IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Правила

Защита для роллеров

> TSS (Tarik`s Slide School)
TarikDem
Сообщение #21



УВАГА!!!
Заняття відтепер анонсуються тільки у ВК ((чпуньк))!

Є ідея!

Я хочу організувати таку собі школу(безкоштовну) для роллерів котрі хочуть навчитися слайдити.
Ідея в тому аби понести в широкі маси таке поняття як "Слайд", розповісти їм що це таке, з чим його їдять і як воно допоможе роллерам спростити їхнє повсякденне роллерсько- покатушне життя.

Відбуватиметься навчання в форматі тренувань (1-2 рази в тиждень і так щоб не пересікатись з тренуваннями Рівера) + час від часу я організоватиму навчально-тренувальні покатушки щоб показати застосування слайдів в місті залежно від обставин.

Поки в Києві теплітиме буде вибране місце та вирішуватимуться всі організаційні питання.

В школі роллери отримають можливість здобути знання:
- про всі базові слайди (і не тільки)
- про те як і де їх застосовувати
- про різні ситуації в яких варто застосовувати слайд
- і т.д.

Концепція занять:
Два заняття в тиждень
Перше зайняття - Слайди на мокрому асфальті
Друге зайняття - Слайди на сухому асфальті
+ інколи будуть проводитись навчальні покатухи

Місце проведення занять:
Метро Дарниця, Парк Перемога
Тиць

Час проведення занятть:
Понеділок + Середа
Початок занятть: 19.00
Закінчення о 20.00


Вимоги до учасників:
- Мати достатній рівень катання + відчуття рівноваги
- Мати комплект захисту
- Мати аптечку
- Поставити на ролики колеса які не шкода буде стерти
- Поставити на ролики старі підшипники
- Мати змінний роллерський одяг (щось крепке і старе що не жалко було б подерти об асфальт)
- НА ЗАНЯТТЯ НЕ ЗАПІЗНЮВАТИСЬ (заняття завжди починатимуться вчасно і триватимуть рівно стільки скільки зазначено в регламенті)

Вимоги до захисту:
Захист- важливий атрибут для такого роду тренуваннь, особливо під час слайдів по мокрому асфальту де впасти дуже легко.
Тож наявність захисту в учасників обов'язкова.

В комплект захисту в обов'язковому порядку входить:
- Наколінники
- Захист ліктів
- Захист рук (кисті)

В необов'язковому порядку входять:
- Креш-пади
- Шолом

Для любителів відчуття максимальної захищеності можна брати захист спини або бодік.
Для геть упоротих, можу запропонувати приходити на тренування в шкіряному костюмі (привіт Напч).

До занятть допускатись не будуть роллери котрі:
- Не мають хоча б мінімального захисту
- Роллери що ледве стоять на роликах


Інформація буде обновлюватись!

Сообщение отредактировал TarikDem - 15.5.2015, 22:15


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
4 страниц V  < 1 2 3 4 >  
Начать новую тему
Ответов
TarikDem
Сообщение #22



Заняття поки-що не почались, в темі попередня інформація. Вони почнуться коли на вулиці буде достатньо тепло!

Сообщение отредактировал TarikDem - 21.3.2015, 15:00


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
Mozart
Сообщение #23



Цитата(TarikDem @ 21.3.2015, 14:59) *
Заняття поки-що не почались, в темі попередня інформація. Вони почнуться коли на вулиці буде достатньо тепло!

А достатньо тепло це скільки? А з чим порівнювати? А в цю середу буде достатньо тепло? А то я вже хочу тренуватися!!!


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (8):
Artega
Сообщение #24



Так-так, мені теж цікаво, береться середньодобова температура чи максимум? А якщо максимум, то чи береться до уваги максимум, зареєстрований за минулі роки на певну дату для прорахування більш оптимального часу катання? А достатньо тепло - це для кого? Для Таріка, який голим пузом на морозі ведмедів лякає, чи для тендітної дівчинки, що мерзне в +10? ) Чекаємо, друже, на розгорнуту відповідь, а то громадскість в очікуванні уся звелася вже)

ПиСи для довідки - заморозки вночі і середньоденна +5-10 будуть до середини квітня


--------------------
Герой постоянно пытается идти на смерть в одиночку, но друзья его всегда догонят. Фиговый из него конспиратор...или друзья хорошие)

KievInlineDownhillTeam
Follow Us )
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
zloysalat
Сообщение #25



Підозрюю що Тарік буде керуватись існуючими нормативами, наприклад тими, що регламентують кінець опалювального сезону. Так згідно з п. Х.4. Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, опалювальний період закінчується згідно з відповідними розпорядженнями місцевих органів самоврядування, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 ºС.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Mozart
Сообщение #26



Так, нічого не відомо.. А може бути таке, що Тарік буде керуватися "Методичними рекомендаціями щодо вивчення фізичної культури у 2013-2014 навчальному році", де сказано:
Цитата
Більшість уроків доцільно проводити на відкритому повітрі за умови, що температура повітря не нижче -8°С


Або, як прогресивний хлопчина - він буде керуватися новими методрекомендаціями за 2014-2015 рік, де сказано:
Цитата
Більшість уроків фізичної культури доцільно проводити на відкритому повітрі, за умови, якщо температура повітря не нижча:
-8°С для 1-2 класів;
-8°С - -11°С для 3-4 класів;
-12°С для 5-7 класів;
-12°С - -15°С для 8-11 класів

Тоді не відомо до рівня яких класів варто себе зараховувати...

А може бути, що Тарік, як суровий мужик, буде керуватися наказом МВС України "Про затвердження Інструкції з організації фізичної підготовки в Національній гвардії України" розділом ІІІ пунктом 10, де сказано:
Цитата
В умовах низьких температур навчальні заняття на відкритому повітрі проводяться при температурі не нижче -20°С. Якщо температура повітря нижче -20°С, підготовча частина заняття проводиться на відкритому повітрі, основна і заключна - у приміщенні


Сообщение отредактировал Mozart - 23.3.2015, 18:34


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (9):
TarikDem
Сообщение #27



І так, колеги!
Вибір оптимальної температури та дата початку занять буде вираховуватись за одноіменним алгоритмом ТарікДема, котрий враховує в себе всі вищенаведені та існуючі методрекомендації та нормативи щодо вибору оптимальної температури та дати початку занять на вулиці.
А також буде враховуватись іще один не менш важливий критерій. І тут, друзі мої, я оголошую розіграш... Заключається він в наступному: хто правильно вгадає цей надсекретнонадважливий критерій той отримає особисто від мене сертифікат на одне безкоштовно-індивідуальне зайняття!!!
Нехай переможе найкмітливіший)
(Кожен учасник розіграшу має тільки одну спробу)

Всім добра!

Сообщение отредактировал TarikDem - 26.3.2015, 21:28


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
zedEXt
Сообщение #28



Вот те раз: сначала...
Я хочу організувати таку собі школу(безкоштовну rolleyes.gif )...

позже...
особисто від мене сертифікат на одне безкоштовно-індивідуальне blink.gif зайняття...
шото тут не чисто mad.gif , корупцией попахивает! green.gif

да + ещё и даты тренировок плавают... цену набивает huh.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
TarikDem
Сообщение #29



Цитата(zedEXt @ 26.3.2015, 21:44) *
Вот те раз: сначала...
Я хочу організувати таку собі школу(безкоштовну rolleyes.gif )...

позже...
особисто від мене сертифікат на одне безкоштовно-індивідуальне blink.gif зайняття...
шото тут не чисто mad.gif , корупцией попахивает! green.gif

да + ещё и даты тренировок плавают... цену набивает huh.gif


Безкоштовність основних занятть ніхто не відміняв!!!
Корупцією тут і здалеку не пахне! Корупція в ВР і т.д. А в роллер-комюніті все чисто і прозоро!!!

Сообщение отредактировал TarikDem - 26.3.2015, 22:05


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Ivet
Сообщение #30



Цитата
Корупцією тут і здалеку не пахне! Корупція в ВР і т.д. А в роллер-комюніті все чисто і прозоро!!!

Особенно если это один из Прайдов.


--------------------


Если я вас напрягаю или раздражаю, то Вы всегда можете забиться в углу и
поплакать...

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Elloi=)
Сообщение #31



Цитата(zedEXt @ 26.3.2015, 21:44) *
Вот те раз: сначала...
Я хочу організувати таку собі школу(безкоштовну rolleyes.gif )...

позже...
особисто від мене сертифікат на одне безкоштовно-індивідуальне blink.gif зайняття...
шото тут не чисто mad.gif , корупцией попахивает! green.gif

да + ещё и даты тренировок плавают... цену набивает huh.gif


Групповые занятия по слайдам, я так понимаю, бесплатные.

И так ясно, что индивидуалки - платные. А Тарик дает возможность выиграть индивидуальное бесплатное занятия.

П.С. Еще рекомендую почитать правила форума. Так как можно получить по шапке за использование красного цвета.


--------------------
"Warsaw"
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
Mozart
Сообщение #32



Упоротість ТарікДема, по однойменній шкалі ТарікДема, на даний момент існування у просторі-часі ТарікДема. Критерій включає в себе: твердість яйок по шкалі Мооса; настрій по шкалі Хаббарда; активність, інтенсивність та результативність ранішнього передьорг в душі по оригінальній таблиці ТарікДема; розташування небесних і ненебесних тіл в нашому всесвіті та трьох паралельних.


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
TarikDem
Сообщение #33



Моцарте, хлопче! Ти свій шанс втратив((( я писав що надсекретноважливий критерій всього один!) але всі критерії вищеописані тобою теж грають неабияку роль)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
jgarin
Сообщение #34



Ще досі ніхто не вгадав? Це ж так легко! Температура має бути достатньою, щоб проводити конкурс мокрих футболок серед дівчат. Давай сертифікат )


--------------------
---
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
aurora
Сообщение #35



Неужели количество желающих) Тарик, боится что придет тьма девушек и ему одному с ними не справиться, начнет график составлять) Вот тебе и критерий))) Бойся Тарик, бойся, не отобьешься!


--------------------


the mind thinks in pictures
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
TarikDem
Сообщение #36



Ха, друзі мої, це не той критерій) конкурс мокрих футболок можна ьуде літом якось організувати, а з тьмою дівчат я вмію справлятись так що думайте далі)


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
zedEXt
Сообщение #37



Цитата(Elloi=) @ 27.3.2015, 11:56) *
П.С. Еще рекомендую почитать правила форума. Так как можно получить по шапке за использование красного цвета.

Такой глупости ещё ни разу в жизни не слышал... Зачем тогда вообще нужен форум если нельзя сказать, что думаеш?... и зачем в палитре красный цвет текста, если его нельзя использовать?
Может сказать войнам чтобы не стреляли из оружия, потому что могут поранится? ...или вообще погибнуть?

П.С. Пост был написан Тарику в виде шутки, и думаю что он шутку понял... Elloi=), попробуй воспринять шутку шуткой...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
enot_poloskun
Сообщение #38



Цитата(zedEXt @ 29.3.2015, 21:34) *
и зачем в палитре [color="#FF0000"]красный[color] цвет текста, если его нельзя использовать?

Красный цвет в палитре используется администрацией форума.



--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
jgarin
Сообщение #39



Цитата(TarikDem @ 29.3.2015, 1:37) *
Ха, друзі мої, це не той критерій) конкурс мокрих футболок можна ьуде літом якось організувати, а з тьмою дівчат я вмію справлятись так що думайте далі)

вже дівки не на першому місці. Тарік, як ти постарів!


--------------------
---
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
TarikDem
Сообщение #40



Цитата(jgarin @ 30.3.2015, 9:26) *
вже дівки не на першому місці. Тарік, як ти постарів!


Та не то слово постарів, вже чогось душевного хочеться.

Але ми відхиляємось від теми! Хтось ще буде вгадувати критерій?


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
enot_poloskun
Сообщение #41



Цитата(TarikDem @ 31.3.2015, 1:41) *
Але ми відхиляємось від теми! Хтось ще буде вгадувати критерій?

Думаю, що цей критерій залежить від тяжіння дупи Таріка до кроваті biggrin.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):

4 страниц V  < 1 2 3 4 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 23:44