IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Шаблон для создания тем о событиях

Заголовок темы в формате:
[Дата][Событие][Доп информация.]

1. Дата и время
2. Место
3. Цена
4. Организатор(ы) и список участников

> Перший студентський Віденський бал
dector
Сообщение #1



Цитата
Із вівторка (6 грудня) почала формуватися нова група. Завтра, у четвер (8 грудня), буде друге заняття.

Дні занять: вівторок, четвер.
Початок занять: 18:00.
Тривалість: 1,5 години.
Ціна (міс): 350 грн.

Тепер щодо не-студентів. Не знаю, чи зможуть вони взяти участь у балу, як дебютанти, але відвідувати заняття точно можуть. Вік, соціальний статус та інші диференціації не мають значення. Можна приходити і сімейними парами (із нами, наприклад, займаюється одна з таких).

Є можливість безкоштовно відвідати кілька занять, спробувати себе на паркеті. Якщо сподобається - продовжувати.
Мій телефон є у профілі. Звертайтеся, якщо є якісь запитання. На вітки київстара (білайн, КС, діджус) можу перенабрати.


Дуже рекомендую хоча б спробувати кілька занять.



Це унікальна можливість для студентів підготуватися до першого студентського Віденського балу м. Києва, що відбудеться в травні 2012 року.

Прогрма навчання:
Хореографія:
- бальні танці (повільний вальс, танго, віденський вальс, квікстеп, повільний фокстрот ,ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, джайв);
- історико-побутові танеці (полонез, кадриль, полька, фігурний вальс, французський вальс, українській ліричний та інші).

Етикет:
- бальний етикет;
- світський етикет.
Учасником може стати кожен студент, незалежно від рівня хореографічної підготовки.
Школа дебютантів надає можливість вашої реалізації у проекті, зокрема окремі групи за різними рівнями підготовки.
Якщо Ви не маєте пари – не засмучуйтесь, вона чекає на Вас вже там.
Заняття будуть проходити : Пн, Ср або Вт, Чт з 18.00
за адресою: метро Берестейська вул. М.Василенка, 1

Після закінчення школи дебютантів випускники отримують
”Сертифікат дебютанта балу”.

Художній керівник - головний постановник, концертмейстер, хореограф: Олефіренко Петро Павлович (танцюрист міжнародного класу по спортивним бальним танцям, член міжнародної спілки вчітелів ”World Dance Council”, художній керівник народного ансамблю бального танцю «Стиль»).

Сообщение отредактировал dector - 7.12.2011, 20:22


--------------------
Рра!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
 
Начать новую тему
Ответов
gef
Сообщение #2



Ціни? Тільки для студентів?


--------------------
- А где штатник?
- Я заместь него!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
dector
Сообщение #3



Із вівторка (6 грудня) почала формуватися нова група. Завтра, у четвер (8 грудня), буде друге заняття.

Дні занять: вівторок, четвер.
Початок занять: 18:00.
Тривалість: 1,5 години.
Ціна (міс): 350 грн.

Тепер щодо не-студентів. Не знаю, чи зможуть вони взяти участь у балу, як дебютанти, але відвідувати заняття точно можуть. Вік, соціальний статус та інші диференціації не мають значення. Можна приходити і сімейними парами (із нами, наприклад, займаюється одна з таких).

Є можливість безкоштовно відвідати кілька занять, спробувати себе на паркеті. Якщо сподобається - продовжувати.
Мій телефон є упрофілі. Звертайтеся, якщо є якісь запитання. На вітки київстара (білайн, КС, діджус) можу перенабрати.

Сообщение отредактировал dector - 7.12.2011, 19:26


--------------------
Рра!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
dector
Сообщение #4



До відома усіх бажаючих, що не зважилися. Відбувається набір в нову групу. Умови ті ж:

Цитата(dector @ 7.12.2011, 19:25) *
Дні занять: вівторок, четвер.
Початок занять: 18:00.
Тривалість: 1,5 години.
Ціна (міс): 350 грн.



--------------------
Рра!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
3 чел. читают эту тему (гостей: 3, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 13:07