IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Шаблон для создания тем о событиях

Шаблон для создания темы:
заголовок:
01.12.09 Дневная [*****]
тело поста:
1. Дата, Время и место Сбора
2. Маршрут

Регистрация на событие:
- для зарегистрированых пользователей в первом посте топика нажать на

Градації покатушок
Критерії Нічних Денних, Інформація
Защита для роллеров

6 страниц V  < 1 2 3 4 > »   
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Статья : 08.07.2007 Денна
Kayot
Сообщение #21


RSG Team

- KAyot


Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Screamer
Сообщение #22



Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree
10. Скример (50/50)

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rasim
Сообщение #23



Жалко, не смогу к вам присоединиться, уезжаю домой во вторник huh.gif unsure.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Snake
Сообщение #24



Цитата(Akupaka @ 1.7.2007, 11:25) *
Цитата(Jungarik @ 1.7.2007, 12:58) *
Ніхто не образився, що лосями назвав? Це з повагою, там дійсно люди досвічені. Навіть Акупака вже в лося перетворився на очах 1.gif Молодець!!!


ОФФ: який я лось?! blink.gif я напевно швидше 10 км/год не їду навіть... :ph34r:

ЗІ: на денній біг за веллером, начебто 25 км/год намотав blink.gif але я в такому темпі довго навряд чи проїду, може з кілометр, максимум... wacko.gif

так че плохо что ли??? ты себя недооцениваешь явно 1.gif

насчет собственно сабжа - хотелось бы услышать таки отзывы группы безопасности уже после проезда маршрута. Интересно как там вышгородская трасса днем ...


--------------------
Хороша только полная правда. Полуправда ничего не стоит.
С.Цвейг
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Akupaka
Сообщение #25



еее... вибачте, що вриваюся wink.gif
а як що до зміни кінцевого пункту призначення на озера Пущі-Водиці?... імхо, київське водосховище не дуже призначене для купання, звідти гірше вибиратися і т.п...


--------------------
а шо такоє?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #26


RSG Team

Цитата(Snake @ 2.7.2007, 12:23) *
Цитата(Akupaka @ 1.7.2007, 11:25) *
Цитата(Jungarik @ 1.7.2007, 12:58) *
Ніхто не образився, що лосями назвав? Це з повагою, там дійсно люди досвічені. Навіть Акупака вже в лося перетворився на очах 1.gif Молодець!!!


ОФФ: який я лось?! blink.gif я напевно швидше 10 км/год не їду навіть... :ph34r:

ЗІ: на денній біг за веллером, начебто 25 км/год намотав blink.gif але я в такому темпі довго навряд чи проїду, може з кілометр, максимум... wacko.gif

так че плохо что ли??? ты себя недооцениваешь явно 1.gif

насчет собственно сабжа - хотелось бы услышать таки отзывы группы безопасности уже после проезда маршрута. Интересно как там вышгородская трасса днем ...




Якщо тебе цікавить загруженість траси, то відповідаю:
вул. Богатирська--> Вишгородське шосе-->м.Вишгород-->покажчик "Київська ГЕС". Цей маршрут можна їхати без проблем. А от якщо буде бажання назад їхати на своїх вісьмох, то траса, як правило, в неділю ввечері у напрямку Києва ДО проїзду по самому мосту ГЕС забита відсотків на 150.. Величезна пробка, яка тягнеться кілометрами з найближчих сіл. А от одразу при переїзді через ГЕС, вона розсасується..Та справа у тім, що роллерам через ГЕС можна і не переїжджати, або просто до дому поїхати на Маршрутках..
Коротше, туди дорога норм, а назад, якщо з Вишгорода норм виїдемо, то також більш менш буде..

P\S: Я не RSG


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #27


RSG Team

Цитата(Kayot @ 2.7.2007, 18:53) *
Якщо тебе цікавить загруженість траси, то відповідаю:
вул. Богатирська--> Вишгородське шосе-->м.Вишгород-->покажчик "Київська ГЕС". Цей маршрут можна їхати без проблем. А от якщо буде бажання назад їхати на своїх вісьмох, то траса, як правило, в неділю ввечері у напрямку Києва ДО проїзду по самому мосту ГЕС забита відсотків на 150.. Величезна пробка, яка тягнеться кілометрами з найближчих сіл. А от одразу при переїзді через ГЕС, вона розсасується..Та справа у тім, що роллерам через ГЕС можна і не переїжджати, або просто до дому поїхати на Маршрутках..
Коротше, туди дорога норм, а назад, якщо з Вишгорода норм виїдемо, то також більш менш буде..

P\S: Я не RSG

Дякую за забж. Насправді корисна інфа. За моїми планами до Києву будемо повертатися уже після pходу Cонця. Будемо дуже втомлені, а отже на маршрутках.


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Casper
Сообщение #28



Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree
10. Скример (50/50)
11. Casper

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)


--------------------
casper.io.ua
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
visitor
Сообщение #29



Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree
10. Скример (50/50)
11. Casper

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)
4. Visitor (60/40, если нога до выходных пройдет)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #30


RSG Team

Цитата(azul mamut de locura @ 2.7.2007, 21:25) *
Дякую за забж. Насправді корисна інфа. За моїми планами до Києву будемо повертатися уже після pходу Cонця. Будемо дуже втомлені, а отже на маршрутках.



Ти знаєш, Мамонт, з маршрутками я мабуть ДУЖЕ погарячкував, коли дав цей варіант. Якби був будній день, то без питань, але це буде НЕДІЛЯ і до тогож ВЕЧІР. Скажу по правді, там їздять Богдани, маршрутом з навколишніх сіл до Києва, і у середині сила силенна бабуньок із торбами... Тому шанси добиратися до дому на маршрутних таксі зводяться десь.., ну так до 20%.
Навіть маршрутка у якій буде пару вільних місць проїде і НЕ зупиниться, як тільки водій побачить купу роллерів. Це вже було, коли ми їхали з Міністерки. Водії ігнорували нас, навіть коли шалений Шег, котрий зміг наздогнати Богдан і стукнути йому пару раз у двері, той не зупинився.
А тому я пропонує вам наступний варіант, а ви вже вирішуйте..:
-стартанути всім з м.Героїв Дніпра, доїхати до місця відпочинку(скажімо так- околиці Вишгорода, поблизу водосховища, з можливим купаняям, і т.д);
-добре відпочити на місці, і з новими силами годинок так в 5 (17:00) стартанути разом до дому, до найближчого метро..А кому мало, то до Петрівки->Контрактової->Маріїнка чи Рєсп чи ще кудись.

Тобто мета суміжного старту заключається в тому, щоб усі мали змогу назад їхати на ролах.. От і все. Тоді ми маємо маршрут близько 20-22 км. Як для денної не погано. Ну а якщо є роллери, які зможуть сартуючи там з Арсенальної чи з Контрактової, подолати маршрут суміжною протяжністю близько 40 км, то будь ласка.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alx
Сообщение #31



насправді, наскільки я пам/ятаю, із маршрутками в неділю увечорі там напряг. якось вже доводилося пішкарусом йти...
цікавить таке питання, до _яких_саме_ пляжів ми зможемо доїхати на ролах ? здається, все одно там потрібно десь перевзуватися і човгати по грунтовці, або й по піску, щоб потрапити до більш-менш пристойного місця


--------------------


Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Bzdibzik
Сообщение #32



Цитата(Kayot @ 2.7.2007, 23:42) *
Цитата(azul mamut de locura @ 2.7.2007, 21:25) *
Дякую за забж. Насправді корисна інфа. За моїми планами до Києву будемо повертатися уже після pходу Cонця. Будемо дуже втомлені, а отже на маршрутках.



Ти знаєш, Мамонт, з маршрутками я мабуть ДУЖЕ погарячкував, коли дав цей варіант. Якби був будній день, то без питань, але це буде НЕДІЛЯ і до тогож ВЕЧІР. Скажу по правді, там їздять Богдани, маршрутом з навколишніх сіл до Києва, і у середині сила силенна бабуньок із торбами... Тому шанси добиратися до дому на маршрутних таксі зводяться десь.., ну так до 20%.
Навіть маршрутка у якій буде пару вільних місць проїде і НЕ зупиниться, як тільки водій побачить купу роллерів. Це вже було, коли ми їхали з Міністерки. Водії ігнорували нас, навіть коли шалений Шег, котрий зміг наздогнати Богдан і стукнути йому пару раз у двері, той не зупинився.
А тому я пропонує вам наступний варіант, а ви вже вирішуйте..:
-стартанути всім з м.Героїв Дніпра, доїхати до місця відпочинку(скажімо так- околиці Вишгорода, поблизу водосховища, з можливим купаняям, і т.д);
-добре відпочити на місці, і з новими силами годинок так в 5 (17:00) стартанути разом до дому, до найближчого метро..А кому мало, то до Петрівки->Контрактової->Маріїнка чи Рєсп чи ще кудись.

Тобто мета суміжного старту заключається в тому, щоб усі мали змогу назад їхати на ролах.. От і все. Тоді ми маємо маршрут близько 20-22 км. Як для денної не погано. Ну а якщо є роллери, які зможуть сартуючи там з Арсенальної чи з Контрактової, подолати маршрут суміжною протяжністю близько 40 км, то будь ласка.


Я не проти туди іназад на ролах..Тільки починаючи з Героїв Дніпра wink.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Screamer
Сообщение #33



2Bzdibzik

Тоді записуйся, щоб точно бачити список 1.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Vyachik
Сообщение #34



Блин, а я опять пропускаю. sad.gif
У мну День Рождения 8.07. и планирую его провести на Тарханкуте. 1.gif


--------------------
Не навязывай никому того, чего ты хочешь для себя: вкусы различны.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Bzdibzik
Сообщение #35



Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree
10. Скример (50/50)
11. Casper

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)
4. Visitor (60/40, если нога до выходных пройдет)
5. Bzdibzik


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jungarik
Сообщение #36


RSG Team

Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree
10. Скример (50/50)
11. Casper

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)
4. Visitor (60/40, если нога до выходных пройдет)
5. Bzdibzik
6. Jungarik (стартуватиму, мабуть, з Контрактової) + повне медзабеспечення
7. Sharlotta

Якщо хтось ще хоче з приєднуватися до лосів з контракту - ласкаво прошу зі мною. З RSG якось зв"яжуся, щоб не загубитися.


--------------------
Бледные поганки более неактуальны. Все, что могло умереть от них - умерло. Скоро - возвращение на Родину. НАВСЕГДА.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Bzdibzik
Сообщение #37



Група №1
1. Мамут
2. Айсберг
3. Вовка
4. Пиранья
5. Свини (предварительно)
6. Акупака
7. Robin(50/50)
8. Shved (думаю получится)
9. SunFiree
10. Скример (50/50)
11. Casper

Група №2
1. Soul
2. Vigrid (50/50, якщо раніше ноги не натру)
3. Alx (50/50)
4. Visitor (60/40, если нога до выходных пройдет)
5. Bzdibzik
6.Aerena
7. Jungarik (стартуватиму, мабуть, з Контрактової) + повне медзабеспечення
8. Sharlotta


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #38


RSG Team

1. Мамонту незачёт за маршрут mad.gif
2.1 Маршрут от Министерки до Выжгорода не проежабелен для роллеров... wacko.gif
2.2 В Выжгороде делать нечего ... купаться негде ... кататься тоже... sad.gif

Скорей всего будет маршрут от М.Арсенальна- м. Героїв Дніпра, после чего или на маршрутке или на ролах до Министерки и там купаться. Завтра еще проедем альтернативные варианты дорог и тогда скажу точно.


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Robin
Сообщение #39



Цитата(Iceberg @ 4.7.2007, 0:30) *
1. Мамонту незачёт за маршрут mad.gif
2. Маршрут от Министерки до Выжгорода не проежабелен для роллеров... wacko.gif
2. В Выжгороде делать нечего ... купаться негде ... кататься тоже... sad.gif

Скорей всего будет маршрут от М.Арсенальна- м. Героїв Дніпра, после чего или на маршрутке или на ролах до Министерки и там купаться. Завтра еще проедем альтернативные варианты дорог и тогда скажу точно.


Если чесно, то я даже не расстроился 1.gif , т.к. кто-то, непомню кто говорил, что на водохранилище купатся негде. А так и маршрут норм, и пляж хороший.

З.Ы. У тебя второй пункт 2 раза повторяется.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #40


RSG Team

Цитата(Robin @ 3.7.2007, 23:34) *
З.Ы. У тебя второй пункт 2 раза повторяется.

исправил

Цитата(Kayot @ 2.7.2007, 22:42) *
Ти знаєш, Мамонт, з маршрутками я мабуть ДУЖЕ погарячкував, коли дав цей варіант. Якби був будній день, то без питань, але це буде НЕДІЛЯ і до тогож ВЕЧІР. Скажу по правді, там їздять Богдани, маршрутом з навколишніх сіл до Києва, і у середині сила силенна бабуньок із торбами... Тому шанси добиратися до дому на маршрутних таксі зводяться десь.., ну так до 20%.


маршрутки Киев-Министерка-Выжгород ходят каждые 4 минуты до 24:00.


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

6 страниц V  < 1 2 3 4 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 25.4.2024, 11:37