IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> U.S.T відкриває трені по середам, Трені вже відмінено
azul mamut de lo...
Сообщение #21


RSG Team


Тепер, стосовно среди. У першому пості ми чітко писали, що це сезонне явище, відкриття тренувань. Середа була вибрата в зручний час для команди, і так, що б не заважти чаклунам по четвергам на КПІ.

Ми фізично не можемо змусити вас не приходити в цей час на АШАН. Бо це не наша особиста територія. Але зараз середа знову перетворилася за кількістю та якістю в тупе зависалово з чіпсами і подібним. ТОМУ ТРЕНІ ПО СЕРЕДАМ ЗАКРИВАЮТЬСЯ
Якщо ви ввічливі і розумні люди , які цінують приватність та розумний глузд, то не будете приператися туди, де вас не чекають . Якщо ж ні, то Ашан великий, будетн тусити собі у іншому кутку .

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 10.9.2009, 0:45


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
3 страниц V  < 1 2 3 >  
Начать новую тему
Ответов
chechako_
Сообщение #22



Буду

если не форс-мажор


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Zmey
Сообщение #23



Тоже постараюсь быть


--------------------
Work like you don't need the money
dance like no one is watching
sing like no one is listening
love like you've never been hurt.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Arya
Сообщение #24



планирую прийти
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
gorets_
Сообщение #25



На Ашане ОлдСкул пати :Е


--------------------


On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
GlusH
Сообщение #26



Кто хочет приезжайте на ашан сегодня (вторник). Будет несколько бармалеев.


--------------------
У меня вообще положительная логика, ибо мне на всё положить =)

Бармалей™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Zmey
Сообщение #27



Сегодня будет кто? 1.gif


--------------------
Work like you don't need the money
dance like no one is watching
sing like no one is listening
love like you've never been hurt.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Brioni
Сообщение #28


NRG Team

Буду =)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Deni
Сообщение #29



Да, конечно сегдня все в силе, так что приходите ))))


--------------------
D&G™© ®
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Hels
Сообщение #30



+1 тоже подъеду поиграть )
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
WildWind
Сообщение #31



А Мамонт с фликерами будет?


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
beerman
Сообщение #32



а сегодня треня будет или все забили на колдуны?


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #33


Moderator

никто просто не отписывается, а по средам каждую неделю приходит народ сам по себе.


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
voldemart
Сообщение #34


Moderator

Да, кстати, даже если Мамонт напишет, а он напишет, что общие тренировки по средам отменяются, т.к. Урбаны на последних сорревах продули все и вся и должны тренироваться активнее и сами, то мы общими усилиями забиваем на это и приходим в следуйщую среду. 1.gif Даже если не пустят поиграть в колдуны - можно рядом поиграть сами, без урбанов, а так же послайдить и потусить-отдохнуть. так же будет предложен альтернативный день чтобы собраться всем (скорее всего суббота) - так вот в нее тоже можно приходить, но в среду обязательнее 1.gif

зы: привет, Мамонт))))))))))))


Хаотик тим зе бест))))))))))

Сообщение отредактировал voldemart - 10.9.2009, 0:13


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Deni
Сообщение #35



2voldemart: от гамнюк =) Накрылась наша затея победить вселенское зло 3.gif


--------------------
D&G™© ®
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
azul mamut de lo...
Сообщение #36


RSG Team

почну з того, шо з БВ та Роныним все добре. У обох дуже тяжкікі зібії але тріщин та переломів немає. Довезли додом в поряді.

Всім дякую за кошти, бо за рентгенівські плівки та за бенщин хлопцеві. (Він живе на оболоні, а БВ на ВДНХ , було не вічливо не дати за проїжджені 50 з хвостиком км в наш час) довелося заплатити.

____________________________________


Тепер, стосовно среди. У першому пості ми чітко писали, що це сезонне явище, відкриття тренувань. Середа була вибрата в зручний час для команди, і так, що б не заважти чаклунам по четвергам на КПІ.

Ми фізично не можемо змусити вас не приходити в цей час на АШАН. Бо це не наша особиста територія. Але зараз середа знову перетворилася за кількістю та якістю в тупе зависалово з чіпсами і подібним. ТОМУ ТРЕНІ ПО СЕРЕДАМ ЗАКРИВАЮТЬСЯ
Якщо ви ввічливі і розумні люди , які цінують приватність та розумний глузд, то не будете приператися туди, де вас не чекають . Якщо ж ні, то Ашан великий, будетн тусити собі у іншому кутку .

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 10.9.2009, 0:45


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
beerman
Сообщение #37



Мамонт, на скільки я памятаю то сам особисто ДУЖЕ БАГАТО разів тобі кричав, що давай вже грати, и ти тупо стояв і ляси точив. Тому не треба тут гнати, що це зависалово з чипсами та пивом, тільки не ображайся. Якщо ти прийшов тренуватися, то треба весь час тренуватися, а якщо за півгодини гри ти здох, вибач за таке слово, то краще взагалі не приходь, від тебе толку мало тоді. Ааа, ще стосовно зависалова, то люди прийшли просто подивитися як ви такі гарні хлопці граєте к чаклунчики і все, звичайні глядачи, чи трені тепер будуть на стільки закритими, що вже і глядачам не можна приходити????


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Elloi=)
Сообщение #38



Чи мені здається, чи я тебе ,Бірмен, ніразу не бачив на жодних змаганнях?Чи ти сам просто супер-пупер шариш як це збирати команду і "намагатися" тренуватися?
Глядачі- будь-ласка, але мені здається, що глядачі можуть можуть подивитися на гру і з іншошо кутку Ашану....
Або ж це просто такі НЕВИХОВАНІ глядачі(((

Сообщение отредактировал Elloi=) - 10.9.2009, 8:36


--------------------
"Warsaw"
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
beerman
Сообщение #39



А яка різниця був я на змаганням чи не був???
1. Мамонт сам сказав, що середа буда вибрана через те, що вона всім членам команди підходить, тому не треба мені тут говорити чи знаю я чи ні як це команду зібрати.
2. Якщо я не був на жодних змаганнях, то шо? мені тепер стояти в куточку з виразом сорому на обличчі, що мене не було на змаганнях?
3. Мамонт вчора сказав, що треня закривається через те, що всі приходять типа не грати, а тупо пива нажраться і потім бігати по полю як отара овечок (це я образно перефразував, сорри Мамонт), тобто толку з цього немає.
4. А чи не краще буде, коли буде команда з командою грати, тренуватися. ОСкільки якщо весь час грати тільки з членами своеї команди, то просто ніколи не вивчиш і не будеш знати як суперники грають і їхню тактику. Якщо я помиляюсь, то вибачте мені і поясніть як правильно.

А взагалі, чого ми тут сваримося? Грайте собі самі, вам ніхто заважати не хоче і не буде, але ми все одно приходили, приходимо і будем приходити, а ви собі грайте, мо і нам дозволите колись пограти, домовилися?1.gif)))

Сообщение отредактировал beerman - 10.9.2009, 9:02


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
azul mamut de lo...
Сообщение #40


RSG Team

По порядку:

-А Бірмен, по порядку. Вчора я стояв і точив ляси тільки тоді, коли давав змогу пограти іншим людям. Якщо ти пом'якшаєш, весь час хтось повинен був не грати, за для того, що в форматі 3 на 7 або 4 на 8 пограли інші.

- Трені зачиняються більше не через те, що туса п'є пиво і глушать чипіси. А через те. ЩО ЦЕ ТРЕНІ УРБАН ШАДОВ( НА ЛІТНІЙ ПЕРІОД МИ ЇХ ВІДКРИЛИ, але виключно на ЛІТНІЙ ПЕРІОД.), А не КОМПЛЕКСНІ ІГРИ ВСІХ КОМАНД.

Ти розумієш, що це теж саме. Як людина запросила людей пожити в гості. А тепер, ці гості не хочуть йти геть!
Наголошую на тоому, Бірмен. Що під час відкриття тренувань, ми чітко писали на форумі, що це сезонне явище. І що вони потім закриються.


____________________________--
Цитата
Мамонт сам сказав, що середа буда вибрана через те, що вона всім членам команди підходить, тому не треба мені тут говорити чи знаю я чи ні як це команду зібрати.


Можливо ти не зрозумів. Але саме команда Урбан Шадоу в більшості хоче тренуватися окремо в цей день. І мати дві повноцінні тренування. Як і ніші команди


У всіх команд є 100% два дні тренувань. Середа споконвіку ігор на АШАНі була Вибрана та узгоджена Капітанами різних команда для закритого тренування УСТ.



Пропоную відкрити нову тему і вибрати новий день для загальних тренувань


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
voldemart
Сообщение #41


Moderator

Цитата(beerman @ 10.9.2009, 9:48) *
4. А чи не краще буде, коли буде команда з командою грати, тренуватися. ОСкільки якщо весь час грати тільки з членами своеї команди, то просто ніколи не вивчиш і не будеш знати як суперники грають і їхню тактику. Якщо я помиляюсь, то вибачте мені і поясніть як правильно.

в этом ты не прав. и можешь в пример взять любой вид спорта вобще, футболисты тренируются сами с собой, и так же любые другие. хаоты тренятся сами с собой и уровень растет, так как каждая игра рассматривается и анализируется, а когда полно народу просто пошпилили и разошлись - это не тренировки, а отдых.

еще раз про среду - правильно написано "Ашан большой". я лично буду приходить, так как у меня среда свободна и мне удобно) на кпи мне не нравится, в мариинке вечером вреды никого нету, а на ашане есть народ. в колдуны я почти не играю, поэтому и мешать никому не буду)


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

3 страниц V  < 1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 1:46