипедні доріжки є прямо на дорозі, а є і на тротуарах. На тротуарах вони закладені плиткою, але і по ній можна нормально валити. Із-за того, що було мокро - мене обганяли деякі велосипедисти, але вони були здивовані мною.. та що тут говорити - тут кожен, хто мене бачив - був здивований! За увесь час перебування в Берліні я не побачив ні одного роллера!! Навіть самого маленького, навіть такого, що ще лишень думає купити ролики.. печалька..
Трішки покатавшись - знову пішов дощ. Я опинився біля бундестагу, там є велике накриття. Я трішки почекав, потім іще трішки, потім іще і іще, а дощ іде...ну і що б зробив любий нормальний упоротий роллер на неприкатаних матерах і мокрих плитах? Вірно! Прямо перед входом до бундестагу, я, по сухому набирав ходу і на мокрих плитах слайдив))) Коли дощ зменшився - я поїхав далі і просто накатував кілометри по Беріну. О 20:30 я вирішив, що пора їхати спати, а то безсонна попередня ніч - трішки хилить в сон.. Захотів закинути фото на портал і, щоб ви думали? Тут всюди платний інтернет! Безкоштовного немає. Єдине, де я бачив безкоштовний нет - аеропорт... І проїхавши з планшетом в руках з 10 кварталів, я розчарований пішов спати.. Зараз сиджу на залізничному вокзалі, але і тут немає шари. Тому фоток не буде))
Зранку, поснідав і вирішив, що потрібно сьогодні відвідати залізничний вокзал, аби знати звідки я завтра зранку відправляюся до Дрездену. Розпитав у повара де він знаходиться, вона на карті залізничних шляхів показала мені. Я почав співставляти її зі звичайною картою, і коли побачив де він знаходиться - згадав' що вчора я стояв перед ним і намагався прочитати цей простий та зрозумілий надпис)))
Добре, що сьогодні сухо - хоч можна понавалювати і розкатати підшипники після вчорашнього))

ПС. А велосипедистки тут дуже симпатичні))


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Brioni
Сообщение #11


NRG Team

Цитата
Тут всюди платний інтернет! Безкоштовного немає.


Моцарт, вайфай точки с названием что-то типа "30MinFreeWiFi" - бесплатные, они есть по всему городу, после получаса перелогиниваешься, или проходишь квартальчик и ловишь новую точку. Качество связи ок - я с них даже звонила в скайпе папе. Ищи лучше)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Mozart
Сообщение #12



Ок, дякую))
Катнув до обіду добре, якщо ви розумієте про що яwink.gif)


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (14):
Undefeated
Сообщение #13



Если найдешь там "Гуд Вайн" - пропусти ауди!!!


--------------------
Yamakasi nightcrawler warrior...

Kiev Inline Downhill Team.
Follow us:
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
Ivet
Сообщение #14



Моцарт, где отчет о сбитых немках? Если ты понимаешь о чем я))))


--------------------


Если я вас напрягаю или раздражаю, то Вы всегда можете забиться в углу и
поплакать...

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (16):
Mozart
Сообщение #15



Сьогодні безкоштовно катався на метро в Берліні і на трамвайчиках в Дрездені.. я просто не знав, де можна заплатити)))
Поїзда їздять тихо, та спокійно.. все, що можна про них сказати. А, іще - я заробив 5 євро, коли мужик захотів сидіти на місці Артеги, а у мене там рюкзак стояв))
В Дрездені я встиг катнути лише годинку, а то й менше... Зате їдучи по вулиці натрапив на самий звичайний, професійний халф-пайпа. Виїхати на нього то я виїхав, з розгону.. а от з'їхати, без захисту і з мокрим покриттям - не вистачило у мене упоротості)) Зате потім трішки катнув по скейтпарку і тут почалося: злива, дощ, злива, дощ... і це все продовжувалося біля 2 годин(( я плюнув на усе, зрозумів, що нічної покатушки по Дрездену не буде і вирушив в Альтенберг!

Це просто не можна передати звичайними словами... як же ж тут гарно!!! Дух захоплює, перехоплює і не відпускає! Дорога - ідеальна, автобус -потужний, повороти - як у Криму, природа - як в Карпатах.. усе навколо зелене і повороти туди-сюди.. Круто!!

В Альтенберзі заселився в готель: скромно і зі смаком) І зустрів Дені Страсера - він покликав мене в компанію до друзів-лонгбордистів, сказав, що у них тренування) Постояв, поспілкувався з хлопцями.. вони вже катали по трасі. Траса мокра, їх носило із сторони в сторону))
Порозповідав про даунхіл в Україні. Познайомився з Філіпом і забрав собі регланчик)))

Хлопці сміялися з мене, демонструючи, який вираз обличчя у мене буде при першому спуску по трасі) Сказали, що не потрібно їхати повільно, оскільки від цього набагато втрачається контроль, тому я по звичці буду навалювати)
Перший свій спуск обіцяю зробити з камерою, направленою на лице1.gif)
Познайомився з водієм, що буде нас тягати знизу вверх, а також з пацаном, що буде знімати фільм про змагання..
Під вечір виглянуло сонечко, тому надіюся, що завтра тренування пройде по сухій трасі, але передають дощ(
Завтра до 11:00 буде відбуватися усіляка організаційна мудотень, а з 11:00 почнемо катати)) не можу дочекатися1.gif

Цитата(Ivet @ 30.5.2013, 18:16) *
Моцарт, где отчет о сбитых немках? Если ты понимаешь о чем я))))
Ти про що? Збив одну недавно.. і не німку, і не велосипедистку, і не в Німеччині... Так тепер не знаю, як без неї жити)) Так що по Німеччині катаю з подвійною обережністю...


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (18):
MorG
Сообщение #16



Цитата(Mozart @ 31.5.2013, 22:14) *
Сьогодні безкоштовно катався на метро в Берліні і на трамвайчиках в Дрездені.. я просто не знав, де можна заплатити)))
в следующий раз будь осторожнее:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Цитата(zyalt @ 21.6.2011, 08:50)
58. Билеты приобретаются в автоматах, специальные проездные в немногочисленных офисах. Предлагается большое количество различных типов билетов. Основной -- разовый билет на 2 часа проезда в любом транспорте. Билет на короткую поездку стоит 1,40 и дает право на проезд трёх станций без пересадки (шести в автобусе и трамвае). Предлагаются билеты на день, неделю, месяц, год и много прочих, в том числе совмещённых с билетами в музеи.

59. Вход на станции свободный, но для проезда большинство билетов требуют компостирования, что можно сделать только на станциях, но не внутри поездов. Контроль осуществляется внутри поездов. За все время, я ни разу не встретил контролера.

60. Контролёры не носят специальной формы и стараются не афишировать своё присутствие до отправления поезда. Чаще всего это двое мужчин в возрасте 25-35 лет, они обязаны иметь при себе карточку с фотографией. Если вас хотят оштрафовать, то лучше сразу заплатить штраф, сказав, что документов с собой нет и вы не понимаете о чем речь. Часто туристы покупают не тот билет по ошибке и начинают спорить с контролерами, что чревато. Кстати, аргументы типа "Остап, у меня нет денег!" на контролеров не действуют, просто спишут паспортные данные и выпишут штраф, который, не будучи оплаченным, автоматически идет куда положено и может привезти к очень неприятным последствиям, вплоть до бана в Шенгене.

61. Контроль вагона обычно продолжается до поимки первого безбилетника (абсолютное большинство пассажиров имеют билет). После этого жертву высаживают, взимают штраф 40 евро и переписывают паспортные данные. На попавшихся более двух раз составляется заявление в полицию.
© http://zyalt.livejournal.com/414961.html
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
devil of the sun...
Сообщение #17



Моцарт, может ты и удивишся, но роллеры в Берлине есть)) просто они по улицам катаются исключительно организовано и в основном в пятницу вечером) Приезжают к Воротам тысячами на машинах, одевают ролики и наматывают круги по городу) Все с перекрытием улиц и в сопровождении полиции) А потом диско на роликах и вся фигня..

ЗЫ удачи в бетонских спусках!

Сообщение отредактировал devil of the sunrise - 1.6.2013, 8:52


--------------------
команда Just Wheels
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Likrant
Сообщение #18



Цитата(devil of the sunrise @ 1.6.2013, 9:52) *
Моцарт, может ты и удивишся, но роллеры в Берлине есть)) просто они по улицам катаются исключительно организовано и в основном в пятницу вечером) Приезжают к Воротам тысячами на машинах, одевают ролики и наматывают круги по городу) Все с перекрытием улиц и в сопровождении полиции) А потом диско на роликах и вся фигня..

ЗЫ удачи в бетонских спусках!

одевают форму и катают строем под ненавязчивый марш mellow.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (7):
Jack
Сообщение #19



Цитата(Mozart @ 31.5.2013, 22:14) *
Сказали, що не потрібно їхати повільно, оскільки від цього набагато втрачається контроль,

Это они наверное всем новичкам рассказывют: пацан - не ссы, тормозить не надо.... и бегом с попкорном на первый поворот 2.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Undefeated
Сообщение #20



Вы стебаетесь а завтра в профиле моцарта надпись "Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, ..." изменится на "Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Seba Beton..."


--------------------
Yamakasi nightcrawler warrior...

Kiev Inline Downhill Team.
Follow us:
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):

2 страниц V   1 2 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 14:10