IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

3 страниц V  < 1 2 3 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Отзывы, впечатления, фото/видео, компромат Rolla Camp 2014
Nosfer
Сообщение #21



и амфетамины, судя по всему железа какая та которая их выделяет 1.gif)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Kayot
Сообщение #22


RSG Team

НАРОД АЛЬОО!!!! Где фото и где видео??? Мне что второго пришествия ждать? Или вы думаете что мы делали охоту на медведя для того чтобы это все было похоронено на ваших картах памяти?????? Кроме шуток Скоро неделя как приехали! mad.gif mad.gif mad.gif Хазариус, Энерджи и еже с ними - к вам обращаюсь!

Сообщение отредактировал Kayot - 8.8.2014, 16:15


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
Натуся
Сообщение #23


Yamakasi Team

3.gif Кайот чекає відео від Енерджі - не ти один і не один рік 3.gif
Це ж баян порталу)))


--------------------
Ямакасники - один за всех и все за одного)))
Вы думаете я 2000 раз ошибся? Нет, я узнал 2000 разных способа - как не надо делать (с) Эдисон, который создал лампочку)))
Бог есть Любовь
1Иоанна 4:8
Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):
Manynko_5
Сообщение #24



Всім привіт!
Напишу свій відгук про поїздку в Тисовець.
В моєму ролер-житті це була одна з перших поїздок такого форману!
Організація була на дуже високому рівні, за що дуже дякую нашим ОРКАМ! Все було дуже круто!!!
Окреме дякую Вікторі та Поль за приємну компанію!!! Ви були класними співмешканцями!)))
А ще хочу подякувати Сімбі та Левору за гарний настрій та приемні розмови під час прийому їжі))
Також дякую моєму любімому Волшебніку за цю чудову поїздку!)))))

P.S. Одне що мене розчарувало так це те, що мені досталась порвата футболка cry.gif

P.P.S. А ще хочу нагадади nap4lm , що на номер мобільного досі не прийшли виграні кошти biggrin.gif а я чекаю!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (9):
nap4lm
Сообщение #25


SAM Racing Team

Про полювання на ведмідя пам'ятаю, але проблема в тому, що не все ))

Пам'ятаю, як ставив 50 грн на те, що Волшебник не пройде далі за нас. Потім не зовсім 1.gif.

Але пам'ятаю, як після гри взув всіх у стійці, дійшов сам до корпусу, посидів з усіма майже, потім знову на кострі, дивився на грозу і зорі з годину, прийшов коли почався дощ, повкладав усяких там Кайотів спати, зібрав речі і в пів п'ятої, коли скінчилась гроза, пішов зістрічати світанок з "купою" бажаючих і катосити до сніданку. Джорді і Гарет бачили як я виходив катосити.
Поспав менше години після сніданку, доки мене не розбудив той самий К... .

Тож не вважаю, що я повністю програв по моєму стану після конкурсу wink.gif
Також після 3-4 конкурсів зауважив, що при такій відчутній різниці у вазі не зовсім чесна гра wink.gif Отже тільки Моцарт виявився спавжнім переможцем серед нашої компанії, адже Рівчик має підготовку, як у спецназу, тож не дивно, що він виграв cool.gif

Але 50 грн чесно програв, хоч і офіційно ставку ніхто не прийняв і згоди від Волшеніка не чув. Щоб з'ясувати всі обставини треба допитувати свідків, або переглядати відео 1.gif))

50 грн перерахую завтра wink.gif

З.І. Усі, хто так хотів ще в суботу зустріти світанок не сумуйте, поки я катався ще під невеличким дощиком, встиг зняти гарненький таймлапс світанку, хоч саме сонечко вилізло вже після 7 години sad.gif.

Сообщение отредактировал nap4lm - 8.8.2014, 20:30


--------------------
Downhill® lover.
KIDT - мы "стираем" колеса! Follow Us:
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Artega
Сообщение #26



Цитата
і в пів п'ятої, коли скінчилась гроза, пішов зістрічати світанок з "купою" бажаючих і катосити до сніданку. Джорді і Гарет бачили як я виходив катосити.


В том то все и дело, что многие видели как ты выходил, но никто не видел как ты дошел ))) Учитывая, что мы проснулись в 5, и сразу же попрятались под одеялами из-за грома и грозы, будильник в 5,40 не принес приятных новостей - гроза все еще шла....а Напалмыч катал....кремень, а не человек ))))


--------------------
Герой постоянно пытается идти на смерть в одиночку, но друзья его всегда догонят. Фиговый из него конспиратор...или друзья хорошие)

KievInlineDownhillTeam
Follow Us )
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (7):
Волшебник
Сообщение #27



Цитата(nap4lm @ 8.8.2014, 19:53) *
Про полювання на ведмідя пам'ятаю, але проблема в тому, що не все ))

Пам'ятаю, як ставив 50 грн на те, що Волшебник не пройде далі за нас. Потім не зовсім 1.gif.

Але 50 грн чесно програв, хоч і офіційно ставку ніхто не прийняв і згоди від Волшеніка не чув. Щоб з'ясувати всі обставини треба допитувати свідків, або переглядати відео 1.gif))

50 грн перерахую завтра wink.gif


50грн справді ти ставив, ще коли все пам'ятав і я тоді нічого не відповів!)))

А 100грн ти ставив майже перед самим конкурсом із пляшками, де ти з Тарелкіним вилетіли і я тобі сказав що ОК!)))
А прокричав ти про це на весь Тисовець в мікрофон!)))

Але враховуючі що ця ставка була вже в стані афекту від ГРИ приймаємо останню зроблену в пам'яті!)))

За стійкість і відповідальність респект!!!!

Сообщение отредактировал Волшебник - 8.8.2014, 19:51


--------------------
Бывший ник: Drift333

Inline Downhill
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
Amarr
Сообщение #28



Уважаемый Garret! Свое обращение излагал, будучи в здравом уме и твердой памяти, своими словами. Если вас, как модера, что-то не устраивало, было бы целесообразнее удалить весь пост, а не отдельные его части. Спасибо.

Сообщение отредактировал Amarr - 10.8.2014, 15:45
Причина редактирования: Уважаемый Ammar, будьте добры высказывать свои мысли в более спокойной форме


--------------------
"Веллер - приятный атрибут роллера"
В колонне роллер перемещается не хаотически, а пространственно!
GPS-Holder
No Drugs No Sigarets No Quest ............... ever
360......на защите
Читертм
Мажор

Увы, но 6%/дство нынче в почете!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Kayot
Сообщение #29


RSG Team

вважаю було би правильно, і всіх би влаштувало якби Напалм, котрий реально відає за базар і готовий віддати ставку, просто пригостив би рівера, волшебніка і моцарта чимось на якомусь загальному заході (звісно що за їх згодою) , як це зробив рівер, розливши свій персональний приз бушмілс всім підряд. Респект йому за це доречі)) це показує щт тусовкк едина)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Garret
Сообщение #30


NRG Team

Цитата(Manynko_5 @ 8.8.2014, 17:55) *
P.S. Одне що мене розчарувало так це те, що мені досталась порвата футболка cry.gif


Manynko_5, спасибо за хороший отзыв, но почему о футболке я узнаю только сейчас? 0_о
Так бы уже к твоему приезду с Тисовца новая футболка была бы уже готова wink.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Hazarius
Сообщение #31



Цитата(Kayot @ 8.8.2014, 17:14) *
НАРОД АЛЬОО!!!! Где фото и где видео??? Мне что второго пришествия ждать? Или вы думаете что мы делали охоту на медведя для того чтобы это все было похоронено на ваших картах памяти?????? Кроме шуток Скоро неделя как приехали! mad.gif mad.gif mad.gif Хазариус, Энерджи и еже с ними - к вам обращаюсь!


я б із радістю, але я ще не вдома та не маю нормальної можливості викласти фото та домонтувати міні-ролик... Як тільки доберусь так і чекайте (орієнтовно вівторок / середа) :-)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
Волшебник
Сообщение #32



Цитата(Garret @ 9.8.2014, 12:32) *
Цитата(Manynko_5 @ 8.8.2014, 17:55) *
P.S. Одне що мене розчарувало так це те, що мені досталась порвата футболка cry.gif


Manynko_5, спасибо за хороший отзыв, но почему о футболке я узнаю только сейчас? 0_о
Так бы уже к твоему приезду с Тисовца новая футболка была бы уже готова wink.gif


А так можна було???))))
Ми Кайоту казали тільки, щось не подумали тобі сказати(((


--------------------
Бывший ник: Drift333

Inline Downhill
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Kayot
Сообщение #33


RSG Team

казали? я навіть не пам'ятаю...я мабуть до гарета відправив...


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Волшебник
Сообщение #34



50грн від Напалма на рахунок отримані!))))


--------------------
Бывший ник: Drift333

Inline Downhill
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (7):
Manolinchik
Сообщение #35



Шановні чуваки, в мене нема слів 1.gif Харківяни у захваті!!!!!!! дякую всім за цей чарівний ескейп

ПС: відоси, що ви назнімали з моєї гоупрохи (останнi цiкавiшi, бо у пачцi)

http://uafile.com.ua/get/101070/
http://uafile.com.ua/get/101071/
http://uafile.com.ua/get/101072/
http://uafile.com.ua/get/101078/
http://uafile.com.ua/get/101080/
http://uafile.com.ua/get/101082/
http://uafile.com.ua/get/101083/

Ксю

Сообщение отредактировал Manolinchik - 11.8.2014, 11:08
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
SIZORITY
Сообщение #36



Цитата(Волшебник @ 10.8.2014, 12:17) *
50грн від Напалма на рахунок отримані!))))

Напалм мужик!


--------------------
Проснулся после ночной покатушки, у меня все в порядке - зубы на месте, телефон на зарядке.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
SIZORITY
Сообщение #37



Ну що тут скажеш, організатори молодці! Не лише організували все, а ще й прийняли активну участь, особливо в останньому попо полюванні на медведя. x_nhl.gif
Все було здорово: харчування - як завжди, ситно й смачно, природа - супер, компанія - взагалі зашибісь, ви сві просто бубочки! + погода не підкачала.
Як вже писали, сумувати не доводилося - катання, гуляння, тусування йшили по колу і в різному порядку.
Катати на трасі з 6:00 ранку просто "агонь". Траса вільна, не спекотно, та ще й живіт не забитий смаколиками зі столової.
Коли всі роз'їхалися, ми виходили катати перед сніданком всього однин раз, і то не повним складом. І взагалі трішки сумно стало, почався звичайний відпочинок із перервами на поїсти. Вже нікуди не поспішали і насолоджувалися горами.
Із негативу відмічу лише, що траси стали... ну не знаю, меншими, не такими крутими і високими. А ще швидкістю в 83 км/год тепер нікого не здивуєш. Про 70 взагалі мовчу. "Раніше дерева були вищі" cool.gif
Ну і на завершення найжаданіші, найкрутіші і найкращі фотки і відео від мене:
ТИЦ
P.S.: Обережно, фото і відеоматеріали містять брудну лайку, гриби, і можуть ображати чиїсь почуття, тому не рекомендую перегляд неповнолітнім і вагітним жінкам, а особливо неповнолітнім вагітним жінкам!



--------------------
Проснулся после ночной покатушки, у меня все в порядке - зубы на месте, телефон на зарядке.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (12):
Hazarius
Сообщение #38



Додам і я свого коментарика 1.gif

Якщо одним словом то просто awesome! Вражень від такої відпустки вистачить на пів року точно (забути той понівечений стіл буде важкувато 2.gif ), а до зими думаю знайдуться бажаючі влаштувати ще щось цікавеньке (Карпати, лижі, сноубордики, і таке інше). В перервах між сном, збором компромату і пошуком гарного кадру насолоджувався просто шикарною природою, смачною їжею зі столовки, катанням на ролах та відпочинком від міста та роботи.

Дуже вдячний оргам за організацію на такому високому рівні, та усім тим, хто приїхав та створював настрій, хоч і було цього року значно менше людей ніж хотілося б ...
Вдячний сусідам по кімнаті та "простіт ..." сусідам по блоку за веселу і кьову компанію 2.gif. Дуже радий новим знайомствам - (привіт Харків wink.gif )

Від мене "трішки" фоточок 2.gif - весь фотоархів буде розділений на 3 частини, які будуть поступово з'являтися:

1) Основна туса
2) "Полювання на медвідя" (доступна тільки учасникам по запиту) (вже у наявності)
3) Друга партія (Мажори з Прайдами) (вже у наявності)
4) Міні-ролик "Last bear"

Слідкуйте за новинами!

P.S. Якщо комусь знадобиться оригінальне фото - звертайтесь, обов'язково скину!

Сообщение отредактировал Hazarius - 14.8.2014, 15:44
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (14):
zloysalat
Сообщение #39



Ох уже эти реактивные Тисовецкие бабочки))


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (17):
Victory
Сообщение #40



пару запоздавших слов, пожалуй, и от меня.
Спасибо ОРГАМ за чудесную поездку, за воплощенные вами в жизнь всяческие забавные идеи в части нашего времяпровождения, за комфортабельный аутобас, с багажником для наших чЭмоданов и работающим кондІционЄром; за то, что мы его в этот раз совсем не ждали (хотя я была не против, как и в прошлом году, после поезда хрякнуть в забегайловке на сколевском вокзале не надто вкусного, зато столь ностальгического кофе1.gif ).

Как всегда, пару часов спишь только жебы совсем с ног не свалиться, ведь за этих 4 денька так многое хочеться успеть... В результате было, пожалуй, все что только можно было затолкнуть в отведенное нам время - и горы, и леса, и села, и супер-бабули с рассказами о дискотеках тех еще времен..., и тема о медведях (Isa жжет), ручейки, мнооого малинки, морожка, кукурузные палочки "Панда", болото = водохранилище (зато какая фотка там получилась: болото, в котором отразилось небо... моя мыльница в руках Nosfera сотворила чудо:


Мне нравиться, что все мы вроде и взрослые люди, но в душе многие из нас в душе чилдрэны еще те, заплетающих друг другу косички/ковыряющихся друг у друга в шевелюре в поисках живности)) забавно было и весело) фотоотчет осталось ждать не долго)

Девушки-соседушки - мерси - сожители из вас вышли то, что надо. В меру болтливые, в меру крикливые - Manynko_5 - ю ар зэ бэст - ю ноу вай1.gif, крепко спящие (даже не попросыпались, когда я фонарем в глаз вам светила во время утреннего сбора на каталки).

Парочка Волшебник-Manynko_5 - вы милахи, генераторы прекрасного настроения. С вами га-га гы-гы, похоже, длиться вечно)

nap4lm насмешил. Бадабум по мокрому спустил, да еще и сразу после Охоты на медведя (!!!) - я думала, он сказки рассказывает, но ни тут-то было - есть видос - доказательство железобетон. Так вот спустил - ни царапинки. Зато в тапках под самым нашим окном во время исполнения тройного акселя получил ранение)) ох уж эти упоротые...

Пациентам спасибо, что не дрались и не кусались!

Дякую Варваре и Nosfer за приятные беседы у костра.

Rybka - за женскую компанию на Бадабуме.

Василий - за сохарненную в целости и сохранности Рыбкину "по-по" (креши - просто ВАУ).

TarikDem - за Behind blue eyese и прощальный танец - повеселил)

Все, с кем тусили - вы крутые!!! Наши посиделки/игралки/гулялки/говорилки/ржалки… ууух))

Когда смотрели под ночным небом видосы прошлых лет словила себя на мысли, что сама себе завидую, что я здесь и сейчас, среди этих гор, в этой компании... Спасибо ОРГАМ и каждому из вас!!! Я счастливаАААААА !!! )))))

Сообщение отредактировал Victory - 14.8.2014, 12:18
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):

3 страниц V  < 1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 18:38