IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

2 страниц V   1 2 >  
Тема закрытаНачать новую тему
> Давайте зупинемо перетрубації
Давайте зупинемо перетрубації
Потрібні щомісячні пететрубації на форумі?
Ні. Все і так чудово! Залишити форум таким яким він був, станом на 18.09.07 (Ранок). Бо я хочу того, до чого звик! [ 8 ] ** [33.33%]
Вносить изменения если это сделает форум лучше.(added by Iceberg) [ 12 ] ** [50.00%]
Так, мені подобається кожен раз бачити щось нове:) [ 0 ] ** [0.00%]
Мені все рівно, головне щоб форум працював. [ 3 ] ** [12.50%]
другой вариант.(added by Iceberg) [ 1 ] ** [4.17%]
Всего голосов: 21
  
azul mamut de lo...
Сообщение #1


RSG Team

Ми всі деж поважаємо Айсберга за те, що він зробив НАЙКРАЩИЙ РОЛЛЕР-РЕСУРС в Києві.
Але його позитивна пристасть змінювати кожен місяц наш форум за побажаннями викликає трохи дискомфорту у деяких користувачів.
Звичайно я розумію, що це робиться тільки для того, щоб НАМ усім форум був більш зручним.
Але, наприклад я, так хочу постійності:). Хочу звикнути, і перестати шукати теми в нових розділах:)


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alx
Сообщение #2



не знайшов улюблену тему ? ) а я взагалі заходжу і натискаю "непрочитані", тож навіть не знаю де ті теми раніше лежали )


--------------------


Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #3


RSG Team

Цитата(Alx @ 18.9.2007, 19:23) *
не знайшов улюблену тему ? ) а я взагалі заходжу і натискаю "непрочитані", тож навіть не знаю де ті теми раніше лежали )


1.темы в разделе юмор перемещены в беседку.
2. просмотр списка тем и сообщений
http://rollerportal.com/forum/index.php?ac...user&mid=32
http://rollerportal.com/forum/index.php?ac...user&mid=32


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Robin
Сообщение #4



Та шо вы паникуете, все норм, главное какую-то покатуху не провтыкать 1.gif
ПыСы А каким был форум сосстоянием на 18.09.07(Утро)? 3.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #5


Moderator

все прекрасно! Мамонт харе паниковать!!!
перетрубаций не было со времени открытия форума! а изменеия - неотъемлимая часть нашей жизни, в особенности, если они к лучшему!


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Sio-hikaru
Сообщение #6



частые явные изменения и новшества на форуме приносят потерянное состояние юзеру, некий дискомфорт и постоянное чувство типа "я, похоже, чайник..."
ИМХО


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #7


Moderator

ой, юзеру этот дискомфорт на 1 день, в особенности, если количество веток не увеличивается, а уменьшается - значит легче искать.

во вторых, если с чем либо кто-либо не согласен - тогда еще раз прочитайте объяснения Айсберга, почему и что сделано, и обосновано ответьте, что именно в новшествах вам не нравится и почему оно будет (на ваш взгляд) хуже.


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ice
Сообщение #8


и.о. Администратора

Просто Мамончик трошки лінується. Потрібно потійно змінюватися і і велетенськими, але впевненими кроками рухатися вперед до довгоочікуваного істинного комунізму!!!


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SWEET
Сообщение #9



Цитата(Sio-hikaru @ 19.9.2007, 2:19) *
частые явные изменения и новшества на форуме приносят потерянное состояние юзеру, некий дискомфорт и постоянное чувство типа "я, похоже, чайник..."
ИМХО

гг.. Гарно сказано... 5.gif

Як на мене, зміни можна, і навіть варто, робити.. але тільки тоді, коли вони на краще... А не для того, щоб просто щось змінити...
Бо потім починаєш губитися.. Блукати.. То тему перенесли, то назву розділу змінили... то розділ взагалі видалили - жах!!!


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Akupaka
Сообщение #10



Цитата(voldemart @ 19.9.2007, 0:03) *
все прекрасно! Мамонт харе паниковать!!!
перетрубаций не было со времени открытия форума! а изменеия - неотъемлимая часть нашей жизни, в особенности, если они к лучшему!


Вова, нічого особистого, але якщо ці зміни сталися лише в зручну для тебе сторону, то це не означає, що зміни пройшли в найкращу сторону...
і Мамонт має повне право заявляти про те, що йому це не подобається...
щоправда, те, що він як завжди зробив це не в тому місці де потрібно... та ще й з заявою до Айсберга... 1.gif
(це до того, що є тема, в якій це вже обговорюється, можна було б там й написати, що ти думаєш, Мамут...)

Мені, наприклад, не подобається твоя, Вова, ідея щодо покатушок 1.gif
про форуми ака "Апчение" - згоден, їх забагато... було 1.gif

я, доречі, пропонував варіант, в якому рівнів менше, і на мою думку достатньо простий, але він не сподобався (як я розумію)...


--------------------
а шо такоє?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jack
Сообщение #11



Что-то вы рано фигней начали страдать, еще ж можно кататься 1.gif. Вот прийдут холодные зимние вечера wink.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SWEET
Сообщение #12



Цитата(Jack @ 19.9.2007, 10:58) *
Что-то вы рано фигней начали страдать, еще ж можно кататься 1.gif. Вот прийдут холодные зимние вечера wink.gif

Ти, як завжди, доречно та влучно.... 2.gif

Але тут гаяти час не можна... Бо, доки ми будемо кататись, то форум змінять до невпізнанності!!!



--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #13


RSG Team

Цитата(Akupaka @ 19.9.2007, 10:47) *
Мамонт має повне право заявляти про те, що йому це не подобається...
щоправда, те, що він як завжди зробив це не в тому місці де потрібно... та ще й з заявою до Айсберга... 1.gif
!


акупака дякую за "підтримку" 1.gif.
Вношу поправки, усі мої дії були повністю Обговорені з Айсбергом і я спитав дозволу на це. Це поперше.
А подруге, моя тема має трошки інше позиціонування. Тому я її створив


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #14


RSG Team

Цитата(Akupaka @ 19.9.2007, 10:47) *
я, доречі, пропонував варіант, в якому рівнів менше, і на мою думку достатньо простий, але він не сподобався (як я розумію)...


тогда бы у нас было не только много разделов для общения но и много разделов о покатушках) А с навигацией теже проблемы если ты хочешь сразу увидеть все покатушки на недели...


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Akupaka
Сообщение #15



Цитата(Iceberg @ 19.9.2007, 15:02) *
Цитата(Akupaka @ 19.9.2007, 10:47) *
я, доречі, пропонував варіант, в якому рівнів менше, і на мою думку достатньо простий, але він не сподобався (як я розумію)...


тогда бы у нас было не только много разделов для общения но и много разделов о покатушках) А с навигацией теже проблемы если ты хочешь сразу увидеть все покатушки на недели...

я не маю нічого проти 1.gif робіть, як вважаєте краще...


--------------------
а шо такоє?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SWEET
Сообщение #16



Чому тут не можна прикріпити файл або вставити картинку? Якийсь жах!
В мене малесенька картинка... Вона нікому не заважатиме...


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #17


RSG Team

Цитата(SWEET @ 19.9.2007, 15:19) *
Чому тут не можна прикріпити файл або вставити картинку? Якийсь жах!
В мене малесенька картинка... Вона нікому не заважатиме...


1. в этом разделе стояли соответствующие права, которые запрещали атачить картинки.
2. разрешил атачить картинки
3. Картинку можно загрузить на на бесплатные хостинги для картинок такие как http://imageshack.us/ или украинских аналогов и вставить в сообщение с помошью тега [_img_]http://[_/img_] предварительно скопировав линк картинки(нажать правой клавишей и зайти в свойства картинки и посмотреть путь или сразу скопировать линк если firefox)


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
SWEET
Сообщение #18



Допоміг лише лінк: http://imageshack.us/ все решта не працює... СПАСИБІ!!! rolleyes.gif blush.gif

Так от...
Мамут, пропоную влаштувати страйк:
Нам подобалося все, як було!!! Нічого міняти не потрібно!!! Не дамо зіпсувати форум!!!


--------------------
Три роки, майже без катання на роликах =
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #19


RSG Team

Цитата(SWEET @ 19.9.2007, 15:46) *
Мамут, пропоную влаштувати страйк:
Нам подобалося все, як було!!! Нічого міняти не потрібно!!! Не дамо зіпсувати форум!!!

Пробач, я Супермодератор і підпорядковуюсь та поважаю Адміністратора Цього форума:). І висловлювати свої пропоциції та оскаржувати інноваці я можу лише в затвердженій формі(як це і роблю). Тим паче вважаю, що Айсберг все ж таки створив ПРОТАЛ. Так шо вім нає право інколи робити так, як хоче blush.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Iceberg
Сообщение #20


RSG Team

заберите у Iceberg'a админские права он усё паламает.... лан больше не буду. ну может еще чуть-чуть...


--------------------
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Отличительная черта киевских роллеров то что они на всё ложат ...
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

2 страниц V   1 2 >
Тема закрытаНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 19:07