IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> поїздка на змагання Beton on fire, заодно і трішки подорожі по Європі
Mozart
Сообщение #21




Ось і розпочинається моя перша поїздка закордон1.gif
Давно спостерігав за цими змаганнями і завжди було цікаво самому спробувати.
На превеликий жаль, з України буде присутній лише один райдер((

Буду намагатися в інтерактивному режимі викладати новини про поїздку.. А зараз - до вильоту готовий!!!


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
2 страниц V  < 1 2  
Начать новую тему
Ответов
Mozart
Сообщение #22



Було у мене сьогодні 9 заїздів (8 із них з джуніор-старту і 1 з самого верху). Падав я в 4 заїздах, все на тому ж правому повороті - він якийсь нещасливий((
Кращий результат, наскільки я міг зрозуміти - 1:11:--
Спустити спиною вперед? Пфффф.. легко!! але не хочеться розчаровувати самооцінку інших учасників..
Що можна розповідати про трасу, якщо краще один раз глянути))
Єдиний мінус - постійно іде дощ, постійно!! Траса постійно мокра і з калюжами: варто один раз упасти і все мокре! Ось для чого потрібні шкіряні сьюти.. І сьогодні я хочу висловити окрему подяку Владу, Єноту, Міші і собі, за те, що купив креші і шолом.. я зрозумів навіщо це все потрібно))


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Roach
Сообщение #23


RSG Team

С виду прохождение трассы кажеться очень легким. Интересно услышать в чем сложность(и?) её прохождения, кроме того что она у вас там сейчас постоянно мокрая=жутко-скользкая?
Заезд который на видео - это джуниор, или с самого верха?


--------------------
Мой роликовый проект:



Мой блог о жизни в Мексике

Если человек простите гандон, то и отношения с ним будут натянутые.

KPI© ®
Urban shadow™
Соулслайд-самый напряжный слайд™
Агронуб™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ivet
Сообщение #24



Цитата(Roach @ 1.6.2013, 23:02) *
С виду прохождение трассы кажеться очень легким. Интересно услышать в чем сложность(и?) её прохождения, кроме того что она у вас там сейчас постоянно мокрая=жутко-скользкая?
Заезд который на видео - это джуниор, или с самого верха?

Спустити спиною вперед? Пфффф.. легко!! (с) Моцарт


--------------------


Если я вас напрягаю или раздражаю, то Вы всегда можете забиться в углу и
поплакать...

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ice
Сообщение #25


и.о. Администратора

Джуніор. Ти подивись на ноги Моцарта, помоєму там не дуже легко, особливо якщо Моцарт навіть пригальмовував!!

Сообщение отредактировал Ice - 1.6.2013, 22:19


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
enot_poloskun
Сообщение #26



Цитата(Roach @ 1.6.2013, 23:02) *
С виду прохождение трассы кажеться очень легким. Интересно услышать в чем сложность(и?) её прохождения, кроме того что она у вас там сейчас постоянно мокрая=жутко-скользкая?

Вот описание трассы, думаю, оно даст понять в чем сложность прохождения:

пер: Длинна трассы
кол-во поворотов
перепад высот
максимальные уклон
скорость

Сообщение отредактировал enot_poloskun - 1.6.2013, 23:12


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Mozart
Сообщение #27



Цитата(Roach @ 1.6.2013, 23:02) *
С виду прохождение трассы кажеться очень легким. Интересно услышать в чем сложность(и?) её прохождения, кроме того что она у вас там сейчас постоянно мокрая=жутко-скользкая?

Взагалі-то - траса наче і не слизька, хоч і мокра.. можливо тому, що ми постійно валимо вниз в стійці, а повороти проходимо на антиуклоні і роликам немає куди прослайджувати...
Коли я передивляюся відео - мені не здається проходження траси таким вже й легким))) це мабуть із-за того, що я тут проїхав і передивляючись відчуваю все те ж, що і під час поїздки))
Насправді основна складність - це повороти (логічно))) На швидкості вжимає в поворот і потрібно втриматися в ньому на ногах (дуже класно це видно на останньому повороті - там мене виносить фактично більше 45 градусів в бік) Крім того, що вжимає в поворот - необхідно вірно ставити ноги, для чого потрібен досвід. І якщо з лівими поворотам у мене іще все норм, то правий дається дуже важко.. Падав я на петлі 360 (на відео, на ній якраз швидкість падає, тому що петля до центру піднімається вгору, а потім знову спуск). Старт джуніор - 4-й прямокутник з верху траси, на малюнку вище..
Якщо бути чесним - я навіть не знаю як можна описати і з чим порівняти проходження по трасі - таке відчути ніде неможливо!!!

П.С. Сьогодні знову льє дощ з вітром (точніше він іще не завершувався). А я морально готуюся до сьогоднішніх змагань)))

Сообщение отредактировал Mozart - 2.6.2013, 8:10


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Likrant
Сообщение #28



Вот вернётся Мозарт в Киев и забросит катать, потому что в Киеве это уже будет уныло...


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Mozart
Сообщение #29



Цитата(Likrant @ 2.6.2013, 9:20) *
Вот вернётся Мозарт в Киев и забросит катать, потому что в Киеве это уже будет уныло...

Ага, буду катати, як лонгбордист Дені Страссер.. у нього борд з 110мм матерами нулячими.. я спитав чи катає він на таких же колесах по вулицях - він відповів, що по вулицях узагалі не їздить лише тут1.gif Так і я буду кататися - лише два рази на рік: в Альтенберзі в і ЛаПланіа)))


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Mozart
Сообщение #30



Змагання завершилися1.gif
Мої результати були досить таки очікувані - 14-те місце (час я зможу сказати пізніше, коли будуть результати на сайті).
Чим я незадоволений: в другий день (день змагань) було дуже мало заїздів(( я лише встиг нормально прикататися на поворотах. І головне - погода: постійно іде дощ, який змінюється дощем з вітром, а потім змінюється щільним туманом, а потім мрякою, а потім знову дощ... і так усі два дні(( І відповідно з такою погодою - холодно(
Що мені сподобалося: організація, все, що залежало від Філіпа - все було на вищому рівні! Можливості треку дозволяли стартувати по зеленому сигналу світлофора, засікалися відрізки часу по усій трасі, на великих екранах можна було спостерігати за тим, як з'їжджають інші учасники.. все, як на олімпіаді))
Мене тут дуже добре прийняли і допомагали у всіх моїх можливих проблемах. А коли було дуже холодно - мама Філіпа передала мені теплий реглан і дощовик)))
Мені дуже сподобалася траса!!! Відчуття від їзди по такій трасі неможливо порівняти ні з чим... Це неймовірно, захоплююче, божевільно!!! Я здобув величезний досвід у даунхілах!! Якщо порівнювати це зі стрибками - то приблизно так: я постійно стрибав high-jump, а тут почав стрибати style-jump))
Я дуже задоволений, що мені не знадобилася страховка)) Двоє учасників вибули в перший день із-за травм: один пошкодив собі руку (не знаю що саме), а другий вивихнув ногу(все на тому ж нещасливому повороті). Взагалі, усі три заїзди другого дня у мене пройшли без падінь1.gif))
Я задоволений тим, що спустив трасу з самого верху)) Настільки я знаю, з самого верху спускало лише декілька чоловік..
Я проїхав один заїзд з прайдівським прапором за спиною)) чекаю на фото та відео)))
Ну і під кінець відео, останній заїзд першого дня, коли я подумав, що можна вальнути і швидше на тій петлі! Відео пояснює, чому я спускав обережно в другий день)) Одного разу у мене шолом випав із рук на асфальт і приземлився захистом для підборіддя. Так от, після цього падіння я зрозумів чому шолом так відпружинив тоді..
П.С. Збираюся їхати до ЛаПлану: 3 тренувальних дні і 2 дні змагань!!! Хто зі мною?


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #31


Moderator

обязательно в следующий раз на таком прокатись:


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Mozart
Сообщение #32



Цитата(voldemart @ 3.6.2013, 12:01) *
обязательно в следующий раз на таком прокатись:

Ага)) він учора робив декілька заїздів з самого верху! Швидкість у нього на порядок вища)
Ну і він зайняв перше місце серед собі-подібних... а їх було аж 1!!
А ще, в суботу у нього було ДР і ми всі вітали його))


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
BeLifart
Сообщение #33



Я бы стремался вывалиться за борт этого трека)))
А вообще круто, хочу тоже туда)


--------------------
Текущая подпись
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Mozart
Сообщение #34



Я в Україні.. емоцій повно, спогадів повно.. я задоволений1.gif
Висловлюю подяку усім, хто допомагав мені в цій поїздці!!!!
Окрема подяка Шкету, Єноту та Салату за захист, який врятував мене; Носферу, Клімці, Івенту за акумулятори та кріплення до камери, які дозволили зняти чудові відео; Таріку за планшет, що не дав мені заблукати... Усім за підтримку, теплі слова, сподівання)) Дякую своєму сонечку, що зігрівало мене під час холодних днів в Німеччині love.gif

Також дякую Рибці за чудовий та неочікуваний репортаж:
http://gazeta.ua/articles/life/_ukrajinski...65-kmgod/501101

І на останок відео:


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):

2 страниц V  < 1 2
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 25.4.2024, 11:29