IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> FAQ

Перед тем как создать новую тему пользуйтесь ПОИСКОМ по форуму - наверняка тема уже обсуждалась и не раз.

Раздел предназначен для помощи в выборе и вопросов о том КАКИЕ выбрать ролики и сопутсвующие товары.

ОТВЕТ НА ВОПРОС: "Подскажите где купить?"
- ЕСТЬ ТОПИК СО СПИСКОМ РОЛЛЕРСКИХ МАГАЗИНОВ.
ЕСЛИ ВАМ ЧТО ТО НУЖНО КУПИТЬ
- ЗВОНИТЕ В МАГАЗИНЫ И УЗНАВАЙТЕ О НАЛИЧИИ ТОВАРА, МЫ НЕ СПРАВОЧНАЯ!


Еще раз повторю для особо одаренных: Любые объявления о покупке/продаже постить в соответсвующий раздел Куплю/Продам
Если Вас достали идиоты которым влом юзать гугл или звонить конкретно в магазины и узнавать наличие товара - просто забейте на них.

> ДТП з участю роллерів, Потрібна допомога юриста
Mozart
Сообщение #81



В п'ятницю ввечорі, на вулиці Мечникова сталося ДТП з участю 3 роллерів та 3 автомобілів.
Ситуація: Єнот, я та ще один роллер - спустили Кловський та повернули на Мечникова. Дорога була вільна: зовсім пуста наш напрямок та рідкі машини на зустрічному напрямку. Враховуючи ситуацію - ми, втрьох, склалися паком у вищенаведеному порядку і поїхали далі. Здалеку було видно автомобіль, який хотів вивернути з зустрічної смуги на парковку магазину ГудВайн, по нашій стороні. Ми усі тримали увагу на цьому автомобілі, знаючи, що він може просто взяти і поїхати, перекривши нам нашу полосу. На годиннику 20:18 - ще не темно, але уже і не світло. Їхали ми без жилеток та ліхтариків (здається), у Єнота білий шолом та яскравий різнокольоровий реглан, у мене яскравий зелений шолом, позаду іще один білий шолом. Уже світили вуличні ліхтарі. Бачучи, що ситуація небезпечна - ми усі піднімаємося з пози даунхілу і Єнот розмахує автомобілісту руками, сигналізуючи, щоб той пропустив нас. До автомобіля - метрів 35-40. Наша швидкість - 25-30км/год. Перша полоса - уся зайнята припаркованими автомобілями і ми рухаємося по розмежувальній лінії між першою та другою полосою. Увесь цей час автомобіль стоїть по центру дорога, злегка повернувши в сторону заїзду і наша друга полоса фактично уся вільна. Він чуточку дьоргається вперед, але побачивши сигнали Єнота - знову зупиняється, просунувшись максимум на 30см. Коли ми побачили, що він нас пропускає - ми знову ущільнюємо пак, трішки складаємося (бажання одне - швидше проїхати дану ситуацію, аби не заважати автомобілісту і самим опинитися в безпеці). Якби автомобіліст рушив в любий із моментів до даної секунди: ми б встигла загальмувати і об'їхати його, попутно розповівши йому хто він є. Але він вирішив рушити , коли до автомобіля залишилося 10-15 метрів.
Описую все, що відбувається навколо:
Ми їдемо, склавшись паком: Єнот, я та ще один роллер. Рухаємося ми по розмежувальній лінії між першою та другою смугами, але більше по другій смузі. Перша смуга уся зайнята припаркованими автомобілями, за виключенням самого заїзду на парковку. Тротуару, як такого - там немає узагалі (іде будівництво, а по його завершенню розпочинається парковка, на якій стоять автомобілі). Автомобіль (далі: Ауді А6) - повністю перекриває другу смугу. Одразу за в'їздом на паркінг, на першій полосі, стоять припарковані авто по напрямку руху, залишивши до бровки десь біля 30см. Одразу за в'їздом на паркінг, на тротуарі (територія паркінгу) стоять припарковані автомобілі: багажником до дороги і трішки по діагоналі до напрямку руху. Перший автомобіль - Фольксваген Тігуан, другий - Хюндай Соната (здається). Наша швидкість складає 30-35км/год. Різко об'їхати автомобіль по першій смузі - не дозволяє місце і швидкість.
ДТП:
Єнот летить прямо на переднє крило А6 і намагається якось десь його перестрибнути, вдаряється ногою в кут переднього крила та капоту, сам падає на капот, а ноги проносяться по даху автомобіля і далі Єнот падає на асфальт. (я можу не зовсім вірно розповісти деталі, нехай Єнот поправить).
Я зкеровую себе вправо від зіткнення з капотом і лечу прямо в припаркований Тігуан. Я встигаю згрупуватися і ударяюся в заднє крило Тігуана. Там же я і зупиняюся.
Третій роллер намагається проскочити між Тігуаном і автомобілем припаркованим на першій полосі (Ланос), чіпляє захистом задню фару Тігуана, б'ється в заднє крило Сонати і їде далі (можу щось не зовсім вірно розповісти, нехай мене виправлять)
Далі усе багально: мати в сторону водія А6, прибігають охоронці паркінгу та охоронці магазину, приходять власники Тігуану і Сонати. Вирішили, що будемо чекати ДАІ для оформлення. Визвали МотоХелп.
Головне: Єнота та А6 - оформили як ДТП і ними займалися ДАІ. Мене оформили як завдання збитків і мною займався райвідділ міліції.
На даний момент у магазину іще є в архівах відео зі зйомкою ДТП, де видно в який момент стартанув водій А6. Але мені відмовилися його видавати і пояснили це так: нам необхідно офіційний запит із міліції, для того, аби ми видали вам запис. Отримати офіційний запит від міліції - нереально, це я дізнавався в міліції. Для того, аби отримати відео - є два варіанти: 1) знайти знайомих із міліції, що можуть допомогти з отриманням відео; 2) заплатити охоронцеві, аби він дав відео без усієї цієї волокіти (суму я ще не знаю).
Вчора мені телефонувала хазяйка Тігуана, повідомила, що збитки оцінили в 10000+грн. І вимагати цю суму вона буде в мене. При цьому вона чудово розуміє, що не по моїй вині все це відбулося і т.д. і т.п.

Мені потрібна допомога і консультація юриста, для того, аби зрозуміти, як мені правильно поступити в цій ситуації. Я бачу два варіанта:
1) подавати в суд на А6 і перекладати усі витрати на нього
2) домовитися з нею і зробити їй авто через знайомих

ПС: особистість третього роллера не розкриваю, оскільки він сам цього не зробив при оформлені
ПС2: ми так і не вияснили, чи є там поворот через подвійну суцільну чи немає...
ПС3: Коли водій А6 розповідав те, як він бачив ситуацію на дорозі гайцям - у нього прозвучала така фраза: "Ну я вижу, что они едут.." далі я не чув. Мій брат, з великим досвідом керування автомобілем, говорить, що якщо він бачив - то він точно міг оцінити нашу швидкість, а отже бачив усю ситуацію.

ПС4: ну і мемчик від народних умільців під спойлером
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

ПС5: сьогодні виїжаю в Крим і буду без інету, хоча тему моніторити зможу. Повернуся в понеділок. Буду дуже вдячний за поради..


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
5 страниц V  « < 3 4 5  
Начать новую тему
Ответов
Jack
Сообщение #82



Цитата(Santik @ 26.4.2013, 13:36) *
Однако роллеры не смогли избежать дтп, т к двигались на небезопастной скорости

Т.е. если например повернули через двойную сплошную, то все равно виноваты оба т.к. другая машина не смогла избежать ДТП? С такой логикой во всех ДТП где есть две стороны виноваты обе1.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Граф Молния
Сообщение #83



Цитата(Jack @ 26.4.2013, 14:44) *
Т.е. если например повернули через двойную сплошную, то все равно виноваты оба т.к. другая машина не смогла избежать ДТП? С такой логикой во всех ДТП где есть две стороны виноваты обе1.gif

не совсем, если тебе вьехали в бок, или когда ты стоял на месте, то ты не мог своей дистанцией спереди повлиять на дтп
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Mozart
Сообщение #84



Цитата(Jack @ 26.4.2013, 14:44) *
Цитата(Santik @ 26.4.2013, 13:36) *
Однако роллеры не смогли избежать дтп, т к двигались на небезопастной скорости

Т.е. если например повернули через двойную сплошную, то все равно виноваты оба т.к. другая машина не смогла избежать ДТП? С такой логикой во всех ДТП где есть две стороны виноваты обе1.gif

я якраз і мав на увазі ситуацію, приблизну до цієї.. якщо все нормально - я їду.. а коли не залишається місця для маневрів і хтось створює тобі перешкоду... то за правилами ПДД - винен я, вірно?

Сообщение отредактировал Mozart - 26.4.2013, 16:52


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Santik
Сообщение #85



Цитата(Mozart @ 26.4.2013, 17:45) *
Цитата(Jack @ 26.4.2013, 14:44) *
Цитата(Santik @ 26.4.2013, 13:36) *
Однако роллеры не смогли избежать дтп, т к двигались на небезопастной скорости

Т.е. если например повернули через двойную сплошную, то все равно виноваты оба т.к. другая машина не смогла избежать ДТП? С такой логикой во всех ДТП где есть две стороны виноваты обе1.gif

я якраз і мав на увазі ситуацію, приблизну до цієї.. якщо все нормально - ти їдеш.. а коли не залишається місця для маневрів і хтось створює тобі перешкоду... то за правилами ПДД - винен я, вірно?

Виноват тоже, т к ехал с высокой скоростью, которая не давала возможности вовремя остановится. Вообще нужно было начать с того что без фанарей нельзя участвовать в дорожном движении вечером. Поэтому раз уж выехали, то стоило пропускать всех и вся, просто потому что остальные могли вас не видеть

Сообщение отредактировал Santik - 26.4.2013, 17:02
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Mozart
Сообщение #86



Ну що ж.. думаю настав час описати фінал цієї захоплюючої історії))

Як я дізнався на початку грудня, то ще починаючи з вересня на мене намагалися подати в суд на відшкодування зибтків. Вийшло у неї це в листопаді. Але оскільки до мене ніяких повідомленнь не приходило - то я ні про що і не знав. Дізнавшись про суд - я пішов туди, ознайомився зі справою, проконсультувався зі знайомими юристами. Судитися з нею можна було довго.. дуже довго. Був матеріал з яким можна було б працювати. Біда заключалася в тому, що мені в любому випадку довелося б їй виплатити певну суму компенсації.
Сума запрошена нею:
~13200грн - матеріальний збиток підтверджений авто-товарознавчою експертизою сертифікованого спеціаліста
~500грн - вартість цієї самої експертизи
~255грн - збір за подачу судового позову
~10000грн - моральний збиток
Всього виходить біля 24000грн.

Юрист мені одразу сказав, що це не та сума, за яку може взятися юрист працювати (послуги коштують близько 4000грн за одну інстанцію, а інстанцій буде біля 3-4, плюс до всього все одно доведеться щось їй виплачувати). Тому у мене було лише 2-3 консультації по електронній пошті та одна косультація напряму.
Об'єднати мою справу з ДТП - фактично нереально (на даний момент не можливо знайти справу по ДТП). А відповідно довести, що я зробив свій маневр рятуючи життя і перекласти відшкодування збитків на водія ауді - теж нереально!

Правда мені пощастило і при зустрічі юрист добре повернув мені мізки у вірну сторону і згодом, коли я сам вів переговори з позивачем, я знаходив правильні аргументи для відстоювання своєї позиції.
Розуміючи, що все одно доведеться виплатити їй кошти - я вирішив запропонувати мирову угоду. (З однієї сторони - мені доведеться відшкодовувати їй збитки, з іншої ж сторони - я теж розумію, що вона тут ні при чому і їй ні з того ні з сього просто взяли і покоцали автомобіль). Я взяв в руки експертизу і по спеціальним формулам (вказаним в документі) - приблизно вирахував збитки у трьох категоріях:
1) нанесені мною (все, що зв'язано із пошкодженням крила)
2) нанесені іншим роллером (розбитий задній габаритний ліхтар + зламаний ричаг заднього склоочисника)
3) були нанесені до ДТП (подряпини на бампері, дисках, дверях та дверних порогах)
і відповідно сумма розприділилася таким чином:
1) 7550 грн
2) 1100 грн
3) 4550 грн
Я погодився оплатити збиткі із перших двох пунктів (разом 8650грн) і все. З цією пропозицією я і звернувся до неї (це було за два дні до чергового судового засідання). Якщо коротко, то вона запропонувала мені зійтися на сумі в 10000грн. Але під час розмови після судового засідання (яке було перенесене на 5 лютого в зв'язку із хворобою судді) - мені вдалося аргументувати свою суму і домовитися про мирову угоду. Оформити мирову угоду ми маємо до 30 числа і, я так думаю, 5-го лютого буде останнє судове засідання.

1100грн - можливо мені передасть роллер, якого ніхто не знає, оскільки ніхто не пам'ятає, хто ж був третім роллером))
7550грн - мені доведеться віддавати самостійно. Я вже знайшов, де їх пузичити, але все одно доведеться віддавати. Тут я мав би звернутися до роллер-ком'юніті по допомогу, але думаю що це буде дещо некоректно. Хто вважатиме, що може мені допомогти - сам мене знайде.

Ну а тепер настав час цікавих фактів по цій справі)))
- в першій позовній заяві, що вона подавала до суду - я фігурував, як власник автотранспортного засобу, яким і спричинив пошкодження. У виправленій заяві уже було вказано, що я роллер;
- в одному і тому ж екземплярі позовної заяви були розбіжності між номером її транспортного засобу (в описі ситуації фігурували букви "МІ", а у вказувані водійського посвідчення, як додатку до справи "НІ");
- на експертизі, дата оцінки була вказана як 12.04 (дата ДТП), в той час, коли сама оцінка проводилася 26.04 (ця дата теж фігурує в експертизі);
- вона викликала в свідки охоронця супермаркету, який бачив ДТП, для того, аби він довів, що я всі ті пошкодження були нанесені мною (тобто, що це я вдарився в бік і одночасно пошкодив автомобіль ззаду);
- як виявилося - ремонт вона зробила у знайомих, а кошти для відшкодування хотіла отримати по оцінці ремонту в київському офіційному центрі, в зв'язку з чим я зробив висновок, що запропонована мною сума з лихвою покриває усі її витрати;
- на останньому судовому засіданні була присутня її мама, що не до кінця була в курсі ситуації і намагалася взяти мене на жалість (типу у неї троє дітей і вона не працює, а гроші для ремонту взяла в кредит в банку);
- якби вона менше "тріпалася" своїм язиком, то я заплатив би їй більше, це точно! Факти, що я дізнався від неї по розмовам:
* ремонт вона робила у знайомих (сума ремонту невідома);
* дітей у неї по різним фразам: то 2, то 3;
* живе вона на аліменти, які чоловік виплачує на дітей і при цьому вона їздить на своєму Фольксвагені (єдиний засіб для пересування в центрі, як сказала її мама);
* проживає вона в центрі, на вул. Круглоуніверситетській;
* окрім мого суду - у неї є іще два судових процеси (один із яких точно із колишнім чоловіком з приводу аліментів);
* щойно згадав: в день ДТП вона говорила, що у неї роботи немає, а у заяві написала, що із-за ремонту авто була змушена пропускати роботу.
- якщо згадаю - буду дописувати...

Суд можна було б продовжувати і, я так підозрюю, знизити суму відшкодування до 6000грн максимум + потім виплачувати цю суму зі своєї офіційної заробітної плати по 300грн/міс. Але це все займе дуже багато часу, додаткових коштів (на проведення повторної експертизи для уточнення суми збитків нанесених мною), а також потім я можу стати невиїздним за кордон. Тож це, приблизно, золота середина.

Є багато нюансів, які можна було б розповісти про справу, тож якщо когось цікавить - задавайте запитання, а я буду відповідати.

І як висновок: на дорозі роллери - ніхто і по закону майже неможливо довести свою правоту в ДТП. І ніяка логіка тут не буде діяти - є закон! Тому думайте перед тим як виїхати на дорогу. А коли вже виїхали - то вмикайте мізки. І пам'ятайте "Вмираючи на пішохідному переході, пам'ятай - ти був правий!!"


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rybka
Сообщение #87



не, Моцарт, многие писали, что главное живой-здоровый, с деньгами поможем. напиши, плз, номер счета без всяких просьб, кто посчитает нужным, кинет туда сколько не жалко.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
strange
Сообщение #88



Мне одно интересно, ты по-прежнему думаешь, что поступил правильно, не уехав с места ДТП? Или после такого цирка начинают одолевать сомнения?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
dipsy
Сообщение #89



Моцарт, напиши номер банковской карты в личку. Я ж тебя люблю 1.gif


--------------------
Все время прямо (тм)
Тииихо, лохи спят (тм)
Досить говорити, почніть діяти (с) Walt Disney
ProLoller TM

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Casper
Сообщение #90



То ж роллеры, влетели в дорогущий Мерседес и разбили ему пол передка на скорости - БЕГИТЕ!!!!!!!!!!!!! БЕГИТЕ!!! БЕГИТЕ!!! =)

вдруг вас не найдут =)


--------------------
casper.io.ua
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Mozart
Сообщение #91



Цитата(strange @ 24.1.2014, 19:42) *
Мне одно интересно, ты по-прежнему думаешь, что поступил правильно, не уехав с места ДТП? Или после такого цирка начинают одолевать сомнения?

тут все цікаво.. Я і надалі буду думати, що вірно зробив, не поїхавши з місця ДТП. Я усвідомлюю свою вину і розумію, що вона (позивач) ні в чому не винна. Для того, аби це усвідомити, потрібно перенести себе на 10 років вперед і уявити себе на її місці: я залишив своє авто десь на паркінгу, нікого не чіпав і тут виходжу, а у мене бочина ввігнута.. що я буду тоді думати?
Загалом: я накосячив, я винен, я повинен відповідати - я залишаюся на місці ДТП.
А тепер про те, як я буду вести себе в майбутньому)))) Я вже трішки познайомився з системою доведення своєї невинності, трішки познайомився з судовою системою, можу оцінити розмір збитків і т.д. Тому надалі, я буду проводити оцінку ситуації в цих факторах. Якщо буду впевнений, що на мене не почіплять нічого лишнього і я зможу довести свою правоту - то можна буде залишитися. Логіка в нашій судовій системі не діє, фактів у мене може не вистачити, свідкам теж необхідно буде не просто сказати, а і довести свої слова і т.д. Тому лише при 100%-й впевненості у вищесказаному - я буду залишатися на місці ДТП. Платити лишнє - щось не хочеться..

Номер приватівської картки ...
Кулинич Іван Васильович. Зарання дякую за підтримку1.gif

Сообщение отредактировал Mozart - 21.2.2014, 15:14


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
Pereira
Сообщение #92



Цитата(Mozart @ 26.1.2014, 11:12) *
Цитата(strange @ 24.1.2014, 19:42) *
Мне одно интересно, ты по-прежнему думаешь, что поступил правильно, не уехав с места ДТП? Или после такого цирка начинают одолевать сомнения?

тут все цікаво.. Я і надалі буду думати, що вірно зробив, не поїхавши з місця ДТП. Я усвідомлюю свою вину і розумію, що вона (позивач) ні в чому не винна. Для того, аби це усвідомити, потрібно перенести себе на 10 років вперед і уявити себе на її місці: я залишив своє авто десь на паркінгу, нікого не чіпав і тут виходжу, а у мене бочина ввігнута.. що я буду тоді думати?


я уже так дважды попадал на парковке. один раз под покраску и рихтовку пошло крыло - 1000 грн (но виновник сам признался, за что ему респект)

я второй раз под рихтовку и перекраску пошла дверь. тоже на парковке. причем скорее всего не машиной, а какоето пьяное быдло с ноги влупило. тоже 1200 грн.
и никто от такого не застрахован (кроме каско)

и в ситуации когда ты можешь себе позволить взять и достать с кармана 1000 уе и отдать, можно быть благородным
а когда у тебя до зарплаты осталось 200 грн, дома жена и ребенок, надо платить за сьемную квартиру, а зарплата в тысячах уе не исчисляется, то я бы наверно свалил

Сообщение отредактировал Pereira - 26.1.2014, 11:43


--------------------
прошлый ник AntonioPereira

UrbanShadow™

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (9):
Jack
Сообщение #93



Mozart а дело по ДТП как продвигается/чем закончилось?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Mozart
Сообщение #94



Цитата(Jack @ 27.1.2014, 17:58) *
Mozart а дело по ДТП как продвигается/чем закончилось?

Наскільки я знаю - там все заглохло іще в квітні. Ніхто роллерів не турбував по цьому питанню.


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Vallery
Сообщение #95



Цитата(Mozart @ 28.1.2014, 9:00) *
Цитата(Jack @ 27.1.2014, 17:58) *
Mozart а дело по ДТП как продвигается/чем закончилось?

Наскільки я знаю - там все заглохло іще в квітні. Ніхто роллерів не турбував по цьому питанню.

Будем надеяться что все так и останется, а про вас и то дтп - забудут blush.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Mozart
Сообщение #96



Ну що ж. Все завершилося)
Дякую усім за підтримку!


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

5 страниц V  « < 3 4 5
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.4.2024, 0:58