IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Критерії Нічних Денних, Інформація
azul mamut de lo...
Сообщение #21


RSG Team

Денна:- уміти їхати зі швидкістю 10-15 км\год
- знати основи Т-стопу та плугу (або вміти користуватися штатним гальмом, за вибором)
- витримати максимум 20 км маршруту (приблизно). Насправді, це не вашко .
- буди готовим до екстремальних ситуацій і мати з собою аптеку. Та ПОВНИЙ захист.
- Слухати(!) організаторів. І НІКОЛИ не вилазити з колони поперед направляючого
- Ознайомитися з маршрутом попередньо.
- Не соромитися, коли тебе спускають с гірок. Бо їх не може не бути. Ми живемо у Києві!
-вміти проходити трамвайні колії, та ін. малі фігні на дорогах
Тест на доцільність:
1) Бажано вміти з’їхати з половини даунхіла (малого), що на республіці. Спочатку без гальмування. А потім пригальмовуючи.
2) Забратися по спуску на верх без сторонньої допомоги.
3) Вміти спускатися/підніматися по сходам.
4) Без проблем зістрибувати і застрибувати на бордюри, щоб не гальмувати рух групи.

Нічна:- уміти їхати зі швидкістю 20-30 км\год десь 3-5 кілометрів без зупинки
- вміти користуватися Т-стопом та плугом (або вміти користуватися штатним гальмом, за вибором)
- витримати максимум 40-50 км маршруту (приблизно). Насправді, це не важко .
- буди готовим до екстремальних ситуацій і мати з собою аптеку. Та ПОВНИЙ захист
- Слухати(!) організаторів. І НІКОЛИ не вилазити з колони поперед направляючого
- Ознайомитися з маршрутом попередньо. Та взяти с собою, теплі речі, та гроші. Для фінальної трапези біля вогнища.
- Не соромитися, та голосно попросити байкера про допомогу. Якщо вона потрібна при ап\даунхілі . Бо гірок не може не бути. Ми живемо у Києві!
Тест на доцільність:
Непогано було б на респі виїхати раз 20 на гірку та спуститися з неї також 20 раз. При цьому 10 разів не гальмувати, і десять разів спуститися пригальмовуючи. (Плуг, Т-стоп. Або штатник)

Звичайно, ніхто ніколи не буде перевіряти вас по цій системі. Це виключно самоконтроль (спеціально трохи завищений з мого боку ). Але зрозумійте. Багатьом ролерам не цікаво їхати навіть при таких критеріях. І те, що я написав для денної. Можливо досягти менше чим за місяць тренувань.!!!!!!!! Тому менше питань та більше діла , і все буде ФАЙНО!


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
5 страниц V  < 1 2 3 4 > »   
Начать новую тему
Ответов
Натуся
Сообщение #22


Yamakasi Team

Уже хочется побывать ))) трудностей не боюсь...на роликах уже уверенно держусь...)))


--------------------
Ямакасники - один за всех и все за одного)))
Вы думаете я 2000 раз ошибся? Нет, я узнал 2000 разных способа - как не надо делать (с) Эдисон, который создал лампочку)))
Бог есть Любовь
1Иоанна 4:8
Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jungarik
Сообщение #23


RSG Team

Я лично считаю, что мне пока рановато в ночную. В дневные - ездил кучу раз. Девочкам проще, их мальчики-веллеры тянуть будут с удовольствием, меня тянуть не будет НИКТО. Хоть я и критериям отвечаю, не маленький вже 1.gif Да и Акупака тож не дите, катается на уровне, но в ночные не спешит. И вообще - опять повторяю - трезво рассчитывайте свои силы! Ну было пару маньяков, которые сразу в ночную ломанулись, но неужели приятно тормозить собой всю группу, матрасить почти всю дорогу за веллером или, еще хуже - убиться наповал? Граждане новички, мое мнение - съездите-ка в парочку дневных сперва..И то - дневная дневной - рознь. Я как вспомню дневную "по-Айсовски" - так вздрогну.. Нет, было как раз классно, но убилось 5 человек.


--------------------
Бледные поганки более неактуальны. Все, что могло умереть от них - умерло. Скоро - возвращение на Родину. НАВСЕГДА.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Натуся
Сообщение #24


Yamakasi Team

я как раз о дневной wink.gif на ночную далековато ездить мне и как-то стрёмно... unsure.gif


--------------------
Ямакасники - один за всех и все за одного)))
Вы думаете я 2000 раз ошибся? Нет, я узнал 2000 разных способа - как не надо делать (с) Эдисон, который создал лампочку)))
Бог есть Любовь
1Иоанна 4:8
Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shaggy
Сообщение #25


Super Moderator

критерії висувались ще й тому, що вчепитись за веллера і проматрасити всю покатушку це зовсім не роллерське задоволення, а якесь незорзуміле халявне. Та й чи можна після того сказати, що людина була на покатушці, якщо вона не проїхала і половини маршруту?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Nik@
Сообщение #26



А на дневной веллеры есть? Чесно, я первый раз буду на дневной blush.gif. Смагу ли я? 2.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #27


RSG Team

Велерів немає. Ніхто не заважає зійти з маршруту, але на денних такий темп, що встигнуть, думаю, всі (якщо ти не перший раз на ролах).


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #28


Флудер

Зможу-незможу... Я поїхав на нічну коли всього 4 дні на ролах стояв! Одягайте захист, запасайтесь аптечкою і вперед! Кращої практики вам не буде 1.gif


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #29


RSG Team

Падаван, а потім люди мерзнуть, бо хтось дуже гальмує усю колону!!!!!
Це просто сраний егоїзм!!!!

Неважливо, скільки ти катаєш. Важливо як!

З.І.
НЕ перебільшуй. Твоя преша нічна була маскарадна. Там темп був повільніший, ніж на денній!!!!!!


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Nik@
Сообщение #30



Я не первый день на роллах, и я не хочу испортить всем покатуху sad.gif . Так что если я буду сильно "гальмувати усю колону!!!", я тихонько поверну назад.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
noname_nofuture
Сообщение #31



Если дойдет до "гальмувати усю колону!!!", то цепляешься за велосипедиста и всё =)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #32


Super Moderator

Во время дневных ходит метро и транспорт, хвост отсекается (организатор предупреждает заранее при таких раскладах). На ночных метро не ходит, хвост тянеться до конца. То, что вся колонна мерзнет - это остается на его совести, хвоста т.е 1.gif


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Nik@
Сообщение #33



Цитата(noname_nofuture @ 23.4.2008, 17:33) *
Если дойдет до "гальмувати усю колону!!!", то цепляешься за велосипедиста и всё =)


Но Kayot сказал что веллеров небудет huh.gif ?!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #34


Super Moderator

noname_nofuture говорил насчет ночной... На дневной веллеры бывают очень редко. Можно уцепиться за какогото роллера- аленя )


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Граф Молния
Сообщение #35



интересно как?)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Vyachik
Сообщение #36



за рога


--------------------
Не навязывай никому того, чего ты хочешь для себя: вкусы различны.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Граф Молния
Сообщение #37



рогами бодать удобно... а тянуть, хз
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
FL]
Сообщение #38



в требованиях на дневную стоит пункт: "вміти з’їхати з половини даунхіла (малого), що на республіці. Спочатку без гальмування. А потім пригальмовуючи." а малый это какой?!!!


--------------------
_______________________________________________
Умных много.
Смелых мало!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Roach
Сообщение #39


RSG Team

Приезжай в среду вечером на респ, тебе покажут.


--------------------
Мой роликовый проект:



Мой блог о жизни в Мексике

Если человек простите гандон, то и отношения с ним будут натянутые.

KPI© ®
Urban shadow™
Соулслайд-самый напряжный слайд™
Агронуб™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #40


RSG Team

критерії застаріли, вони не відповідають реальній підготовці роллерів. Попрошу Мамонта переписати. Скоро їх змінять!


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
FL]
Сообщение #41



2 Roach

в среду врядли смогу..... зато буду сегодня....

2 Kayot
буду оч. признателен


--------------------
_______________________________________________
Умных много.
Смелых мало!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

5 страниц V  < 1 2 3 4 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 0:42