IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Лиже-роллерна траса для біатлону в Тисовці, Поїздка перенесена на 4-5.08.09
azul mamut de lo...
Сообщение #1


RSG Team

Після поздки до мінан на Раубічи. Мало хто з форумач тепер не знає, шо таке Лижо-роллерні біатлонні траси.
Для тих, хто в танку, поясню ще раз: Це асвальтована доріжка, переважно в гірській місцевості з достатньою кількістю підйомів та спусків яка в літку використовується для лижороллерів(тренування баітлоністи не припиняють в "не сезон"). А в зимку її укатують снігом і катаюить на ніЙ на бігових лижах, та проводять змагання з біатлону.
ЗАРАЗ, Коли я пишу це повідомлення, частина наших форумчан можливо вже катають по Раубічах в Мінську на аналогічній біатлонній лижероллерній трассі в Раубічах. wizard.gif


Так от, сьогодні, розповідаючи про свою поїздку менеджеру на Роботі я отримай неймовірно цінну пораду:

"А почему вы не поедите на аналогичную трассу в Тысовец?!!?!?!?"
Мене аж в піт кинуло. Виявляэться в нас в Україні є лиже-роллерні біатлонні траси також (логічно, блін). А найкраща знаходиться в Тисовці. І її кажуть нещодавно обновили!!!!

Я почав гуглити З завзятттям та мене чекало розчарування sad.gif. В ХХІ Віці в інтеренеті мізер інформації, що до цієї траси. Але мій колега, запевнив мене , що влітку на ній тренується збірна України по біатлону. (Так само як в Раубічах тренуються Збірні Росії та Білорусі). Отже вона повина будти схожа на Раубічи!!!
Ось всі лінки, які я знашов про цю трасу.



Будь ласка допоможіть мені розшукати білше корисної інфи. І ми знову огранізуємо Даунхіл-туризм. Тим паче це в Україні, зараз в і так недорогому Тисоці несезон. Тому поїхати покатати буде взагалі не напряжно по цінам. Ти паче якщо ця трасса знаходиться в Карпатах. Я думаю, там є реальні даунхіли!!!


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
7 страниц V   1 2 3 > »   
Начать новую тему
Ответов
Roach
Сообщение #2


RSG Team

ОГОГОГО!!!! В карпатах подаунхилить!!!!!! От это будет жирно. Спрошу одногрупа который живет в Ив-Франковске, думаю он знает про нее.

Кстати а что там узнавать. Чемоданы собрали и поехали, какие проблемы?


--------------------
Мой роликовый проект:



Мой блог о жизни в Мексике

Если человек простите гандон, то и отношения с ним будут натянутые.

KPI© ®
Urban shadow™
Соулслайд-самый напряжный слайд™
Агронуб™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Tatia
Сообщение #3



Классно! Это тема! Молодец)


--------------------
Изюм - не главное в пудинге, но без изюма нет пудинга!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #4


RSG Team

Цитата(Roach @ 14.6.2008, 13:46) *
Кстати а что там узнавать. Чемоданы собрали и поехали, какие проблемы?
Скільки буде все куштувати, і чи безкоштовна ця трасса. А якщо ні, то скільки коштує в"їзд


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alessandro
Сообщение #5



ВОСТОРГ! Я с вами! Поехали! )))
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #6


RSG Team

Поки відписала ише наша Даунхільна туса;). Ги невже знову поїдемо тимо ж складом wink.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Sunlit
Сообщение #7



ВАУ! Круто!!!! МАМОНЧИК молодчинка love.gif
Я 100% с вами:)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #8


RSG Team

АГА, ЩАЗЗЗЗ, так я вас і відпустив саміх. Я також в НАШІЙ горно-лижно-даунхільній ТУСІ. У вівторок здає останній іспит і буду даунхілити хоч на ПІВНІЧНОМУ ПОЛЮСІ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #9


RSG Team

http://monolittour.lviv.ua/index.php?main_id=25


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #10


RSG Team

треба дізнатися чи працюють вони влітку, і чи готові прийняти саме РОЛЛЕРІВ. АСФАЛЬТ і т.д. про все це треба дізнатися, а краще побачити на фото..чи почути від незалежної людини, яка там була.

Ато потім може бути, як то про лижі..ну "стою на асфальте я в лижи обутый.." wink.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #11


RSG Team

Влітку працюють. Всі карпатські курорти прцюють в літку.
Асвальт точко классний

Мене більше цікавить питання:
-Чи пустят нас на трасу?
-Чи безкоштовно це буде?
Завтра буду дзвонити 1.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #12


RSG Team

Да і всю цю роботу з потрохами поручаю Мамонту, бо мені наразі влом цим займатися, я хочу приїхати вже на все ГОТОВЕ)) 1.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rasim
Сообщение #13



Не смог поехать в Раубичи, хоть тут наверстаю упущенное 1.gif я с вами!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Robin
Сообщение #14



Если не буду занят, мб с вами. На когда ориентировочно планируется поездка?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Unknown
Сообщение #15



Попробовал поискать на русском 1.gif
Немного описания с фотками гостинницы http://www.wtour.kiev.ua/skis/ukraine_03_h...ne_03&id=1#
Телефоны:
8(03251)58618 (администратор гостинницы, возможно не работает)
8(03251)28135
8(03251)28105
8(03251)28115
коттедж Пикуй 8(03251)21157

Я так понял что пустить на трассу пустят наверняка, возможно правда за небольшие деньги. Так же не уверен что трасса кольцевая.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #16


Super Moderator

вирішу, як назвете дні поїздки. Наразі підтримую вас шо капєц 1.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #17


RSG Team

Дата поїздки на 5-6.07.08 (классна дата wink.gif)


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #18


Флудер

Ну дик, фіглі б і ні? От тільки треба підшипи змазати, ато на галімих програв Леніну на даунхілі 2 км/год sad.gif

2 Мамонт: А нічого, що 2-го серпня у Москві костюмована нічна?


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #19


RSG Team

Цитата
2 Мамонт: А нічого, що 2-го серпня у Москві костюмована нічна?

Зовсім нічого, не я її проводжу і це не в моєму місті і не з моїм комюніті wink.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #20


Флудер

Ну ти в Москву не хочеш, але я наприклад, хочу. І думаю не один я - поїхати на нічну костюмовану, де буде близько півторитисячі роллерів - це тобі неабищо!


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

7 страниц V   1 2 3 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 25.5.2024, 13:17