IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

> Шаблон для создания тем о событиях

Шаблон для создания темы:
заголовок:
01.12.09 Ночная [*****]
тело поста:
1. Дата, Время и место Сбора
2. Маршрут

Регистрация на событие:
- для зарегистрированых пользователей в первом посте топика нажать на

Градації покатушок
Критерії Нічних Денних, Інформація
Защита для роллеров

> Матрасна нічна. З 5 на 6 червня., "Майже новачківська - період переходу"
Kayot
Сообщение #1


RSG Team

Знач так, людішки, всім доброї ночі. Декого моя наступна інфа може порадувати:)))

Подивившись маршрут завтрашньої нічної, з'явився варіант альтернативи на добу пізніше. Роблю нічну в першу чергу для тих людей, котрі до цього носили горде ім'я "роллер-новачок". Хочу сказати вам - досить. Для тих, хто доїхав зі мною до матрасу на останній денній, та для всіх тих, ХТО РЕАЛЬНО ВІДЧУВАЄ В СОБІ СИЛИ ЇХАТИ В НІЧ пропоную покататися всім разом.
В першу чергу маю на увазі таких людей як Натуся, FL, Снєжка, Елой (хоча він здається вже був в нічних). Короче кажучи з нами поїдуть ті, хто реально може витримати темп останньої нубської денної, коли я замикав, і РЕАЛЬНО НОРМАЛЬНО себе відчуває на спусках, а не так як було в минулий раз, що люди відсікалися після кожного маленького спуску.
Звісно радий буду бачити і всіх інших НЕлосиних роллерів, але попереджую, що темп буде не такий як завжди а трохи меншим. Також запрошую наших "Ямакасників", це якась закрита каста, Михаил (радий буду знайомству), Фунтік (радий буду бачити), Янак_К, Гарет, Дені, не погано булоб з вами зустрітися (Гарета бачу внизу, переглядає тему 2.gif ) і т.д...

Тому: якщо у нас тут за ніч, завтра і наступну ніч, набереться хочаб людей 15 то ми їдемо в матрасну нічну. Стосовно "Екс-новачків" якщо ви себе дійсно впевнено відчуваєте на спусках, то радий буду побачитися, хоча спуск буде можливо лише один. Тобто роблю покатушку для вас, щоб ви вже нарешті перевели себе в норм групи, з норм маршрутами.
Головне реєструйтеся, я повинен бачити чи є сенс взагалі проводити цю нічну. Ліміт 15 чоловік. Буде менше - відміняється.

МАРШРУТ:
 буде десь 25 км, думаю 1-2 спуски, НЕ страшні, (але більші від спусків на Рєспі). Їдемо на всю ніч з матрасом десь в класному місці на природі до ранку і зустрічі світанку там же. Якщо люди будуть реєструватися, то завтра викладу маршрут.

Ітак Маршрут:
СТАРТ Майдан Незалежності в 00:00 в ніч з Суботи на Неділю.

вул. Інститутська (апхіл)
Кловський узвіз (даунхіл)
вул. Мечникова
вул. Басейна
вул. Еспаладна
вул. Саксаганського
пл. Перемоги
вул. Воровського (апхіл)
Львівська площа
вул. Артема
Глибочицький проїзд
вул. Глибочицька (даунхіл)
вул. Нижній Вал
вул. Верхній Вал
вул. Набережно-Хрещатицька
вул. Набережно-Лугова
вул. Межигірська
вул. Електриків
пр. Московський
пр. Оболонський
М. Оболонь
вул. Лайоша Гавро
вул. Приозерна
пр. Героїв Сталінграда
Московський міст

Закупка в "Кишені" на Оболоні
Матрас на Трухановому острові

Протяжність 28 км.

Всім мати аптечки. І ПОВНИЙ захист. Один комплект на двох - не катить.




--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (16):
4 страниц V   1 2 3 > »   
Начать новую тему
Ответов
Rasim
Сообщение #2



Может быть поеду поматрасить 1.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
WINt
Сообщение #3



Эх.. а для меня личного приглашения ( ни как уверенного новичка, ни как ямакасиста) нету... я обиделось huh.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Ti.Line
Сообщение #4



Із задоволенням прийму участь. Вже цікаво які будуть спуски. 1.gif Чи плануєш апхіли вносити до маршруту?


--------------------
TripleEightNYC
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Deni
Сообщение #5



Эээ... Спс за добрые слова )) Мы с братом собирались ехать в пятничную на 60 км. )) Но если чего не сложится, то, думаю, будемц.


--------------------
D&G™© ®
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #6


Moderator

вообще-то должна быть еще ночная в районе 7-8, там приезжает Москва.


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #7


RSG Team

Вінт ПЕРСОНАЛЬНО запрошується.

Щоб з'їхати з Даунхіла, треба на нього спочатку забратися, без цього в Києві неяк.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
WINt
Сообщение #8



Цитата(Kayot @ 4.7.2008, 1:03) *
Вінт ПЕРСОНАЛЬНО запрошується.

Щоб з'їхати з Даунхіла, треба на нього спочатку забратися, без цього в Києві неяк.

Пасиб 1.gif буду
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jungarik
Сообщение #9


RSG Team

К сожалению,дежурю.


--------------------
Бледные поганки более неактуальны. Все, что могло умереть от них - умерло. Скоро - возвращение на Родину. НАВСЕГДА.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Натуся
Сообщение #10


Yamakasi Team

:)Також буду))) Цiкаво, який маршрут))


--------------------
Ямакасники - один за всех и все за одного)))
Вы думаете я 2000 раз ошибся? Нет, я узнал 2000 разных способа - как не надо делать (с) Эдисон, который создал лампочку)))
Бог есть Любовь
1Иоанна 4:8
Yamakasi™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Zelgadis
Сообщение #11



Классная идея. У меня в субботу как раз семинар на работе, ни в ямакаську, ни на ночную не попадаю, думал пойти повеситься на шнурках от роллов, ан нет, есть ночные на нашей улице! )))

В общем буду.

Есть предложение по маршруту - во 2й половине захватить каким-то образом Левый берег, тогда заеду домой за гитарой, матрас будет точно матрасным )))
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
WINt
Сообщение #12



Цитата(Zelgadis @ 4.7.2008, 9:19) *
Есть предложение по маршруту - во 2й половине захватить каким-то образом Левый берег, тогда заеду домой за гитарой, матрас будет точно матрасным )))

Тогда надо матрасить на левом берегу, а то ехать 15 км из 25(обещанных Кайотом) по левому берегу нехочеться(без апхилов и даунхилов)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #13


RSG Team

Цитата(voldemart @ 4.7.2008, 1:03) *
вообще-то должна быть еще ночная в районе 7-8, там приезжает Москва.

Там буде максимальна кількість Даунхілів, та максимальна кількість красивих нічних місць. І вона буде не зовсім матрасною. Темп типової нічної. Москва тримає швидкість ДОБРУ! Нам там "ураїнськи хвости" не потрібні. Бо Москалям тільки дай тему, "Фі какіє тут у вас все хілєнькиє"


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Zelgadis
Сообщение #14



Цитата(WINt @ 4.7.2008, 9:31) *
Тогда надо матрасить на левом берегу, а то ехать 15 км из 25(обещанных Кайотом) по левому берегу нехочеться(без апхилов и даунхилов)


Согласен, подаунхилить очень хотца. Т.е. общественность просит закончить на Левом берегу, а погонять по правому. ))))
Но в итоге все в руках/голове Кайота )))
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #15


RSG Team

ОБЩЕСТВЕННОСТЬ ВНИМАНИЕ: 2.gif

я думаю матрас таки буде саме на Лівому березі. Так задумувалося спочатку. Але, покищо не набаралася необхідна кількість людей.
Даунхіли БУДУТЬ, ДВА.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Drag
Сообщение #16



Меня возьмете? wink.gif


--------------------
Cuique suum.
Если ты такой умный, что же ты строем не ходишь?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #17


RSG Team

Я не знаю як ти катаєш, тому чувак, розраховуй сили сам wink.gif Щоб не довелося таксі ловити в 2 ночі.
Якщо відчуваєш, що реально МОЖЕШ, і маршрут під 30 км, і пару спусків не паганих в Києві проїхати - то давай з нами. Скоро буде маршрут, будете самі собі вирішувати! 1.gif


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Drag
Сообщение #18



Киев, Ночь, Такси.... Не так не пойдет))) Попробую на свох двоих.

П.С. Вот по маршруту и посмотрим.)


--------------------
Cuique suum.
Если ты такой умный, что же ты строем не ходишь?
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kayot
Сообщение #19


RSG Team

Дивимося перший пост. Маршрут повісив.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
FL]
Сообщение #20



2 Kayot ^ Draq был на полседней покатухе, у него ПВС смарты и он на матрасе сразу залез на дерево, так что я думаю ты его должен вспомнить, а еще он на мелком питспоте упал и колено протер.


--------------------
_______________________________________________
Умных много.
Смелых мало!!!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

4 страниц V   1 2 3 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 3.6.2024, 2:33