IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> FAQ

Перед тем как создать новую тему пользуйтесь ПОИСКОМ по форуму - наверняка тема уже обсуждалась и не раз.

Раздел предназначен для помощи в выборе и вопросов о том КАКИЕ выбрать ролики и сопутсвующие товары.

ОТВЕТ НА ВОПРОС: "Подскажите где купить?"
- ЕСТЬ ТОПИК СО СПИСКОМ РОЛЛЕРСКИХ МАГАЗИНОВ.
ЕСЛИ ВАМ ЧТО ТО НУЖНО КУПИТЬ
- ЗВОНИТЕ В МАГАЗИНЫ И УЗНАВАЙТЕ О НАЛИЧИИ ТОВАРА, МЫ НЕ СПРАВОЧНАЯ!


Еще раз повторю для особо одаренных: Любые объявления о покупке/продаже постить в соответсвующий раздел Куплю/Продам
Если Вас достали идиоты которым влом юзать гугл или звонить конкретно в магазины и узнавать наличие товара - просто забейте на них.

> ДТП з участю роллерів, Потрібна допомога юриста
Mozart
Сообщение #21



В п'ятницю ввечорі, на вулиці Мечникова сталося ДТП з участю 3 роллерів та 3 автомобілів.
Ситуація: Єнот, я та ще один роллер - спустили Кловський та повернули на Мечникова. Дорога була вільна: зовсім пуста наш напрямок та рідкі машини на зустрічному напрямку. Враховуючи ситуацію - ми, втрьох, склалися паком у вищенаведеному порядку і поїхали далі. Здалеку було видно автомобіль, який хотів вивернути з зустрічної смуги на парковку магазину ГудВайн, по нашій стороні. Ми усі тримали увагу на цьому автомобілі, знаючи, що він може просто взяти і поїхати, перекривши нам нашу полосу. На годиннику 20:18 - ще не темно, але уже і не світло. Їхали ми без жилеток та ліхтариків (здається), у Єнота білий шолом та яскравий різнокольоровий реглан, у мене яскравий зелений шолом, позаду іще один білий шолом. Уже світили вуличні ліхтарі. Бачучи, що ситуація небезпечна - ми усі піднімаємося з пози даунхілу і Єнот розмахує автомобілісту руками, сигналізуючи, щоб той пропустив нас. До автомобіля - метрів 35-40. Наша швидкість - 25-30км/год. Перша полоса - уся зайнята припаркованими автомобілями і ми рухаємося по розмежувальній лінії між першою та другою полосою. Увесь цей час автомобіль стоїть по центру дорога, злегка повернувши в сторону заїзду і наша друга полоса фактично уся вільна. Він чуточку дьоргається вперед, але побачивши сигнали Єнота - знову зупиняється, просунувшись максимум на 30см. Коли ми побачили, що він нас пропускає - ми знову ущільнюємо пак, трішки складаємося (бажання одне - швидше проїхати дану ситуацію, аби не заважати автомобілісту і самим опинитися в безпеці). Якби автомобіліст рушив в любий із моментів до даної секунди: ми б встигла загальмувати і об'їхати його, попутно розповівши йому хто він є. Але він вирішив рушити , коли до автомобіля залишилося 10-15 метрів.
Описую все, що відбувається навколо:
Ми їдемо, склавшись паком: Єнот, я та ще один роллер. Рухаємося ми по розмежувальній лінії між першою та другою смугами, але більше по другій смузі. Перша смуга уся зайнята припаркованими автомобілями, за виключенням самого заїзду на парковку. Тротуару, як такого - там немає узагалі (іде будівництво, а по його завершенню розпочинається парковка, на якій стоять автомобілі). Автомобіль (далі: Ауді А6) - повністю перекриває другу смугу. Одразу за в'їздом на паркінг, на першій полосі, стоять припарковані авто по напрямку руху, залишивши до бровки десь біля 30см. Одразу за в'їздом на паркінг, на тротуарі (територія паркінгу) стоять припарковані автомобілі: багажником до дороги і трішки по діагоналі до напрямку руху. Перший автомобіль - Фольксваген Тігуан, другий - Хюндай Соната (здається). Наша швидкість складає 30-35км/год. Різко об'їхати автомобіль по першій смузі - не дозволяє місце і швидкість.
ДТП:
Єнот летить прямо на переднє крило А6 і намагається якось десь його перестрибнути, вдаряється ногою в кут переднього крила та капоту, сам падає на капот, а ноги проносяться по даху автомобіля і далі Єнот падає на асфальт. (я можу не зовсім вірно розповісти деталі, нехай Єнот поправить).
Я зкеровую себе вправо від зіткнення з капотом і лечу прямо в припаркований Тігуан. Я встигаю згрупуватися і ударяюся в заднє крило Тігуана. Там же я і зупиняюся.
Третій роллер намагається проскочити між Тігуаном і автомобілем припаркованим на першій полосі (Ланос), чіпляє захистом задню фару Тігуана, б'ється в заднє крило Сонати і їде далі (можу щось не зовсім вірно розповісти, нехай мене виправлять)
Далі усе багально: мати в сторону водія А6, прибігають охоронці паркінгу та охоронці магазину, приходять власники Тігуану і Сонати. Вирішили, що будемо чекати ДАІ для оформлення. Визвали МотоХелп.
Головне: Єнота та А6 - оформили як ДТП і ними займалися ДАІ. Мене оформили як завдання збитків і мною займався райвідділ міліції.
На даний момент у магазину іще є в архівах відео зі зйомкою ДТП, де видно в який момент стартанув водій А6. Але мені відмовилися його видавати і пояснили це так: нам необхідно офіційний запит із міліції, для того, аби ми видали вам запис. Отримати офіційний запит від міліції - нереально, це я дізнавався в міліції. Для того, аби отримати відео - є два варіанти: 1) знайти знайомих із міліції, що можуть допомогти з отриманням відео; 2) заплатити охоронцеві, аби він дав відео без усієї цієї волокіти (суму я ще не знаю).
Вчора мені телефонувала хазяйка Тігуана, повідомила, що збитки оцінили в 10000+грн. І вимагати цю суму вона буде в мене. При цьому вона чудово розуміє, що не по моїй вині все це відбулося і т.д. і т.п.

Мені потрібна допомога і консультація юриста, для того, аби зрозуміти, як мені правильно поступити в цій ситуації. Я бачу два варіанта:
1) подавати в суд на А6 і перекладати усі витрати на нього
2) домовитися з нею і зробити їй авто через знайомих

ПС: особистість третього роллера не розкриваю, оскільки він сам цього не зробив при оформлені
ПС2: ми так і не вияснили, чи є там поворот через подвійну суцільну чи немає...
ПС3: Коли водій А6 розповідав те, як він бачив ситуацію на дорозі гайцям - у нього прозвучала така фраза: "Ну я вижу, что они едут.." далі я не чув. Мій брат, з великим досвідом керування автомобілем, говорить, що якщо він бачив - то він точно міг оцінити нашу швидкість, а отже бачив усю ситуацію.

ПС4: ну і мемчик від народних умільців під спойлером
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «

ПС5: сьогодні виїжаю в Крим і буду без інету, хоча тему моніторити зможу. Повернуся в понеділок. Буду дуже вдячний за поради..


--------------------


"Ну всё, чувак, пошли лечиться"©

Спиною вперед: Кловський, Теліги, Щусєва, Татарська, Другий водопад (Тисовець), Мала петля (Тисовець), Бада-Бум (Тисовець) ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
5 страниц V  < 1 2 3 4 > »   
Начать новую тему
Ответов
enot_poloskun
Сообщение #22



Цитата(Drag @ 18.4.2013, 10:47) *
На кого протокол составили еще раз спрашиваю? И что написали там в качестве пояснений?

П.С.

п. 10.1 ПДД Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Протокол дтп составили на водителя А6.
Меня записали как "Пішохода, що пересувався на роликових ковзанах"; по первой полосе ввиду загруженности тротуара.

Сообщение отредактировал enot_poloskun - 18.4.2013, 9:51


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
dipsy
Сообщение #23



Юрист каже, що Моцарт влетів на гроші 100% ... тік якщо перекваліфікують в ДТП можна уникнути відшкодування. Інашке попандос. Моцарт запитай в жінки (хазяйки Тігуана) де вона обслуговується (я прошерстю своїх на Атлант М, спробую хоча б знижку вибити) і можливо 70% є сенс не доводити до суду, а домовитися на стороннє СТО ( треба дивитися на пошкодження ) а в Єнота є всі шанси вийти сухим, чекаю на копію протоколу...


--------------------
Все время прямо (тм)
Тииихо, лохи спят (тм)
Досить говорити, почніть діяти (с) Walt Disney
ProLoller TM

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ice
Сообщение #24


и.о. Администратора

Ну, в Моцарта, хоч написано, що це сталося через те, що його підрізало А6? От тільки як тепер це об’єднати?

Сообщение отредактировал Ice - 18.4.2013, 9:56


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Drag
Сообщение #25



Э так это другое дело)
Тогда задача № 1. Не пропустить суд по ДТП, и сделать все что бы его не оправдали и не сделали обоюдку.
Т.е. желательно прийти с адвокатом и видеозаписью.
Задача № 2. (после решения о том что виноват А6) принести в суд по возмещению ущерба постановления о админ нарушении и переложить вину на А6.

Если не сделать это то могут быть разные, неприятные варианты.


--------------------
Cuique suum.
Если ты такой умный, что же ты строем не ходишь?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
ALee
Сообщение #26



Цитата(Drag @ 18.4.2013, 10:57) *
Э так это другое дело)
Тогда задача № 1. Не пропустить суд по ДТП, и сделать все что бы его не оправдали и не сделали обоюдку.
Т.е. желательно прийти с адвокатом и видеозаписью.
Задача № 2. (после решения о том что виноват А6) принести в суд по возмещению ущерба постановления о админ нарушении и переложить вину на А6.

Если не сделать это то могут быть разные, неприятные варианты.

Даїшники, що описували справу А6 і Єнота спочатку навіть свідків не записали. Це вже дописувалось пізніш і з ініціативи мотохелпівця і Ко.
З приводу Моцарта записали не свідків, а *понятих* і обіцяли викликати до суду wacko.gif


--------------------
Прекратите искать бессмысленные, слабые отговорки и примите правду: вы либо глупы, либо ленивы, либо вам наплевать.
K1
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Vivienn
Сообщение #27



Мене до сих пір дивує що такі випадки стаються все таки доволі рідко. В силу того, як безбашенно роллери даунхілять, завідомо знаючи що знаходяться там, де їм не слід пересуватися.
Після того як здала на права і почала водити авто, бажання ризикувати та ставити рекорди значно зменшилось... Адже водії теж люди, можуть і затупити, і не розрахувати, і просто не помітити.... Не говорю про цей конкретний випадок, не можу нічого сказати у виправдання водія А6.

Схоже на те, що роллерів потрібно страхувати))) По перше своє здоров"я (до жодних змагань по боксу, для прикладу, без страховки не допускають), а по друге - свою відповідальність ))

Все ж не забувайте - що навіть у повному захисті ви легші та менші за найгіршу тарантайку....

Надіюсь все вирішиться з мінімальними проблемами.


--------------------
owibo4ka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (14):
Drag
Сообщение #28



Цитата(dipsy @ 18.4.2013, 10:55) *
Юрист каже, що Моцарт влетів на гроші 100%


Может он еще и аргументирует свою уверенность?

Стаття 1166. Загальні підстави відповідальності за завдану
майнову шкоду

1. Майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи
бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної
особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи,
відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

2. Особа, яка завдала шкоди, звільняється від її
відшкодування, якщо вона доведе, що шкоди завдано не з її вини.


Стаття 1169. Відшкодування шкоди, завданої особою у разі
здійснення нею права на самозахист

1. Шкода, завдана особою при здійсненні нею права на
самозахист від протиправних посягань, у тому числі у стані
необхідної оборони, якщо при цьому не були перевищені її межі, не
відшкодовується.

2. Якщо у разі здійснення особою права на самозахист вона
завдала шкоди іншій особі, ця шкода має бути відшкодована особою,
яка її завдала. Якщо такої шкоди завдано способами самозахисту,
які не заборонені законом та не суперечать моральним засадам
суспільства, вона відшкодовується особою, яка вчинила протиправну
дію.



По делу Моцарта, просить суд приостановить слушание до вынесения постановления в деле о ДТП т.к. это будет влиять на решение дела Моцарта.
Потом говорить о том, что он делал все что бы уберечь себя и другой автомобиль, виноват в этом А6, соответственно он в силу ст. 1169 и должен отвечать.


--------------------
Cuique suum.
Если ты такой умный, что же ты строем не ходишь?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (4):
Svintus
Сообщение #29


Super Moderator

Я готов финансово поспособствовать на судебные тяжбы с водителем А6. Думаю, что вы найдете поддержку не только в моем лице. Мамонт правильно написал. С миру по нитке.

И, все таки, мучает вопрос. Была ли там двойная сплошная? В схему дтп заглядывали перед тем как подписать? Что намалевали там гайцы?

Вопрос с видео лучше решить быстрее. Ибо потом его "перезапишут", "удалят" или вообще, вдруг, у них "посыпятся винты". Вобщем у меня так и не получилось, однажды, добыть видео, когда оно очень нужно было).

Сообщение отредактировал Svintus - 18.4.2013, 10:30


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
wolfthegray
Сообщение #30



Цитата(Mozart @ 18.4.2013, 9:06) *
Перша полоса - уся зайнята припаркованими автомобілями

пруфпікчі


--------------------
роллеры делятся на тех, кто ездит в защите и на тех, кто уже ездит в защите.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.

If everything seems under control, you're just not going fast enough.



Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #31


Super Moderator

=) А тигуан был припаркован в разрешенном месте?

Сообщение отредактировал Svintus - 18.4.2013, 10:35


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Likrant
Сообщение #32



^ уже спрашивал...
Вообще, ссылку на какой-то стритвью с точкой дтп.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #33


Super Moderator


На мечникова только один ГудВайн. Мечникова 9

http://maps.yandex.ua/?um=rM5oYVtke-6YtWS1...;z=17&l=map

Сообщение отредактировал Svintus - 18.4.2013, 10:41


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
ALee
Сообщение #34



Насправвді у відео був найбільш зацікавлений власник хюндаю, у який влетіла третя особа, про яку всі знають, але мовчать. Власник тоді панікував і намагався довести, що саме Моцарт зміг покоцати обидві машини. Запис можуть видати тільки учасникам правопорушення, вони наче не проти були(охорона), коли їх питав мотохелпівець. Пропонували під'їхати в поееділок. Очевидно, щось змінилось
Чи є там інші реєстратори з відеозаписом саме тої ділянки -хз

Сообщение отредактировал ALee - 18.4.2013, 10:53


--------------------
Прекратите искать бессмысленные, слабые отговорки и примите правду: вы либо глупы, либо ленивы, либо вам наплевать.
K1
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ice
Сообщение #35


и.о. Администратора

Можливо варто звернути увагу в суді, на недосконалість законодавства, адже якби замість роллерів були велосипедисти, то тут скрізь неправий А6


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Ivet
Сообщение #36



А что никаких записей с ГОпрошек и т.д нет?

Ведь даже если маневр был правомерным, из-за отсутствия двойной сплошной, то водитель все равно должен был убедится, не мешает ли он никому. И он должен был пропустить тех кто едет, т.к у них приоритет.

Да кстати кто-то говорил за прецедент, так вот у нас в стране не работает прецедентное право.

Сообщение отредактировал Ivet - 18.4.2013, 11:46


--------------------


Если я вас напрягаю или раздражаю, то Вы всегда можете забиться в углу и
поплакать...

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Ice
Сообщение #37


и.о. Администратора

І обов’язково, обов’язково це все треба об’єднати в одну справу! Я не знаю, там подать клопотання, чи що. Моцарт реагував на те, що чинило А6. Написать, типу, обхожу я машини, на ковзанах по дорозі з друзями, а тут на нас виїжджає А6, перелякався, відшатнувся, а тут ще якась машина стоїть... Може ще ті машини припарковані були не по правилам. Може там стоянки бути не може, тоді ввзагалі на той гудвайн в суд подавать.

ЗІ: може я дурню пишу, але це як мозковий штурм, може що корисне і вигадаємо разом.

Цитата(Ivet @ 18.4.2013, 12:43) *
Да кстати кто-то говорил за прецедент, так вот у нас в стране не работает прецедентное право.



Сообщение отредактировал Ice - 18.4.2013, 11:52


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Likrant
Сообщение #38



Интересно, для пешеходов есть понятие "тормозной путь" и "соблюдение дистанции".
Вместо роллера вполне мог бы быть какой-то африканец, бегущий 30км/ч, и я практически уверен, что он тоже не смог бы затормозить "моментально".
Для пешеходов нет ограничения по скоростным режимам, а значит они и не могут нарушить какие-либо правила с этим связанные.
Если водитель ауди показал, что видел роллеров, значит он совершил умышленный наезд, потому что у роллеров небыло возможности уклониться ввиду физических ограничений (как то инвалидная или детская каляска). Кстати приравнять ролики к инвалидке вполне здравая мысль.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Jack
Сообщение #39



Цитата(Likrant @ 18.4.2013, 13:01) *
Для пешеходов нет ограничения по скоростным режимам

Насколько я помню есть ограничение скорости на тротуаре
В целом печально что записывают в пешеходы...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Drag
Сообщение #40



Вообще, если отвлеченно, суд обещает быть интересным. Кстати у кого то выходы на СМИ есть?


--------------------
Cuique suum.
Если ты такой умный, что же ты строем не ходишь?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
ALee
Сообщение #41



Цитата(Ivet @ 18.4.2013, 12:43) *
А что никаких записей с ГОпрошек и т.д нет?

Ведь даже если маневр был правомерным, из-за отсутствия двойной сплошной, то водитель все равно должен был убедится, не мешает ли он никому. И он должен был пропустить тех кто едет, т.к у них приоритет.

Да кстати кто-то говорил за прецедент, так вот у нас в стране не работает прецедентное право.


Відео з ГОпрошек немає, бо в Сангвін на той час скінчилась пам*ять на картці, а Моцарт свою не вмикав.


--------------------
Прекратите искать бессмысленные, слабые отговорки и примите правду: вы либо глупы, либо ленивы, либо вам наплевать.
K1
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

5 страниц V  < 1 2 3 4 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 9:14