IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Правила

Шаблон для создания темы:
заголовок:
01.12.09 Покатушка [*****]
тело поста:
1. Дата, Время и место Сбора
2. Маршрут

Регистрация на событие:
- для зарегистрированых пользователей в первом посте топика нажать на


Критерії Нічних Денних, Інформація
Защита для роллеров

> Ищу ровенских роллеров
Tanya555
Сообщение #1



huh.gif Понимаю, что это киевский сайт……но все же имею надежду, что встречу здесь ровенских роллеров xdrive.gif xdrive.gif xdrive.gif а…у….. если Вы здесь есть отзовитесь wizard.gif wizard.gif rolleyes.gif ПЛИЗ????????


--------------------
” … ибо видимое временно, а невидимое вечно ”. 2 Кор.4:18
” И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними ”. Лук.6:31
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
 
Начать новую тему
Ответов
BV7
Сообщение #2



Цитата(Tanya555 @ 6.5.2009, 23:47) *
huh.gif Понимаю, что это киевский сайт……но все же имею надежду, что встречу здесь ровенских роллеров xdrive.gif xdrive.gif xdrive.gif а…у….. если Вы здесь есть отзовитесь wizard.gif wizard.gif rolleyes.gif ПЛИЗ????????

Звичайно є)) Що тебе цікавить?


--------------------
http://rollerland.com.ua - магазин роллера для роллерів

Немає "крутих" чи "не крутих" роллерів, є треновані і не треновані.

Єдиний спосіб стати сильнішим - грати з більш сильним суперником.

НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО.

Urban Shadow Team
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Tanya555
Сообщение #3



О...Привіт!!!! На скільки я зрозуміла ти з Києва, але дякую , що відгукнувся. А з рівненськими роллерами хочу наладити зв'язки, потрібні деякі поради і дізнатись хороші місця для катання.....(хотілось би узнати чи в нас проводять покатушки....)


--------------------
” … ибо видимое временно, а невидимое вечно ”. 2 Кор.4:18
” И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними ”. Лук.6:31
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
BV7
Сообщение #4



Цитата(Tanya555 @ 6.5.2009, 23:24) *
О...Привіт!!!! На скільки я зрозуміла ти з Києва, але дякую , що відгукнувся. А з рівненськими роллерами хочу наладити зв'язки, потрібні деякі поради і дізнатись хороші місця для катання.....(хотілось би узнати чи в нас проводять покатушки....)

Незнаю з чого ти зрозуміла, але я з Ріного, хоча зараз живу в Києві і тут катаюсь. Незнаю чи там каються і чи є взагалі роллери, а не діти по 6-8 років. Там напевно мене на ролах не зрозуміють, не те бачення життя у людей. Сам цікавився чи є в Рівному роллери, але нікого не знайшов. Про місця і покатушки також нічого не знаю, а раз не знаю їх і нема.
На аватарці твої роли?


--------------------
http://rollerland.com.ua - магазин роллера для роллерів

Немає "крутих" чи "не крутих" роллерів, є треновані і не треновані.

Єдиний спосіб стати сильнішим - грати з більш сильним суперником.

НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО.

Urban Shadow Team
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Tanya555
Сообщение #5



"Незнаю з чого ти зрозуміла, але я з Ріного, хоча зараз живу в Києві і тут катаюсь. Незнаю чи там каються і чи є взагалі роллери, а не діти по 6-8 років. Там напевно мене на ролах не зрозуміють, не те бачення життя у людей. Сам цікавився чи є в Рівному роллери, але нікого не знайшов. Про місця і покатушки також нічого не знаю, а раз не знаю їх і нема.
На аватарці твої роли?"
cry.gif ось і я вже декілька днів по інтернету шукаю і без результатно, а коли людей розпитую , то вони взагалі мене не розуміють( правду кажеш- не те бачення життя у людей) Ну, нічого, щось придумаю, може ще хтось відгукнеться з Рівного wizard.gif wizard.gif wizard.gif
Вибач, але я ще не зовсім розбираюсь в термінології " На аватарці твої роли?" Що це означає??? Я на даний момент підбираю собі роліки (думаю сам знаєш ,який у нас вибір sad.gif ) і тільки катаюсь на коньках ( регулярно відвідую Екватор)


--------------------
” … ибо видимое временно, а невидимое вечно ”. 2 Кор.4:18
” И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними ”. Лук.6:31
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
BV7
Сообщение #6



Цитата(Tanya555 @ 7.5.2009, 1:12) *
Вибач, але я ще не зовсім розбираюсь в термінології " На аватарці твої роли?" Що це означає??? Я на даний момент підбираю собі роліки (думаю сам знаєш ,який у нас вибір sad.gif ) і тільки катаюсь на коньках ( регулярно відвідую Екватор)

На аватарці(картінці), спідскейтерські роли, які не продаються у вільній продажі не те що в Києві, але і у Москві, такі роли можна дістати тільки через Європу чи Штати. Думав може якийсь магазинчик з Рівного здуру таку партію наприклад з Польщі припер.
Вибору в Рівному немає ніякого, хіба випадково може щось бути, якщо будеш купляти то рекомендую тільки в Києві, можна звичайно ще в Москві чи в Європі і Штатах))


--------------------
http://rollerland.com.ua - магазин роллера для роллерів

Немає "крутих" чи "не крутих" роллерів, є треновані і не треновані.

Єдиний спосіб стати сильнішим - грати з більш сильним суперником.

НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО.

Urban Shadow Team
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Tanya555
Сообщение #7




На аватарці(картінці), спідскейтерські роли, які не продаються у вільній продажі не те що в Києві, але і у Москві, такі роли можна дістати тільки через Європу чи Штати. Думав може якийсь магазинчик з Рівного здуру таку партію наприклад з Польщі припер.
Вибору в Рівному немає ніякого, хіба випадково може щось бути, якщо будеш купляти то рекомендую тільки в Києві, можна звичайно ще в Москві чи в Європі і Штатах))
[/quote]
Ок. Зрозуміла про,що ти... Це фото мені друг з Києва по скайпу вислав.Він про такі мріє, а ще висилав фото крутих ковзанів,які теж у нас напевно не купиш.... cool.gif
А за пораду дякую, ось тільки в Києві буду не раніше ніж через місяць unsure.gif ,не знаю чи я стільки зможу чекати... У нас на проспекті в магазині спорттовари після 15 числ новеньке мають підвести - можливо щось і підберу.
Ок. Дякую за спілкування. Добраніч, іду вже спати. P.S. Давай дружить ??? xdrive.gif


--------------------
” … ибо видимое временно, а невидимое вечно ”. 2 Кор.4:18
” И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними ”. Лук.6:31
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Garret
Сообщение #8


NRG Team

ЕЕЕЕ, ничего конечно не имею против, но может початитесь в ЧАТЕ????!!!! Ну или накрайняк аська.... mad.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
Mikola
Сообщение #9



Нашел вконтакте группу ровенских роллеров: http://vkontakte.ru/club7697352
А роллеров с других городов можно найти через эту группу(смотри группы-друзья) : http://vkontakte.ru/club7697352
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Tanya555
Сообщение #10



Цитата(Mikola @ 7.5.2009, 10:49) *
Нашел вконтакте группу ровенских роллеров: http://vkontakte.ru/club7697352
А роллеров с других городов можно найти через эту группу(смотри группы-друзья) : http://vkontakte.ru/club7697352

Большое спасибо, что отозвались. Обязательно воспользуюсь Вашим советом smile.gif


--------------------
” … ибо видимое временно, а невидимое вечно ”. 2 Кор.4:18
” И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними ”. Лук.6:31
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 3:46