IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

2 страниц V  < 1 2  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> ГАИ и роллеры
zloysalat
Сообщение #21



Спорити тут є зайвим, однозначно ж сказано ролики!=велосипед. Почитайте 6й розділ ПДР. На жаль, в листі від МВС не згадуються такі важливі пункти як:
6.6.Велосипедисту забороняється:
а)керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом..
Як відомо, в деяких моделях роликів конструктивно не передбачене гальмо. Слайди не можуть бути його альтернативою, оскільки вимагають деяких спеціальних новиків. Наприклад моя бабуся може з легкістю скинути швидкість з 50 до 0 на велосипеді, користуючись обладнаним справним гальмом, на роликах це зробити їй - нереально. Тобто гальмо має бути універсальним і працювати незалежно від фізичних здібностей учасника руху.
ґ)їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок);
На жаль Лафарг, себи йому в рот і по самий каф, забув обладнати мої роли рулем і педалями. За що мені тепер триматись і куди ставити ноги?.. Еххх.. а я так хотів стати велосипедистом.

А ми роллери, як пішоходи, повинні керуватись 4м розділом ПДД. Там чітко і ясно написано, коли і як можна рухатись по проїжджій частині дороги.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
Hels
Сообщение #22



http://kievnews.glavcom.ua/news/14825.html
ай яй яй) бессовестные, мешаем спать людям)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
Hummy
Сообщение #23



Нажаль у нашій державі закони прописани і діють лише в ті моменти, коли це комусь вигідно і зручно. В більношсті ж випадків всі керуються логікою і рівнем поваги до інших. Як правило найбільш неадекватні - власники дорогих жипів і дешевих Ланосів (перші вважають себе королями життя, не всі, але багато. Другі ображені на всіх і вся, а тому злі апріорі. Туди ж і таксисти - профдеформація. Знов ж таки не всі власники Ланосів, але багато)

Власники авто середнього класу теж люди, і я кажу вам як один із них - вони поважають як велосипедистів, так і роллерів. І як правильно писали вище - кожний адекватний водій боїться зачепити або травмувати велосипедиста\ролера.

Якщо ви будете себе поводити на дорозі обережно і з повагою до інших учасників руху - вас і пропустять, і допоможуть якщо треба.
Стосовно ДАЇ - в нашій країні до них склалось упереджене ставлення. Офіцери ДАЇ, особливо в центрі міста - це люди з вищою освітою, зазвичай вічливі й виховані (на відміну від ППС). І в більшості випадків вони не тільки не будуть вас зганяти, а навпаки - поважають активний спосіб життя і допоможуть. Як велосипедист можу привести купу випадків з власного життя, в мене навіть були випадки, коли інспектори зупиняли рух, щоб я проїхав. Нажаль, як і у всіх правилах, серед інспекторів трапляються виключення (хто зна, може людина не в настрої, можливо втомилась просто), але зазвичай правило "як ви - так і до вас" - діє!

Тому будьте обережними й обачними на дорозі і ніхто вас не штрафуватиме, не підрізатиме й все буде гаразд!

Сообщение отредактировал Hummy - 10.7.2013, 12:33
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (7):
Jack
Сообщение #24



Цитата(Hels @ 10.7.2013, 11:32) *
http://kievnews.glavcom.ua/news/14825.html
ай яй яй) бессовестные, мешаем спать людям)

"У нас жесткая дисциплина: не курить, не пить, не хулиганить. На всех есть отражатели и шлемы», - рассказал роллер-ветеран Николай Грушевой"
Это кто всех так обманул?1.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
ProRoliki
Сообщение #25



"Я не могу заснуть с начала весны. С часу ночи под окнами ревут моторы. А недавно создавали неимоверный шум десятки роллеров», - рассказала жительница улицы Горького Анна Павлова.

Она просит хотя бы установить «лежачего полицейского» или поставить на дежурство машину ГАИ. Но в автоинспекции нам сказали, что роллерами не занимаются и рекомендовали вызывать наряд милиции, если на дороге слишком шумно."


И планку! Планку давай! Шоп повыше! 1.gif)


--------------------
+38 (050) 309 28-28
+38 (095) 282 95 62

proroliki@gmail.com

Все на ролики!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
hiti22
Сообщение #26



С одной стороны обидно, с другой правильно.

Лично видел как парни баловались, один хорошо катался, другой не очень. Второго и ударили, хоть и не сильно, везение. Катались на марковочной территории крупного торгового центра. Слава богу водила оказался адекватным.

Сообщение отредактировал hiti22 - 6.12.2013, 13:11


--------------------
Я катаю на Twister 80 - вечная классика =)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
dao
Сообщение #27



Наткнулся на интересную ссылку в тему. В Англии согласно закону у роллеров есть право передвигаться по проежке. По крайней мере, так его трактует местный профи. Текст статьи и комментарии познавательны. По всей видимости, у них к роллерам, веллерам, и между группами - довольно агрессивное отношение на проежке и на тротуарах. Далеко не так, как в Киеве.

Сообщение отредактировал dao - 21.8.2014, 21:28


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

2 страниц V  < 1 2
Ответить в данную темуНачать новую тему
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 17:40