IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Хотілося б побачити РП ще й на Укр. мові
azul mamut de lo...
Сообщение #1


RSG Team

Айсберг, Роллер ком"юніти Києва досить Україномовне, по співвідношенню з Роллер Комюніті інших місти. Було б не погано додати ще й Українську мову користування форумом)


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
2 страниц V   1 2 >  
Начать новую тему
Ответов
Граф Молния
Сообщение #2



мамонт берет в руки гугл
ищет версию форума
читает доки по локализации
отдает айсбергу файлик
и получает мамонт стайл украинский форум
я думаю дима против не будет =)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #3


RSG Team

1. Переключиться на укр язык можно внизу слева.
2. по поводу всех отсутствующих языковых переменных контактите Мамонта,он контактит меня, я даю ему нужные языковые файлы на русском, желающие переводят их, после чего обновляются языковые файлы.
3. название разделов это название разделов. перевод действует на большинство текстовых переменных кроме графических кнопок.


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #4


RSG Team

Клас, мені подобається. Супер! Айсберг, а давно ти це зробив? Українську на форумі?


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Seta
Сообщение #5


Флудер

А мне не привычно и не удобно на украинском:-) Переключаюсь обратно на древнегреческий....Ой, то есть наш родной китайский:-)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #6


RSG Team

Цитата(Kayot @ 12.8.2009, 0:20) *
Клас, мені подобається. Супер! Айсберг, а давно ти це зробив? Українську на форумі?


Вчера, 23:33.


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
azul mamut de lo...
Сообщение #7


RSG Team

Діма, величезне спасибі))).


Оце я розумію оперативність;)

Цитата
2. по поводу всех отсутствующих языковых переменных контактите Мамонта,он контактит меня, я даю ему нужные языковые файлы на русском, желающие переводят их, после чего обновляются языковые файлы.


Читайте уважно, якщо бачите русизми та англоїнізми замість нашої рідної, чекаю ваших ПП-шок (приватний повідомлень).



Айсберг, а можна, що б люди кидали всі "знахідки" в цю тему. Адже колективно перекладати легше:).
_________________________________________________
P.S.
"Lo-Fi Версія"- "Текстова версія" - те, що я вже знайшов)


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #8


RSG Team

Невидима тема - скрити тему (хоча це..може і не зовсім правильний переклад).
Розвіксувати тему - це явно не "опустить тему", одразу спадає на думку "опустити тему", але щось..... русизмом попахує.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #9


RSG Team

Ось я перклав повідомлення про заборону тролінга:

» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Тро́ллинг (від англ. trolling — блешніння, вид рибальства на блешню) — розміщення в Інтернеті (на форумах, у групах новин Usenet, у вікі-проектах, ЖЖ і ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, пусті балачки, образи й т.п.

Деякі люди займаються троллінгом виключно за для власної розваги. Іншими словами: одержуючи задоволення від власних дій. Інколи метою троллінга є бажання привернути увагу до своєї персони або фанатична віра у що-небудь. Тролі, що займаються подібним видом троллінга, більше насолоджуються процесом, чим результатом, і ніколи не засвічують власних даних. Саркастичний, провокаційний або гумористичний зміст повідомлень троля спрямований на те, щоб схилити інших користувачів в марну конфронтацію з ним.

«Тонкий» троллінг набагато складніше розпізнати. Його вдалість і ступінь впливу залежить від психологічних вмінь самого троля. «Тонкий» троль відмінно знає всі правила інет-ресурсу де він троллить. Він бавиться правилами на межі фолу, найчастіше змушуючи адміністрацію перевищувати повноваження та порушувати правила, назначені самою ж адміністрацією. Успішно збудований «тонкий» троллінг може бути не виявленим.

Якщо провокація вдалася, уважається що троль знайшов собі «їжу». Чим бурхливіше реагує інет-суспільство, тим ймовірніший подальший троллінг з боку ініціатора. Оскільки це підтверджує його впевненість у тому, що його дії розповсюджують хаос.
Як це не парадоксально, але обговорення проблеми троллінга іноді переростає в троллінг, або ж це обговорення їм і було споконвічно завдяки зусиллям тролів wink.gif.

З 20.07.09 Вступає заборона на тролінг в Underground і М'ясорубці (в основному розділі форуму він і так заборонений) з подальшим відстрілом тролів.
Пости із тролінгом та флудом можуть бути повністю вилучені, з будь якого розділу форума.
P.S.
Заборонено використати Underground і М'ясорубку як чат, за це теж можна піти в RO. Бавтеся чатом.




Цитата
Невидима тема - скрити тему (хоча це..може і не зовсім правильний переклад).
Розвіксувати тему - це явно не "опустить тему", одразу спадає на думку "опустити тему", але щось..... русизмом попахує.


"Невидима тема"- "Прихована тема"

"Розфіксівати тему" - Опустити тему мені теж не подобається. Краще залишити "Розфіксована" та "Фіксована". Так є в оригінальному англомовному варіанті wink.gif

Сообщение отредактировал azul mamut de locura - 12.8.2009, 10:26


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #10


RSG Team

1. все ошибки кидаются мамонту в приват или в эту тему.
2. после чего желающие будут исправлять языковые файлы, а потом передадут мну исправленный вариант.


P.S.
правила не трогайте.


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
crash
Сообщение #11



1. Сьогодні, 11:20 · Быстрая цитата · Вставить ник
2. Поблагодарили либо согласились:
3. » Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
4. Группы( весь раздел не переведен)

Сообщение отредактировал crash - 12.8.2009, 16:56


--------------------
KPI© ®
Crazy Group Barmaleys™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
GlusH
Сообщение #12



Роллеров в Чате: - Роллерів у Чаті


--------------------
У меня вообще положительная логика, ибо мне на всё положить =)

Бармалей™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
waterboy
Сообщение #13



Я не придираюсь, но надобы подправить название топика: "Хотілося б побачити РП ще й Українською"

Ато мне как то в школе учительница класе в 9-м сказала, что нельзя говорить: "...на Українській мові....", а надо говорить "...українською мовою..." вот я и запомнил biggrin.gif



--------------------
Onizuka's lifestyle...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #14


RSG Team

Цитата
Я не придираюсь

не бреши, якраз саме це ти робиш wink.gif.

не повіриш, коли це зайшов на форум, одразу прочитав ще раз назву своєї теми та помітив цю стилістичну помилку...

Думаю, зайду тихенько та виправлю поки ніхто не помітив). Але не встиг wink.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
zheneva
Сообщение #15



В меню вибору мови "Український" змінити на "Українська"


--------------------

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
waterboy
Сообщение #16



Цитата(azul mamut de locura @ 12.8.2009, 18:41) *
Цитата
Я не придираюсь

не бреши, якраз саме це ти робиш wink.gif


Та ну.... чтоб у меня ноги отсохли если придирался, реально просто глаз муляло. blush.gif



--------------------
Onizuka's lifestyle...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
beerman
Сообщение #17



ще зверху на панельці де написано ГАЛЕРЕЯ, КАЛЕНДАР, КОРИСТУВАЧІ, слово Групи - написано на російській мові ГРУППЫ


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
crash
Сообщение #18




Recently Read Topics/Недавно прочитанные темы ( в профиле)



Цитата(crash @ 12.8.2009, 13:54) *
4. Группы( весь раздел не переведен)
Цитата(beerman @ 13.8.2009, 16:36) *
ще зверху на панельці де написано ГАЛЕРЕЯ, КАЛЕНДАР, КОРИСТУВАЧІ, слово Групи - написано на російській мові ГРУППЫ

smile.gif

Сообщение отредактировал crash - 16.8.2009, 23:00


--------------------
KPI© ®
Crazy Group Barmaleys™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Kayot
Сообщение #19


RSG Team

Ви отримали нове особисте повідомлення - Ви отримали нове приватне повідомлення.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
Граф Молния
Сообщение #20



Цитата
Ось я перклав повідомлення про заборону тролінга:

я прочитал первую и последнюю строчку и нашел по ошибке)))))
Цитата
Краще залишити "Розфіксована" та "Фіксована"

может лучше "фіксована" и "нефіксована"? розфіксована это ваще фигня какая-то. Или "причеплена(прикріплена)"/"звичайна"
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

2 страниц V   1 2 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 16:36