IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Правила раздела Тест-Драйв

1. Раздел для отзывов о роликах и сопутствующих товарах. Желательно писать про то в чем сами катаетесь, а не о том что от кого то услышали.
2. Одна тема про одну модель роликов или модели одного производителя.
3. Для предложений о продаже/покупки роликов есть соответствующий раздел Куплю/Продам
4. Запрещены обсуждения на подобии "Мои ролики рулят, все остальное отстой."

Перед тем как создать новую тему пользуйтесь ПОИСКОМ по форуму - наверняка тему уже обсуждалась и не раз.

Обзор роликов на rollerclub.ru

> Twister III в Киеве
Pereira
Сообщение #41



Сегодня купил у Мамонта, 42.5 уже нету
Первые впечатления после катания по магазину и дома:
1. по сравнению с фитнусами (у меня фила примо комп 2007 года) более жесткий каф
2. надежная с виду рама (максимум 80 мм)
3. комплектуецца штатником (штатнег-cool)
4. комплектуеца непонятной железякой, предназначения которой я на понял. Мамонт тоже
5. абалденный дизайн
6. бакли с виду не очень надежные
7. калеса-гамно (особенно с моими 95 кг)
8. каф скрипит шопесдетс (особенности модели)
9. каф не дает ногам сгибаца вперед (почти)
10. подходят под широкую ногу (ктобы что не говорил)

итог: ролики довольно удачные, отличная альтернатива себам эфэр (прошу мэтров не стебаца с меня), для фрискейта и слалома подходят, цена демократичная (если сравнить например с себами), на улице еще не катал, но филы одевать уже неохота (хотя они на ноге приятнее, кстати могу продать, цена договорная), пластик хороший, валянок удобный. Свежие впечатления отпишу после того как пару раз откатаю на улице

зы. спасибо Мамонту за помощь и приятное общение


--------------------
прошлый ник AntonioPereira

UrbanShadow™

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
7 страниц V  < 1 2 3 4 5 > »   
Начать новую тему
Ответов
Padawan.AVT
Сообщение #42


Флудер

Цитата(azul mamut de locura @ 26.4.2008, 18:44) *
У цьому році в них покращена рама. Тому для фск ліпшої альтернативи Сьобам взагалі не бачу.


Альттернатива - Powerslide, а твістери це не ФСКшні роли!

Цитата(azul mamut de locura @ 26.4.2008, 18:44) *
Якщо ви боїтеся за оськи, то саломонівські та сьобівськи осі підходять!!


От тількт щось тільки саломоновські осі в себи не стають, а себовські осі вкручуються в раму, а не гвинтом як на РБ чи Слабах 1.gif

Цитата(azul mamut de locura @ 26.4.2008, 18:44) *
Усі гада купувати.

No comments! 3.gif


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #43


RSG Team

Цитата(azul mamut de locura @ 26.4.2008, 18:44) *
Усі гада купувати.


по ходу, остання літера в середньому слові не правильно huh.gif  і якщо так, то треба це словов комами виділити, бо цеж ЗВЕРТАННЯ wizard.gif




Цитата(Fitter Happier @ 26.4.2008, 20:16) *
аааа, піпець! прийшов додому, вдягнув правий рол - все ок, почав вдягати лівий і тупо вислизнув з кафа зубчик, що тримає верхню баклю. як назад вставити хз, але головне, що нічого не зламалося, у вівторок зранку знову буду їхати в Екіп. ось фото поломки, кому цікаво глянете



менший масштаб, і так щоб баламбєнь ця не відсвічувала в очі, мож зробити? Ато так нічого не ясно..


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #44


Флудер

Ем... Він мав на увазі "Усі гаЙда купувати". Невиправдовуєш ти свій юзербар 1.gif


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #45


Moderator

Цитата(Fitter Happier @ 26.4.2008, 20:16) *
аааа, піпець! прийшов додому, вдягнув правий рол - все ок, почав вдягати лівий і тупо вислизнув з кафа зубчик, що тримає верхню баклю. як назад вставити хз, але головне, що нічого не зламалося, у вівторок зранку знову буду їхати в Екіп. ось фото поломки, кому цікаво глянете

я так понимаю это не поломка, а возможность )) возможность снять баклю. просто у тебя не получилось обратно вставить... посмотри в инструкции, не упоминается ли там чего про это.


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SWEET
Сообщение #46



Придбала роли тиждень тому. Мені дуже подобаються 1.gif
Неймовірно зручні, прекрасно тримають ногу, є штатник. А ще зовні - симпатяги (за виключенням черепів) 1.gif
На даний момент, тільки колеса не подобаються, але з часом надіюсь усунути цю проблему ))
Також лякає те, що шнуровка лише знизу, але повторюсь, що ногу ролики чудово тримають.
Не знаю на скільки їх вистачить, але покупкою я задоволена xdrive.gif rolleyes.gif


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SunFiree
Сообщение #47



Оу. зачем тебе еще и твистера?


--------------------

Домовой - агент РКГ
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #48


RSG Team

мабуть Сєба на сторону скинула..


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
F.u.CH
Сообщение #49


SAM Racing Team

про баклю ниче не ясно. больше фоток.

оси становятся с твистеров. у самого было штуки 4, глубокие такие.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #50



я б наробив купу фоток, але шнурка до фотіка немає зараз. то я чувака попросив, він на мобілу зафотав і залив все на файлстор, тому така якість. післязавтра буду нести їх в магазин, може Мамонт там нафоткає і викладе потім


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #51


RSG Team

Цитата(Padawan.AVT @ 27.4.2008, 0:34) *
От тількт щось тільки саломоновські осі в себи не стають, а себовські осі вкручуються в раму, а не гвинтом як на РБ чи Слабах 1.gif

ШО ТИ МЕЛИШ!!!
У мене з машкою однакові оськи-шурупи в С-лабах і Сьобах!!!!!


Fitter Happier-у замінили ролли. Там на половину бакля вилізла (саме не зламалася, а вискользнула на заводі напевно погано закльопку зробили ) шось таке було у скла в Сьобах.
Fitter Happier взяв 44 а не 43. Сказав, що 44 кращі по нозі. Тому на цей час є такі розміри
  • 26см -40.5
  • 26.5см -41
  • 27см -42
  • 27.5см -42.5
  • 28 см -43
  • 29см -44.5
  • 29.5см -45


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shved
Сообщение #52



Сегодня была возможность покататься в них по магазину. Очень понравилась мощная фиксация, единственное мне не очень комфортно было в области пятки%), и бакли непривычные... Прокатился по магазину, остались положительные впечатления. Одно-, двух колесные элементы делаются вообще без проблем. на мавенах мне сложнее их чуть исполнять) Думаю об их покупке, как вторых ролов.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #53



сьогодні вже рулимо за твістерами моєму брату (якщо він не передумає) + захист. так що вже буде картка зі знижкою 5%, то ж, хто далі буде щось брати, майте на увазі


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #54


RSG Team

Цитата(Fitter Happier @ 30.4.2008, 10:12) *
сьогодні вже рулимо за твістерами моєму брату (якщо він не передумає) + захист. так що вже буде картка зі знижкою 5%, то ж, хто далі буде щось брати, майте на увазі

О котрій годині будете? 1.gif. І що за розмір?1.gif Шоб я відклав


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #55



41-42... ми будемо десь через годину мабуть


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #56


RSG Team

Ролли не підійшли:). У брата ніжка надто тонка виявилась. Сказав, що дуже просторні для нього. Так шо, поки в наявності такі ж розміри як і були:)


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #57


RSG Team

Купили Твістер 26см -40.5 (Моя подружка, Колишня однокашниця)

Залишилися :
  • 26.5см -41
  • 27см -42
  • 27.5см -42.5
  • 28 см -43
  • 29см -44.5
  • 29.5см -45


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
lex
Сообщение #58



Цитата(azul mamut de locura @ 30.4.2008, 16:43) *
Купили Твістер 26см -40.5 (Моя подружка, Колишня однокашниця)

Залишилися :
  • 26.5см -41
  • 27см -42
  • 27.5см -42.5
  • 28 см -43
  • 29см -44.5
  • 29.5см -45


последние до завтра не продаются wink.gif пока я изучаю вопрос и думаю как с колесами быть.
кстати, никто колесики купить не хочет? а то мне пожесче надо бы.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #59



сьогодні рулю вперше в них на вулицю. по гуртожитку вже по коридору ганяв двічі - відчуття супер, ногу тримають класно. порада: притримуйте при накачці верхню баклю


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
__azul mamut de locura__
сообщение 1.5.2008, 16:32 · Быстрая цитата
Сообщение #60




Оскілька Айсберг (який наївно думає, що за Ніком Домовий його не впізнають blink.gif 3.gif ) зробив мені рід онлі. Відпишусь так


Согодні купили Твістера 27см -42. Якийсь Хлопчик ( шкода шо такі ролли купують діти, які НЕ БУДУТЬ їх використовувати за призначенням sad.gif )

Розміри в Наявності:

  • 26.5см -41
  • 27.5см -42.5
  • 28 см -43
  • 29см -44.5
  • 29.5см -45
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #61



в мене знову та ж сама фігня з баклею. при тому, що я її притримував, коли затягував. ніхто не в курсі, може можна її на болт посадити? щоб тоді в таких випадках просто самостійно можна було розкрутити і все назад поставити.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

7 страниц V  < 1 2 3 4 5 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 20:09