IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> FAQ

Перед тем как создать новую тему пользуйтесь ПОИСКОМ по форуму - наверняка тема уже обсуждалась и не раз.

Раздел предназначен для помощи в выборе и вопросов о том КАКИЕ выбрать ролики и сопутсвующие товары.

ОТВЕТ НА ВОПРОС: "Подскажите где купить?"
- ЕСТЬ ТОПИК СО СПИСКОМ РОЛЛЕРСКИХ МАГАЗИНОВ.
ЕСЛИ ВАМ ЧТО ТО НУЖНО КУПИТЬ
- ЗВОНИТЕ В МАГАЗИНЫ И УЗНАВАЙТЕ О НАЛИЧИИ ТОВАРА, МЫ НЕ СПРАВОЧНАЯ!


Еще раз повторю для особо одаренных: Любые объявления о покупке/продаже постить в соответсвующий раздел Куплю/Продам
Если Вас достали идиоты которым влом юзать гугл или звонить конкретно в магазины и узнавать наличие товара - просто забейте на них.

3 страниц V   1 2 3 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Twister ІІІ 08 чи Cell II 08?, допоможіть вибрати
Fitter Happier
Сообщение #1



зараз є 2 варіанти при покупці роліків. хотів би почути позитивні та негативні сторони однієї та другої моделі. хочу брати собі(більше схиляюсь до твістерів) та дівчині(при примірці їй більше сподобались цели). щодо стилю катання, то складно сказати, мабуть поки це звичайний фітнесс, можливо далі потягне у слалом. я катаю на роліках пару тижнів, дівчина ще взагалі не каталась. до цього катали на катку регулярно

PS себи та с-лаби не пропонувати бу перші дорогі зарази, а другі фіг знайдеш


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #2


Флудер

Скажу тобі як людина яка виросла на целах - прикольні для початкового/середнього ФСК. Якщо потягне на слалом - будуть проблеми: AFAIK бакля все ще натирає ногу особливо при бокових навантаженнях (у мну навіть інколи просто сильно затягнутий рол натирав, навіть некатаючи слалом) + у них м'який шел і тому пагана бокова підтримка. Ще одне "фе" - за 5 місяців сильно стерлись баклі - після стрибків з 5-10 східців треба її щоразу підтягувати. Але попри все це вони залишились для мене як кеди для прогулянки 1.gif Якщо нічим серйозним не плануєш займатись - то роли прикольні і так просто не убиваються. За 5 місяців я лише шнурки порвав 1.gif А раз це для дівчини то раз сподобались - хай бере 1.gif
І незабувай - ти можеш повернути їх напротязі 2-х тижнів якщо вони матимуть товарний вид (тобто катай свою дівчину у пантері і якщо їй роли не підійдуть - сміливо міняй)

Твістера - почитай форум, знгайдеш кілька відгуків. Для слалому однозначно бери їх а не цели. Кілька модифікацій (в основному відносно антишоку) - і ще і стрибати в них будеш 1.gif


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #3



дівчина міряла цели позавчора, а твістера сьогодні... просто може і забула, як воно було в целах. + твістера складніше затягувати, тому можливо вона їх не так як слід одразу затягнула. треба завтра їй і ті і ті поміряти, шоб враження були свіжі. я просто читав десь таке, що твістера можуть все бажання відбити їздити у початківців, тому не знаю, чи варто їй їх брати. а от особисто я почував себе у твістерах дуже комфортно, ніби під мою ногу роблені. щоправда цели я не міряв.

а ще таке питання, під яку ногу розраховані ці роли? в мене наприклад широка нога і високий підйом


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #4


RSG Team

З того що ти описав в першому пості - тобі потрібін трвістера, однозначно.
Вони розраховані на широколапих, якщо не помиляюся.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #5


Флудер

Да, широколапі 1.gif. Не дивись на те які складніше затягувати - дивись в яких комфортніше. Мої сьоби тре пару хвинин щоразу сидіти і шнуровати, а цели відразу взув і забув, проте я ж на себах катаю


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #6


Moderator

за твистера +1.
если покажутся слишком жесткими в от лодыжки и выше - можно подпилить кропаль (есть статьи с пошаговыми инструкциями), чтобы свободнее двигался каф.


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
F.u.CH
Сообщение #7


SAM Racing Team

а девочке лучше целки. твистера - слаломные, ей просто не нужно такого.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #8


Super Moderator

А зачем целл2 08? Они же дороже на 400грн чем 07 и ничем не отличаются huh.gif


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Vyachik
Сообщение #9



+1 за Твистера.
Кстати, нога у меня не широкая, но чувствует себя в них просто замечательно. Так что зх. Нужно просто померять и хотя бы минут 15 поездить в них по магазину.


--------------------
Не навязывай никому того, чего ты хочешь для себя: вкусы различны.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Fitter Happier
Сообщение #10



добре, для себе я вирішив вже на кристь твістерів, а от питання з дівчиною відкрите лишається. якщо целл ІІ 07 і 08 нічим не відрізняються то де взяти одні і де інші? і я якісь підстави вважати, що саме цели будуть їй більш зручними? Фуч, плз поясни свою думку


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #11


Moderator

Фьюч имел ввиду, что твистера слишком жесткие, и все же предназанчены больше для слалома. а целлы - больше типа фитнеса. хотя я лично не сильно разделяю мнение, пусть померит, а потом сама решает в чем ей удобнее.


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #12


Super Moderator

Целл 2 07 должен еще висеть в экстримстайле. Так же Марк закупал себе (магазинчег в Пантере) дофигища этого %*№;... Они отличаются только цветом ботинка ) у 07 - оранжевый, а 08 - красный. Вот и все.

Вовчег +1

UPD: по большому счету ролики нормальные, чтоб просто катать, но на цену, заявленную экстримстайлом, они не тянут


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Михаил
Сообщение #13


Yamakasi Team

Cellы 2007 вчера видел в Клондайке, по 980 гривен.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #14


RSG Team

цели ще є в олімпійському в вітділі єкстремстайлу.

Беріть Твістера!!!!


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #15


Флудер

Єдине що - твістери не розраховані на ФСК на всі 100% - це все ж таки слаломні роли із жорстким антишоком і не зовсім ФСКшним бутом


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jungarik
Сообщение #16


RSG Team

Канеш твистера. Самое то для слалома. Мне мою ногу Целлы мучали достаточно сильно, пока легендарные С-лабы не купил.


--------------------
Бледные поганки более неактуальны. Все, что могло умереть от них - умерло. Скоро - возвращение на Родину. НАВСЕГДА.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #17


Флудер

Коротше вибір: ФСКшні Целли чи слаломні Твістери 1.gif


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #18


RSG Team

не скажи Падаван.....яб так кардинально не розділяв. Єдине що відділяє Твістер від ФСК,- це осі і рама(це на крайняк), а так ФСК як ФСК....Хоча не сперечаюся у тому, що Твістера створені саме для слалому.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #19


Флудер

У них ще й шел слабший


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #20


Moderator

и нету слайдеров.

и колеса галименькие.

а так фск )))


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

3 страниц V   1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.4.2024, 6:26