IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Шаблон для создания тем о событиях

Шаблон для создания темы:
заголовок:
01.12.09 Дневная [*****]
тело поста:
1. Дата, Время и место Сбора
2. Маршрут

Регистрация на событие:
- для зарегистрированых пользователей в первом посте топика нажать на

Градації покатушок
Критерії Нічних Денних, Інформація
Защита для роллеров

> 21.06.09 День народження порталу!!, День народження порталу!!
Куди я їду?
Кількість роллерів і доцільність Стандартної групи.
Я їду в групу "Сталкер" [ 30 ] ** [22.90%]
Я їду в групу "Новіс" [ 46 ] ** [35.11%]
Я їду в групу "Стандарт" [ 41 ] ** [31.30%]
Я взагалі не їду, я 21 працюю(( [ 14 ] ** [10.69%]
Всего голосов: 131
Гости не могут голосовать 
azul mamut de lo...
Сообщение #1


RSG Team

21.06.09 Нам буде 43 800 хвилин життя, або 730 днів, або ж 2 роки!!!!!
xdrive.gif biggrin.gif wizard.gif


І оскільки нам всім шаленно повезло, що ця грандіозна дата випадає на неділю. То обіціємо вам, що цю неділю ми проведемо незабутньо, шаленно, PAFFOS-но і дуже позитивно. love.gif love.gif love.gif love.gif xdrive.gif xdrive.gif


Протягом двох днів чекайте в цій темі анонс подій сюрпризів та покатушок). А головне. не плануйте на 21-ше нічого 5.gif 5.gif .
ph34r.gif ph34r.gif


Тема для флуду в Андерграунді: http://rollerportal.com/forum/index.php?showtopic=3269






ФОТОГРАФИИ:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

Цитата(SiiD @ 22.6.2009, 0:53) *
Эххх, оторвался чуток))
Вобщем пару фоток(фотик фиговы..много шума), сделанных моей любимой, выложено на
ftp://77.47.178.82/incoming/DR - это с инэта тянуть
ftp://10.107.4.50/incoming/DR - это из сети КПИ


Цитата(Lacerta @ 22.6.2009, 1:21) *
ФОТО (группа СТАНДАРТ, и немного общих)...

Happy_Birthday )))

Цитата(Эльф @ 22.6.2009, 16:38) *
Спасибо всем! Было классно. 1.gif

Мои фотки:




Цитата(Fur @ 22.6.2009, 21:00) *
Совсем немножко фот с моего смарта:

Цитата(Bzdibzik @ 22.6.2009, 23:52) *
Фотки від Бздибзіка і невідомого чоловічика
Розмір біля 700 метрів..1.gif))..Дивіться..шукайте себе, перевертайте фотки..бо я їх не фільтрувала 2.gif 2.gif 2.gif

Цитата(Mitka @ 23.6.2009, 11:10) *
http://depositfiles.com/files/z166rfkv9

а вот то что я насчелкал

Цитата(sergiyko911 @ 23.6.2009, 11:54) *
мои фотки здесь -


видео выложу чуть попозже, хочу с ним пошаманить


Цитата(IvaneZ @ 24.6.2009, 3:05) *
Наконец-то и у меня руки дошли (таки чуть выскажусь:)…
В общем АХРЕНИТЕЛЬНО все было! Вот и фотки слил:
http://photofile.com.ua/users/cymmatop/3734488/
Их там 460 шт., но ужатых (исходники слишком тяжелые – по 6-7метров), так что если кому надо – стучитесь в аську.

А вот фотки и в архиве:
http://letitbit.net/download/6646.b6ae6e42...oll_DR.rar.html

Цитата(Morgot @ 24.6.2009, 9:07) *
Цитата(AntonioPereira @ 23.6.2009, 11:59) *
Цитата(Mitka @ 23.6.2009, 11:10) *
http://depositfiles.com/files/z166rfkv9

а вот то что я насчелкал



Зеркала в UA-IX:

1)

2)








--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
3 страниц V   1 2 3 >  
Начать новую тему
Ответов
Kayot
Сообщение #2


RSG Team

"Свято, шановні, - я вас вітаю, тільки що вигралИ ми у Китая" - так співає гурт ТНМК у своїй веселій пісні "ТА ТИ ШО", кхе, але про що це я, а ТАК.
Дійсно, "Свято, шановні...", я вас вітаю, порталу от от буде два роки, і саме вам випадає честь відірватися і потусити на його Дні народження, хм, та що там казати, це є наш день народження, день народження нової Київської туси, яка зародилася два роки тому!! Туси, в якій кожна особа подумала і сказала собі, "А навбіса мені це буденне і одноманітне життя?" І відтоді закрутило, понесло...
x_nhl.gif x_nhl2.gif x_nhl3.gif

Команда RSG Team (а віднині і NRG Team) працювала і працює для вас. Ми розробили вже багато заходів і фестів і ще більше неймовірних планів вже крутиться в наших креативних головах. Все це, в більшості своїй, для роллерів нашої столиці. cool.gif
І тепер, прекрасним жарким літом 2009-го ми знову запрошуємо вас на наш ДР, його анонс вже кілька днів висить вище, та для більш точної інфи нам потрібен був час, і вирішення певних питань, що і було майже до кінця сьогодні зроблено. Тепер більш конкретно, щож ми плануємо і що чекає на вас.

І так ваш ранок в неділю 21 червня як завжди почнеться о 10-11 годині з лінивого підйому чи навпаки контрастного душу і чашки кави. Надалі ви знайдете все що вам буде необхідно протягом дня (а це все ваше роллер-спорядження, гроші, і багато багато PAFFOSU, як вже написав Мамонт wink.gif ).

PAFFOS закінчився, - пішов КОНСТРУКТИВ:
О 13:30 в Києві вже стартуватиме одна ціла колонна роллерів, яка згодом розділяється на три (можливо дві) групи. А це означає, що починати збиратися можна на 13:00.
Питання, Де збиратися? - відповідь, ВСІ збираються біля Українського дому на Європейській площі. Далі, об 14:30 всі роллери дружньо (а ми так собі плануємо близько 100 осіб) по тихеньку їдуть Хрещатиком до Бесарабської площі, тим самим демонструючи себе.
Далі колонна автоматично розділяється на три групи - "Сталкер", "Стандарт", "Новіс". Питань бути не може - все зрозуміло, сталкерська, звичайна денна, і новачківська.

Групу "Сталкер" поведе Мамонт і Гаррет.
Групу "Новіс" поведе Еллой і Кайот.
Групу "Стандарт" поведе Руслан_Л.


Стосовно "новачківської" - це група, в яку їдуть люди, які вже вміють кататися на роликах, але ще чомусь мало їздили по дорогам і не знають що таке денні покатушки. Люди які взагалі не вміють, нехай вчаться до 21 числа, або просто не доженуть навіть новачківську групу і будуть відсічені.
Всі маршрути, окрім сталкерської будуть вивішені RSG (NRG) протягом кількох днів. Вони будуть розроблені з розрахунку "не повбивати роллерів на пеклі в +35 градусів" і так, щоб доїхати живими до кінця змогли всі.

Голосування: Чи потрібна група "Стандарт"? Чи можливо більшість роллерів просто роз'їдеться до Сталкерської і Новачківської? Ось це ми і вирішемо протягом найближчиш 4-х днів. Все залежитиме від вас. Голосування приліплене зверху теми

ПУЩА ВОДИЦЯ, ПАФФОС ПОВЕРТАЄТЬСЯ:
1. Почнемо з головного - шашлик. Гроші на м'ясо здаємо організовано будь-кому з RSG _NRG і всі вони віддадуться Гаррету, який скоро повісить тут цифру з розрахунку 250грам на одну людину, купувати будемо багато, бо і роллерів відповідно...
2. Окрім класичних поседеньок біля багаття і пожирання всього їстівного на вас чекають цікаві сюрпризи, як то: нагородження самих активних порталівців, які явно запам"яталися всій тусовці і відрізнялися "умом и сообразительностью" протягом цих двох років. (Персонажи для нагородження обираються організаторами не залежно і рішення оргів оскарженню не підлягає. Пи\Си без образ.)
3. Майже чотирьохгодинна Party. Чотири години музикі, приколів і танців. Так, танців. Так, на березі озера. 200 Ват звуку і неперевершені викрутаси діджея і ведучого. В програмі вас розважатимуть:
DJ _ W.A.L.K.M.A.N
МС _ KAyot
4. 21:00 - ФАЄР ШОУ. ПівгодиннеШоу, під час якого всі тільки дивляться, дивляться і знімають на камери, бо під час цього просто неможливол нічого сказати, це дійсно красиво і неперевершено.


Пи/Си - начебто все.. організатори залишають за собою право корегувати часові рамки певних контрольних точок вказаних тут. rolleyes.gif
Пи/Си Флудим тут: http://rollerportal.com/forum/index.php?showtopic=3269

Сообщение отредактировал Kayot - 15.6.2009, 0:19


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #3


RSG Team

Цитата(Kayot @ 11.6.2009, 22:31) *
Голосування: Чи потрібна група "Стандарт"? Чи можливо більшість роллерів просто роз'їдеться до Сталкерської і Новачківської? Ось це ми і вирішемо протягом найближчиш 4-х днів. Все залежитиме від вас. Голосування приліплене зверху теми


УВАГА


Прошу зрозуміти всіх, що самий ідеальний варіант подій , це розділення на три покатухи. - "Сталкер", "Стандарт", "Новіс".

Бо, Сталкерська сподобається далеко не всім.
Вона точно не сподобається :

  1. Людям, що погано контролюють себе на даунхілах
  2. Людям, що бояться галімого покриття, калюж, відсутності асфальту під ногами
  3. Людям, що звикли до гарного і контрольованого перекривання вулиці. Наявності гідного замикаючого і направляючого.



Якщо ви ловите максимальний кайф від катання по прямим широким безпечним вулицям з гідним покриттям, то Сталкерська зовсім не для вас!

По суті, Сталкерська буде квінтесенцією усіх проведених мною ЧЧМушкок, (з кожної по частинці wink.gif. Типу : «The best off ЧЧМ»)


Ось що буде, якщо ми розділимося лише на дві покатушки:

Частина сильних роллерів, що попруться в нюбську позасипає на півшляху…..
А інша частина сильних , але не хворих на всю голову роллерів, що попруться в Сталкерську буде плюватися від маршруту, і намагатиметься прибити Мамонта і Гаррета wink.gif

Тому, чітко зрозумійте, що для вас поняття « ідеальна покатуха ». І вже потім обертайте

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 12.6.2009, 15:48


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Kayot
Сообщение #4


RSG Team

Реєструємося активніше. Запрошуються всі! Якщо новачки бояться їхати, прочитавши мій пост, то заспокойтесь і реєструйтесь і приїжджайте. Все буде гаразд, якщо ви вмієте кататися. Маленький маршрут (до 20 км) і три години часу. (Вагон) Потихеньку доїдемо. Все буде жукі пукі.
Як колись казав Мамонт, - "Бубочки мої
" wink.gif

УВАГА:


Час старту для всіх зміщений на годину раніше. Нагадую, що стратують всі разом однією колонною. Прошу звернути увагу ВСІХ. Передайте всім друзям і знайомим.


РАЗОМ ВСІ МИ СТАРТУЄМО О 13:30!!! ЗБІР НА 13:00 БІЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОМУ НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПЛОЩІ.


Хто прочитав, прошу плюсувати пост.


МАРШРУТ НА НОВАЧКІВСЬКУ ГРУПУ:

Централізований старт.

вул. Хрещатик
вул. Скоропадського
вул. Еспланадна
вул. Саксаганського
пл. Перемоги
пр. Перемоги
вул. Щербакова (закупка в супермаркеті)
пл. Інтернаціональна
вул. Стеценка
пл. Гостомельська
вул. МІська
КПП Пуща водиця

далі разом до місця матраса.
Без конкретних даунхілів і апхілів. Спокійна пряма трасса.

Маршрут 20 км. NRG/RSG/SG - Еллой, Кайот, Шилік.

ВСІМ РОЛЛЕРАМ ЦІЄЇ ГРУПИ МАТИ ПОВНИЙ ЗАХИСТ!

Сообщение отредактировал Kayot - 15.6.2009, 0:43


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Garret
Сообщение #5


NRG Team

Итак информация для тех кто хочет покушать на матрасе шашлык. Стоимость 250-граммовой порции обойдется вам в 20 грн.
Никаких вариантов аля "заложите за меня, я на матрасе отдам не принимаються"! Деньги вы можете сдать любому из NRG&RSG Team, потом эти деньги передадутся мне. Так же можно перевести мне на банковский счет(без приколов) - за подробностями в личку wink.gif . Лично меня можно выловить в среду на "трене УСТ для всех", завтра(16-06-09) в 8:00 и 20:00 на м.Золотые Ворота 1.gif .

Сообщение отредактировал Garret - 15.6.2009, 21:23


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Garret
Сообщение #6


NRG Team

Цитата(Kucha @ 15.6.2009, 22:51) *
а до какого числа?

правильный вопрос, гражданочка biggrin.gif , совершенно забыл сказать что деньги принимаются до пятницы включительно. В субботу сдать уже не получиться sad.gif


АПД: Просьба, кто может возьмите с собой шампуры wink.gif и отпишите мне в личку сколько шампуров вы взяли

Сообщение отредактировал Garret - 16.6.2009, 1:36


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kabban
Сообщение #7



Маршрут на пакатушу "Стандарт":


Старт с всеми.

Европейская пл. (Централизированный старт)
Ул. Хрещатик (пафос ТМ)
Ул. Хрещатик (возвращение)
Ул. Институтская (апхил)
Кловский Спуск (даунхил)
м. Кловская
Ул. Саксаганского
Просп. Победы
м. Шулявская
Ул. Довженка
Ул. Олены Телиги
м. Дорогожичи
Ул. Олены Телиги (даунхил)
Ул. Семена Скляренка
Просп. Правды (закупка в супермаркете)
Ул. Автозаводская
пл. Шевченка
Минский просп.
Новая окружная дорога (практически постоянные ап-, даунхилы)
Гостомельское КПП (встреча с остальными группами)

Далее на место МАТРАСА.

Общее растояние до Гостомельского КПП 30км. несколько не самых сложных апхила и даунхила. Дорога на 80% хорошая.
Ведущий -- RuslanL. Замыкающий -- Dee.

Сообщение отредактировал Kayot - 18.6.2009, 22:34
Причина редактирования: Изменение маршрута/ (Уточнение маршрута - Кайот)


--------------------
Націоналіст, бендерівець, фошиздъ и просто ведущий видео-обзоров на Fotos.ua.
Let the 4th be with You and Fus-Ro-Dah!!!

Steam-акк: $taR-BAX
Twitter: RudiRuslanenko
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):
Garret
Сообщение #8


NRG Team

Тема только для фото и отчетов(более 250 слов wink.gif ). Все сообщения типа
Цитата(Seta @ 21.6.2009, 21:15) *
Хорошо сидим....:-)

и "всем спасибо...все отлично прошло" и т.д. сносятся в ундеграунд wink.gif

Сообщение отредактировал Garret - 21.6.2009, 20:35


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
SiiD
Сообщение #9



Эххх, оторвался чуток))
Вобщем пару фоток(фотик фиговы..много шума), сделанных моей любимой, выложено на
ftp://77.47.178.82/incoming/DR - это с инэта тянуть
ftp://10.107.4.50/incoming/DR - это из сети КПИ



Сообщение отредактировал Garret - 22.6.2009, 0:53
Причина редактирования: добавил архив с этими фото на файлстор ;)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
azul mamut de lo...
Сообщение #10


RSG Team

Ну шо ж я можу написати))).

Дуже приємно було бачити більше 100 київських роллерів в одному місті бо Ми насправді ростемо величезними темпами.

Дякую всім, хто захотів провести цей день з нами, приїхав і вклав часточку своєї душі у колективну феєрію свята))).


Величезне спасибі Фаєрщикам та Волкмену. Бо без Вас матрас був би не матрас)))
Ні звичайно всім тим, хто допомагав РСГ тім зробити це свято!!!!!!!!!!



Сподіваємося, що вам сподобалось. Бо мені сподобалося ДУЖЕ.


Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 22.6.2009, 10:16


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Lacerta
Сообщение #11



ФОТО (группа СТАНДАРТ, и немного общих)...

Happy_Birthday )))


--------------------
Умка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
GNOBLIN
Сообщение #12



И так начнем:
Сталкерская... эта милая сталкерская... более милой покатухи я не видел, все очень интересно, прикольно, неожиданно, но, НО такая протяжонность покатухи отлично подходила для отдельного катания когда еще не куда не надо потом ехать и что-то там делать. Но вообще все равно спасибо за сталкерскую она была классной, кто же виноват что сутки не длятся 48 часов 2.gif
Матрас, матрас был чудесным, музыка отменная, диджей веселый, девченки красивые wink.gif , девочка Юля меня польстила- если кто может помогите плиз контактами love.gif ))))))))))))))))))))))))))))))
Далее все наблюдали грустный инцендент... хотя многих он не много оживил- запишите в истории для внуков)) Хочу сразу сказать все живы все здоровы, водитель доставлен благополучно домой. И вообще хорошо то что все хорошо закончилось- ангелам хранителям отдельный РЕСПЕКТ.
Фаер шоу, и там были пои, а кто любит пои?- Дети любят пои, взрослые любят пои, ну кто еще?- милиция любит-- (кто-то с трибун) П О Б О И (с) Киевский фестиваль огня...
Фаер шоу было-бы унылым.. если-бы на нем не было фаерщиков, а они на нем были, и все было просто мего классно и красиво.
По поводу съестного... товарищи что за Х@%№ cry.gif ???!!! не напился, почему-то не проголодался- шашлыков попробовал в 12 ночи уже, но как понял большее удовлетворение я получил пока их готовил- если были где-то недожаренные сорри, виноват, пытался сделать все быстрее и костер и мясо, не судите строго я так больше не буду)))))))))))))))))))))))))))))))
Единственное что расстроило это- СРАЧ который мы оставили после себя. да я понимаю что убираться ночью без фонариков сложновато, поэтому оргам предлагаю в следующий раз все таки большую часть времени выделить на матрас так чтобы выбираться оттуда еще засветло, или не настолько затемно 1.gif

И 1.gif Бюро находок: нашел небольшой мешочек а в нем- а фиг я вам скажу что в нем 4.gif кто расскажет тому и отдам. И прошу не пытаться тут угадывать содержимое- скажу так- набор настоящего авантюриста ninja.gif

И это--- телефончик Юленьки... уж больно понравилась love.gif
З.Ы. Если девушка окольцована- околдована- охмурена принцем белоконным- прошу не гневаться, мы этого не знаем (не знали) 5.gif

Сообщение отредактировал GNOBLIN - 22.6.2009, 1:37


--------------------
 
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
ute
Сообщение #13



мене все ще пре)) як би то на екзамені зараз бути адекватною - хі!

другі вихідні з ролерами - і знову настрій вище ста. чому я не знайшла їх раніше?
«Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны» (Габриэль Гарсиа Маркес)
і ніякі непередбачені обставини не змогли мені позаважати зловити цей кайф...

що треба людині для щастя?
встати вранці, скупатися в душі, почекати до 12, поїсти, пострьоматися, піти на 13 поверх по характер висоти, пострьоматися, піти на кпі, розкататися, посидіти в парку - почекати новачківську покатушку, влитися в неї....
що ще треба?
ненапряжна покатушка під (і ви знаєтє, такі да!) напряжним сонцем 1.gif, тільки от зупинки під кожним більш-менш нормальним деревом я б робила удвічі рідше, але саме вони перетворили покатушку на ненапряжну. закупка в супермаркеті, потім довга пряма дорога в Пущу... незрозуміла маршрутка, яка мало не збила половину покатушки - зате навчила, як діяти в екстремальних ситуаціях на дорозі, дорога, дорога, дорога, повороти і переходи, давайте вже їхати, а то купатися хочеться, посидіти-полежати на траві на гостомельському кпп... і ОЦЕ МИ ЇХ ЧЕКАЛИ??? всього чоловік 10 зі стандартної - десь 50 новачківської, хай і на траві) а сталкерська поїхала на маршрутці - і весь цей новачківський натовп починає гиготіти... далі знов дорога, швидкість, на якій я не могла вже керувати нею (це так Ді старався), зупинка біля церкви, пішли, бо вже хочеться купатися, пішли, походили, потім все одно шукали всіх інших, але - *thumb up* - по-хо-ди-ли! знайшли, розклали речі, похрумали, пішли купатися, послухали гітару - ммм... велер (який сором! - забула, як звати!) грав то, що треба (шикарно підстроюється під виконавців)!... що там далі... матрас, як матрас... ліс, їжа, час летів так непомітно... чи то, може, він летів так непомітно вже потім... одним словом, подохрумували майже всю свою їжу... і пішли гуляти... захід сонця над озером - це щось неймовірне! спогади... пісок в тапках, і час летів так непомітно, добре було в лісі, тепло на душі, просто д о б р е. потім - спогад до ржаки - спостерігали, як чуваки стрибають з моста у воду, один із них був зовсім голим, але після нудистського пляжу вже нічого не дивно. ну, врешті пішли на фаєр, потусувалися - пауза в розкладі, позбирали речі... і був ФАЄР! мммм... це просто МЕГА!! вогонь, вогонь уночі, на березі озера, в колі друзів - це неймовірно і неповторно щоразу. найкрутіший фаєрщик - ролер) такими були вчора і Лєра з Роачем (+1 1.gif а Лєрі то взагалі + нема такого великого числа, але про це потім), фаєр, ніч, тепло від вогню, хай би скільки його там не було, ааааааааа, треба йти, бігом-бігом-бігом, на маршрутку, на маршрутку, .... і-і-і-і-і-і-ііііііііііі!!!!!! маршрутка. отут ми відірвалися, мало не полускали від сміху. а Лєрі то взагалі + нема такого великого числа, але про це зараз) вона нас і розважала - сидячи в БВ на колінах, прикалуючись із Роача, з Танею, просто гонячи бєса, розбираючись із "говорящими животами", чорт, я не можу цього описати словами (це як - я досі щось не зрозумів приколу з Трухановим... - а його не треба розуміти... [там просто треба було бути]), і ми їхали і сміялися, сміялися, не розуміли, в чому там прикол, але було так смішно, що мені і досі смішно, досі не можу стриматися - хіхіхіі))) - потім з маршрутки на метро, Лєрі все було мало і у вагоні вона продовжувала з Роачем, а люди зглядалися, а ми сміялися, був просто океан позитиву, а, ще був прикол із пляшками і роликами (що ти там несеш? (а з кулька виглядають пляшки) - ролики! хі, і ми з Альонкою просто в ауті від сміху)... потім дорога додому, до гуртожитків, випадкова зустріч, дівчинка, що впала на роликах і збила коліно, 23:52, посиденьки під гуртожитком.... 23:56, 23:57, 23:58, 23:59... 00:00 - З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! і так тричі з днем народження - по трьох годинниках... і ми повернули додому, "ролери-уроди" біля 15 гурт., повернули додому, це тепле прощання, тепле проводжання, ейфорія і стрибання, чайок в маренні про день, ніч снів, і мене пре... пре і досі))
ааааааааааааааааааааааааа


--------------------
just in love with UST
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Kayot
Сообщение #14


RSG Team

Класно, але мало. Все.


Ні, не все, трохи вирішив уточнити..
Почнемо з покатушки.. Новачківська група, чесно вразила кількістю, думав буде менше, але ви всі молодці 1.gif Молодці тому, що я їхав направляючим і не бачив, що відбувалося в колонні, хто куди вилітав і як їхав)) Зазвичай, якщо я контролюю десь центр колонни чи замикаю, то критики на поведінку роллерів в колонні на багато більше)) Так що вважайте вам повезло, "Бубочки мої ТМ (С)" love.gif
Велерам SG, дякую, сподіваюсь ви тримали порядок там... в центрі і вхвості колонни, добре, що на вас можна покластися в допомозі при організаціїї!

Далі, а далі все вийшло за планом.. Всі задоволені і я задоволений, а це головне!! Значить все пройшло добре 4.gif
Не підвела погода, апаратура, і все було вирішено, всі питання були зняті, спробували зробити для вас справжднє свято дущі і тіла 1.gif
Далі, дипломчики, я думаю тім людям, що їх отримали було приємно і вони їх з радістю повісять у себе дома на стіні, чи де інде на видному місці! Скажу чесно Джазу і Гнобліну також збиралися зробити дипломи, але Мамонт просто не встиг їх доробити.. елементарно, сорі. Тому вже наступного року wink.gif

Було весело, і в ході свята було підкинути пару крутих ідей, над якими я зараз думаю... cool.gif
Фаєрщикам дякую! Було красиво..

До наступного літа, до наступного ДР Портала, який ми організуємо ЩЕ КРУЧЕ ніж цей! 1.gif

Сообщение отредактировал Kayot - 22.6.2009, 10:15


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
Fur
Сообщение #15



=) Буду краток.
Все супер.
Загорел/сгорел с одной стороны: Победы оказался тру-солярий, после которого уже ехалось легко и непринужденно... =)
К сожалению, на матрасе не остался - решил поискать приключений на свою ж. и найти друзяк, которые уже отдыхали в Пуще... зря... и домой "по-необходимости" желательно было вернуться еще до 11, эх...
Огромное спасибо организаторам. Отдельное спасибо веллерам за поддержку и контроль. А так же сопровождающей нас машине.
Спасибо новисам, которые пришли, смогли доехать и в большинстве своем придерживались ПДД.
Спасибо девушке, которая в Пуще ходила и предлагала Пантенол =)

Заметка для себя: обновить аптечку на лето и брать с собой крем против загара, анальгин, и что-нибудь для понижения давления... с непривычки от физ нагрузок и ппц жары - башка под конец дня просто раскалывалась.

Предложение на будущее: начинать покатушку пораньше - с 10.00 а то и с 9.00... знаю что утром тяжело проснуться и подняться... но не так жарко и есть время, чтобы расширить культурную программу, шашлыки приготовить и компанией насладиться =)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
BV7
Сообщение #16



Все було класно, великі сенкі оргам. Коли примкнув на кпі до навачківської мене просто убило, що я із 50чел нікого не знаю крім ведучого і замикаючого(Кайота і Джорді), потім появився ще Перейра, хто решта???
"Хто ці люди?"(с).

Хотів би подякувати машині котра нас супроводжувала, це дуже спростило пересування по дорозі, так як я не великий "любітель" їздити по дорогах саме через машини. Це дуже класна практика, пропоную оргам для кожної великої покатушки шукати машину супроводження. І сенкі байкерам за перекриття.


--------------------
http://rollerland.com.ua - магазин роллера для роллерів

Немає "крутих" чи "не крутих" роллерів, є треновані і не треновані.

Єдиний спосіб стати сильнішим - грати з більш сильним суперником.

НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО.

Urban Shadow Team
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ice
Сообщение #17


и.о. Администратора

Дякую всім за компанію класну!! Байкерам, з ними було весело в сталкерській!! Мамонту й Гарету за проведення сталкерської!! + окремо дякую, що ми переважну більшість часу їхали в тіньочку, тому я анітрохи не згорів))) Весело покаталися в трамвайчику)) Дякую Жорді та Гному за смачні шашлички!! (Нажаль Вінт не встиг свої повністю приготувати, але всі їх їли із задовеленням!!!) Волкмену за музику, Кайоту - за те, що триндів весь вечір))) Свіну й Лосьонку за гарну музику!!! Лось - це ЩОСЬ мега круте!!!(добрий я, правда?)
Найголовніше - дякую фаєрщікам за фаєршоу (найбільше сподобалися, після Роача звичайно, наймолодший хлопеець і дівчина з двома девайсами, на кожному з яких палало по 5 вогників)!!! Дякую народу за приємну компанію в маршрутці (ну, там була Бріонька, Сіл і ще багато народу). + дякую Бармалєям, які принесли себе вжертву, аби ми всі влізли в маршруточку)))

Люблю ВАС love.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Puma
Сообщение #18



Все прошло на высоте!!! Супер!!! smile.gif
Огромнейшее спасибо организаторам и всем присутствующим!!!
Фаерщикам и DJ Walkman респект!!!
Загорел только в некоторых местах, обидно, но все же ....))))))
Спустился всетаки с этих даунхилов Кловского, Олены Телиги - преодолел - ощущения обалденные (на открытии сезона почему-то стало ссыкатно)
Эта "адская" жара - это что-то невероятное.
+1 за перенесение покатушки на более раннее время

Бармалеям отдельный респект - ребята вы лучшие

Сообщение отредактировал Puma - 22.6.2009, 12:17


--------------------
"Все, что нас не убивает - делает нас сильнее".
Вы думаете, все так просто? Да, все просто. Но совсем не так ... (Альберт Энштейн)
CrazyGroupBarmaleys©®
Ultimate


Barmaley's shop (колеса, подшипники, баффы, карабины, рамы и др.)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
TORNADO
Сообщение #19



І я відношусь до тих хто більше читає, але сьогодні напишу! rolleyes.gif
Я вперше їздив у СТАЛКЕР! Це дійсно круто!!!!!!!!!!!! Орги просто молодці! Продумати такий маршрут - це не абищо! На деяких спусках (і підйомах))) просто таки захоплювало подих.
МатраснєГ пройшов на УРА (особливо купання, музон, машина в корчаках 2.gif і вогняне шоу)!

П.С. А я вам поясню чому багато не пишуть!!!! Як тільки новачок пише повідомлення, зразу ж на нього накидуються "круті" роллери і закидують постами типу "Баян", "На ці питання давно є відповідь", "Юзай пошук" і інший флуд, який зразу ж відбиває бажання спілкуватись на форумі (так колись і зі мною було). Мені здається, що деякі форумчани вважають крутість роллера прямопропорційну кількості повідомлень. Тому, шановні корінні форумчани, будьте люб'язнішими з новачками і їх пости стануть частішими. А на даний момент спілкування на форумі можу охарактеризувати так: "повідомлення новачка - це флуд, а флуд бувалого форумчанина - це високоінформаційне повідомлення" 4.gif

П.П.С. Тільки не треба зараз з десяток гнівних постів в мою сторону!!!!!! Це моя суб'єктивна думка. Цілком можливо фона хибна! cool.gif


--------------------
Never Give Up!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (11):
Эльф
Сообщение #20



Спасибо всем! Было классно. 1.gif

Мои фотки:

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):

3 страниц V   1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 26.4.2024, 2:51