IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> У Вінницю на день Європи, 14-15.05.2016, з ролами!
Прохання голосувати лише тим, хто плюсонув стартпост!
Ви залишитесь у Вінниці на неділю?
Так! [ 7 ] ** [53.85%]
Ні. [ 4 ] ** [30.77%]
Не знаю. [ 2 ] ** [15.38%]
Всего голосов: 13
Гости не могут голосовать 
Free_Spirit
Сообщение #21



Коли ми минулого разу були у Вінниці, там було класно: нас покатали по місту, ми побували у музеї автівок та автентичній кав'ярні, подивилися вечірнє лазерне шоу. Тоді ж нас іще запрошували відвідати щорічне святкування дня Європи, яке відбувається у травні.

І ось сьогодні мені нарешті повідомили точну дату , це 14 травня. Афіша заходу різноманітна, багато хто знайде собі щось до душі та настрою. Крім того, для нас готується окрема програма відвідин. Я, правду кажучи, ще сам не знаю, що то буде, та пригадуючи минулий рік, впевнений, що буде щось цікаве. Тому берімо ролики, купуймо квитки і рушаймо до міста водограїв xLaie_76C.gif xdrive.gif
Незважаючи на непогоду, виїзд все-таки буде. Може, у іншому форматі, але то вже деталі.

Доїхати до Вінниці і назад можна:

14 травня:
Київ - Вінниця
  • О 6:53 747К Інтерсіті, С2, 166 грн
  • О 8:09 861К, С3, 43 грн

Вінниця-Київ:
  • О 15:44 862К, С3, 43 грн
  • О 18:33 748К Інтерсіті, С2, 166 грн

15 травня:
Вінниця-Київ:
  • О 15:44 862К, С3, 46 грн
  • О 16:17 772О, С2, 73 грн квитки скінчились
  • О 18:33 748К Інтерсіті, С2, 182 грн



Заночувати можна у хостелах ВинХостел, ЦентрХотел, РиаХостел, «На Пестеля 11», близько 120 грн./місце

Єдине, про місце ночівлі слід потурбуватись вже зараз, бо у день свята можна спіймати облизня

Слідкуйте за темою, я дописуватиму в неї всі уточнення та зміни.

Сообщение отредактировал Free_Spirit - 12.5.2016, 14:34


--------------------
— Рушаймо?
— Рушаймо!

Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (6):
2 страниц V  < 1 2  
Начать новую тему
Ответов
zNata
Сообщение #22



Зараз буду писати багато тексту, тому кому не терпиться отримати фото, листайте швиденько вниз, там їх знайдете =)

Моя мандрівка почалась не дуже з веселого настрою, так як у Києві періщив дощ і зовсім не хотілось вилазити з-під теплої ковдри. Прийшовши на вокзал, я зрозуміла, що наш орг трішки запізнюється, а мої квичтоки в нього=) Встигла рознайомитись з провідницею і, чесно кажучи, думала, що вже ніхто нікуди не поїде, так як до відправки 2 хвилини, а Міші нема =) Але ми встигли, якщо не прийшлось застрибувати у вагон на ходу, то значить вчасно)))))

Вінниця нас зустріла сонечком, якого так не вистачало в Києві, мабуть, Айс таки вміє домовлятись з небесною канцелярією =)) Цю атмосферу свята, теплих зустрічей і нових знаймоств важко описати, але це було круто: інколи ми повзли наче черепахи, нас обганяли пішоходи, інколи летіли так, що мені трусились ноги коли зупинялась))) Був як і хороший асфальт, так і сталкерочок, коли було легше перевзутись, ніж їхати такими дорогами)))

Як би це банально не звучало, але Вінниця - це фонтани. А ви знали, що вони вміють говорити? Цей раз вони розказли дві історії: історію техніки та історію кохання)) Я думала, що вдруге мені буде не цікаво, але, я рада була помилитись))) Ще треба приїхати в третє, так як я ще не навчилась нормально фотографувати нічні фонтани =)))

Аніка, рада була знову зустрітись, дякую за покатешучеку, теплу зустріч, вечірній чай))) Марина і Ром, дякую за знайомство і хорошу компанію, з вами було весело))) Міша, я хоч і бурчала інколи, але в тебе все гарно вийшло, ти хороший орг =)) Сізоріті, а ти боягузко, тепер заздри, що залишвся))) Ще раз всім дякую=)))

І, ролери Вінниці, чекаємо на вас Києві)))

Обіцяні фото: https://drive.google.com/open?id=0B6GbfvJI_...UkhfekZQQkR6T0k

Сообщение отредактировал zNata - 15.5.2016, 23:54
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (7):
Ром
Сообщение #23



Цитата(Free_Spirit @ 15.5.2016, 23:25) *
у якості огра



Да, было оч круто вырваться вот так в конце недели! Анику ждем в Киеве, ну а с меня видосик, но ближе к концу недели

Сообщение отредактировал Ром - 16.5.2016, 1:19
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (3):
Karinka
Сообщение #24



Це були неймовірні вихідні!!! rolleyes.gif Неймовірно теплі і привітні! Надзвичайно цікаві і захоплюючі! Вінниця порадувала своєю красою та колоритом)
Було все: гарна архітектура, заворожуючі фонтани, чудова природа, різноманітні цікавинки, різні музичні ритми і звичайно ж гарний асфальт і спуски!!! Уря!!! 2.gif А також фестиваль «День Європи», який був, на моє здивування, величним дійством! Так, так! Це не просто сцена і концерт, а багацько різних цікавинок, виступів, постанов, виставок, чудової музики та всього-всього гарного))) І як же не згадати вінницькі фонтани! Я в захваті, на стільки це було прекрасно! Це справді заворожує! Навіть ради цього варто було їхати! У мене МОРЕ вражень!!! Ніколи не лякайтеся прогнозу погоди та мокрого асфальту! Стільки емоцій і позитиву не дадуть ніяким підшипам зупинитися! xdrive.gif
За все це завдячую в першу чергу нашому невтомному гіду Аніці! smile.gif Дуже привітна і позитивна! Стільки всього цікавого розповісти, показати і возитися з нами аж до ночі! Аніка знає всі доріжки і шляхи, навіть може визначити, скільки часу добиратися на ролах, пішки або трамваєм з точки А в точку В))) Ти молодчинка! rolleyes.gif Була з нами до останнього роллера))) маю на увазі себе) Останні годинки ми провели в теплій атмосфері за чашкою ароматного чаю)

Крім цього я ще встигла покуштувати булочку з вінницького хліб заводу


Побачити радянські автомати з газованою водичкою, які ще функціонують!!! І стаканчики на місці! І ціна!!!! Ціна – 50 коп!!!



Та сфоткати вінницький вокзал)



А ще..а ще у мене таки є магнітик з Вінниці 4.gif (дякую Аніці)


Дуже вдячна всім за чудову компанію!!! З вами справді було весело і хотілось веселитися! Дякую Міші, що таки поїхали) Ти молодчинка, що взявся за цю справу wink.gif Дякую Наті за гарні фото! Дякую, Ром, за цю порцію веселощів, гарного настрою та безбашеності, яку ти завжди підтримуєш wink.gif Чекатиму на відеоролик) знаю, він буде класний) люблю твої роботи!
До нових зустрічей і покатушок!
xdrive.gif xdrive.gif

Сообщение отредактировал Karinka - 16.5.2016, 12:41


--------------------
Marinka
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (5):
ANIKA
Сообщение #25



Божеее, так приємно це все читати))))))))))))))))))))) Дякую вам за такі чудові теплі слова, за те що приїхали, ви дуже крута чудова компанія, і я дуже рада, що ми разом провели час так весело і цікаво))))))))))))))) Ловіть трошки відео для приємних спогадів, поки чекаємо наше від Роми: https://www.youtube.com/watch?v=gle3QIt5MOI і ще https://www.youtube.com/watch?v=sNpcJl17zVk


--------------------
Хочется чашечку теплого белого чая с большим уютным домом на краю леса...=)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (2):
ANIKA
Сообщение #26



Наточка, ще фото тієї дівчини, біля герба, якщо можна, вона мені написала. Скинь в вк, або тут, як тобі зручно.


--------------------
Хочется чашечку теплого белого чая с большим уютным домом на краю леса...=)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

2 страниц V  < 1 2
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 21:48