IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Львів, 15-16 жовтня
Птаха
Сообщение #41



Привіт-привіт!
Захотілось організовувати поїздку на вихідні до неймовірного Львова. Подорож обіцяє багато піших прогулянок, відвідування всіх можливих цікавих місць, дегустування львівської кави, шоколаду та інших смаколиків, а також спілкування з місцевими жителями))
Захід відбудеться 15-16 жовтня. Виїжджаємо 14.10 о 19.10 з Києва, прибуваємо 15.10 о 3.52 у Львові. Назад виїжджаємо 16.10 о 23.54, прибуваємо в Київ 17.10 о 9.37.
З собою мати: зручне взуття, теплий одяг, гроші на проживання і харчування, бажано фотоапарати і обов’язково хороший настрій))


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України
Розповсюдженою є назва «Місто Лева». Час від часу вживаються такі порівняння, назви та словосполучення, як «місто левів», «місто сплячих левів», «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «столиця Галичини», «маленький Париж», «маленький Відень», «український П'ємонт», «Бандерштадт», «культурна столиця України» та інші.
Де-факто девізом Львова сьогодні є гасло «Львів відкритий для світу», адже воно зображене на логотипі міста. До 1939 року офіційним девізом був латинський вислів «Semper fidelis» (Завжди вірний), проте після Другої світової війни він не знайшов офіційного затвердження.
У Львові знаходиться більше 20 парків і зелених зон, 2 ботанічні сади і 16 пам'яток природи. Два парки є пам'ятками садово-паркового мистецтва національного значення, один — місцевого. В міських межах знаходиться регіональний ландшафтний парк «Знесіння» — природоохоронна установа площею понад 300 га, яка має максимально наближену до природних умов екосистему.
79% в приватному спілкуванні послуговуються українською мовою, 20% — російською
Львів славиться своїми кав'ярнями, цукернями та рестораціями. Давньою міською традицією є споживання кави. «Львівський культ кави» широко відомий за межами міста. Вважається, що кожен «правдивий львів'янин» має принаймні раз на день пити каву. В центрі міста безліч кав'ярень, якими прокладені чисельні туристичні маршрути; щороку проводиться міське свято «На каву до Львова», на якому визначають кращу кав'ярню міста. Іншим продуктом, з яким часто ідентифікують Львів, вважається шоколад. Місцеві жителі називають його «чоколяда». Щороку у місті проводиться традиційне Свято шоколаду.
До послуг львів'ян також 12 тролейбусних і 9 трамвайних маршрутів. Вартість проїзду в них складає 1 гривню 25 копійок (пільгова вартість — 60 копійок).
У 1795 році у Львові було відкрито перший в Україні професійний театр. У 1842 році відкрито Театр Скарбека, тоді — третій за розмірами у Європі; у 1900 році з'явилася Львівська опера — один з найгарніших театрів країни, зображений на двадцятигривневій купюрі.
Найвідомішим є Личаківський цвинтар, де поховано багато відомих людей. Сьогодні його оголошено історико-культурним заповідником.
У Львові знаходиться найбільше пам'яток архітектури серед всіх українських міст. Переважна їх більшість сконцентрована в історичному центрі, який занесено у список Світової спадщини ЮНЕСКО.
http://lviv.travel/
Світла золота осінь, прекрасна старовинна архітектура та і тепла компанія обіцяють незабутні вихідні!



Сообщение отредактировал Птаха - 14.10.2011, 13:01


--------------------
  
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
4 страниц V  < 1 2 3 4 >  
Начать новую тему
Ответов
Hels
Сообщение #42



Цитата(Mitresko @ 13.10.2011, 17:23) *
Якщо буде сніг, то може взяти борд?)))))

рано еще, доску убьешь)) немного терпения, скоро снег будет ))
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Mitresko
Сообщение #43



та шучу)
Питання 18.30 на вокзалі де саме: вихід з метро чи біля якогось кіоску? Пропоную напроти виходу з метро, у входу підземного переходу, там ще тортики "Roshen" продають.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Птаха
Сообщение #44



Цитата
напроти виходу з метро, у входу підземного переходу, там ще тортики "Roshen" продають.

там і зустрінемось. ph34r.gif


--------------------
  
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Hels
Сообщение #45



А нас трое человек едет поездом в 21.19, так что до встречи во Львове 1.gif сильно не нап.п. 5.1.6йтесь хоть в поезде, чтоб были в состоянии лазить по городу до ночи ))
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Птаха
Сообщение #46



Цитата
А нас трое человек...

троє blink.gif


--------------------
  
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Hels
Сообщение #47



Цитата(Птаха @ 14.10.2011, 13:21) *
Цитата
А нас трое человек...

троє blink.gif

Ну да, я, Хан и Оля )
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Pando4ka
Сообщение #48



Цитата(Hels @ 14.10.2011, 13:54) *
Цитата(Птаха @ 14.10.2011, 13:21) *
Цитата
А нас трое человек...

троє blink.gif

Ну да, я, Хан и Оля )

это, конечно, супер, что вас трое, но вы хоть могли сказать о том что еще один человек плюс? blink.gif


--------------------


Yamakasi™


Crazy Group Barmaleys™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Tora
Сообщение #49



Цитата(Hels @ 14.10.2011, 13:54) *
Цитата(Птаха @ 14.10.2011, 13:21) *
Цитата
А нас трое человек...

троє blink.gif

Ну да, я, Хан и Оля )

Ну да, я. трололоденсер и Оля))) так что еще одним челом тут мало пахнет. скорее пииииивом....)

зы. Даешь картинг во Львове!!!!

Сообщение отредактировал Tora - 14.10.2011, 14:29


--------------------
ex-abrykoska

Люди нещасні тільки в тому випадку, коли не здатні присвятити себе виконанню своїх мрій.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Hels
Сообщение #50



Цитата(Pando4ka @ 14.10.2011, 15:04) *
Цитата(Hels @ 14.10.2011, 13:54) *
Цитата(Птаха @ 14.10.2011, 13:21) *
Цитата
А нас трое человек...

троє blink.gif

Ну да, я, Хан и Оля )

это, конечно, супер, что вас трое, но вы хоть могли сказать о том что еще один человек плюс? blink.gif

Могли, если б кто-то спросил.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Pando4ka
Сообщение #51



Цитата(Hels @ 14.10.2011, 15:52) *
Могли, если б кто-то спросил.

еще спрашивать должны? квартиру искала Птаха, с расчётом и НА ВАС тоже, то, что вы не указали что с вами еще кто то, ну что ж, просто некрасивый поступок dry.gif

Сообщение отредактировал Pando4ka - 14.10.2011, 14:59


--------------------


Yamakasi™


Crazy Group Barmaleys™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Hawkeye
Сообщение #52



Тоже будем там на этих выходных, надеюсь обязательно найдемся 1.gif записываю телефоны...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Hels
Сообщение #53



Цитата(Pando4ka @ 14.10.2011, 15:59) *
Цитата(Hels @ 14.10.2011, 15:52) *
Могли, если б кто-то спросил.

еще спрашивать должны? квартиру искала Птаха, с расчётом и НА ВАС тоже, то, что вы не указали что с вами еще кто то, ну что ж, просто некрасивый поступок dry.gif

Я вобще думал что это известно, в общем нестыковка. Бывает.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
XAH
Сообщение #54



Цитата(Hels @ 14.10.2011, 16:36) *
Цитата(Pando4ka @ 14.10.2011, 15:59) *
Цитата(Hels @ 14.10.2011, 15:52) *
Могли, если б кто-то спросил.

еще спрашивать должны? квартиру искала Птаха, с расчётом и НА ВАС тоже, то, что вы не указали что с вами еще кто то, ну что ж, просто некрасивый поступок dry.gif

Я вобще думал что это известно, в общем нестыковка. Бывает.

Столько чести вокруг моей персоны)))


--------------------
Нет границ, есть только препятствия........
делаешь не бойся, боишься не делай.....
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Птаха
Сообщение #55



Всім дякую!!! Львів - я ще повернусь (Мазох чекає))))
З.І. фоти і відео пізніше в приват, як і обіцяла.

Сообщение отредактировал Птаха - 17.10.2011, 10:33


--------------------
  
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (8):
XAH
Сообщение #56



Дуже і дуже було круто ми просрали всі гроші багато пили та к..... тусувалися у мазоху та гасовій лямпі, пройшли по всьому місту разом з маршом в честь УПА та були на реконструкції боїв проти Німців Поляків та Комуністів, каталися на СССР атракціонах)

ще нас відлупцювали кнутом по спині і ми отримали за це картку постійного кліента) а ще я на спір з Птахою виграв текілу нас лупцювали по дупі до першого крику і ми протримались 34 удари вона та 35 я) а ще були бичі яйця)))

у гасовій лямпі ми випили багато суперових настоянок... а потім бачили Юпітер)

короче дуже дякую всім за такі прекарсні вихідні ви всі круті)) Птаха чекаю на свій приз))) троллллдєнс)

аааааа забув і ще однееее "Я Хочу быть с тобой УУУУУУУУУУЙЙЙЙЙ 4.gif

Сообщение отредактировал XAH - 17.10.2011, 11:46


--------------------
Нет границ, есть только препятствия........
делаешь не бойся, боишься не делай.....
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):
Vivienn
Сообщение #57



Стільки вражень, що ще кілька днів буду все переварювати =) Погодка звичайно була досить суворою, але все ж не завадила нам розважитися ) хоча іноді й доводилося перебігати від одного генделика з чаєм або глінтвейном до іншого ...
Вузенькі вулички, таємничі під"їзди, горища, кафешки, мазохісти 1.gif, парі, незвичайні страви, гаряче вино та п.п. 5.1.6, шоколадні витвори мистецтва, українські повстанці, жовто-блакитні прапори, каруселі, знову "час поїсти" )) і випити якоїсь пального =) Все було просто супер...
love.gif
Мої фото і трейлер фільму жахів від Фауста троха згодом 1.gif

Шануйтесь wink.gif


--------------------
owibo4ka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
Mitresko
Сообщение #58



Я не знаю як це описати, це було просто неймовірно!!!!! і пофіг, що в першого вечора мене скрутило і я пропустив текілу, твістер і "паранормальные явления". А ще завів трохи не в той музей. ось що я хотів показати http://welcome.lviv.ua/index.php?cat=cultu...reets&id=80 , і ще на цьому ж сайті знайшов 3д мазох http://welcome.lviv.ua/index.php?cat=infop...rans&id=171
Багато вражень, які не описати словами.
Куди ще їдемо?)))


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Ice
Сообщение #59


и.о. Администратора

Це було справді неймовірно!!!


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Птаха
Сообщение #60



А всі відписуються українською! (троллденс)))


--------------------
  
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Pando4ka
Сообщение #61



нет, не все))
я не исправима =РРР


Супер-пупер клёво потусили!!))) ЭТО БЫЛО ДААААААА!! кортинг, планкинг, тролдэенсинг теперь и на Львовских землях, ога 5.gif

очень жаль из такой чудесной сказки возвращаться в суровую реальность Киева dry.gif
ну что ж, теперь Хан пообещал организовать поедку во Львов этой весной)) ждём, надеемся, верим 2.gif

нахожусь в ожидании премьеры фильма ужосов *паранормальное явление*



Сообщение отредактировал Pando4ka - 17.10.2011, 15:40


--------------------


Yamakasi™


Crazy Group Barmaleys™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):

4 страниц V  < 1 2 3 4 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 19:27