IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

4 страниц V   1 2 3 > »   
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Звіти з тисовсця!
azul mamut de lo...
Сообщение #1


RSG Team

Ну шо, малята, дочекалися мого звіту? wink.gif

Інформації , якою я б хотів поділитися з вами, в голові дуже багато. Спробую її якось структурувати, шоб було «читабільніше».

ЛІРИЧНЙ ВІДСТУП.
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Перед тим, як ділитися сухими фактами. Я не можу не розсипатися тонною епітетів, що до цієї місцини на мапі України.

Давним давно ( рочків з два тому), коли я ще тільки почав відкривати для себе роллер-світ. Я закохався саме в роллер-туризм. Думаю уточнювати усі принаді цього виду мандрівок немає сенсу бо всі, й так знають, шо краще не відпочити . Вже після того, як я став ролером, мене занесло взимку до Карпат. І вони одразу вкрали моє серце с першого ж погляду!
Кажуть, людина може дивитися нескінченно на вогонь, воду, на роботу іншої людини. Але все це фігня. Людина може вічно вдивлятися в Карпатські гори. Бо вони якісь фантастично-фаталічні love.gif love.gif ! Коли відчуваєш це повітря, бачиш ці гори, полонин, ліси, усілякі річки, струмочки. То розумієш, звідки зародилися образи «Тіней Забутих Предків», «Лісової Пісні». Ввижається, що Перелесник Лесі Українки ховається десь за наступною смерекою ph34r.gif . А біля старої хати стоїть сам дядько Лев. А в вухах чується гуркотіння Трембіт…
І я мріяв, що було б дуже класно, якби я спостерігав всю цю красу на роллях. Летіти, відштовхуючись колесами, поміж ялин та смерек назустріч казковим образам таємничих Українських Карпат, не відчуваючи плину часу!!
І Бог почув мої молитви, бо відкрив для НАС навчально-спортивну базу «Тисовець» wizard.gifwink.gif . Тим самим змінивши моє уявлення про ідеальний даунхіл. Сподіваюсь, згодом Тисовець стане культовим місцем Реллер-ком’юніті не тільки України, але й цілого СНД!!!!!!!!!!!! closedeyes.gif

ДИСЛОКАЦІЯ, ТА ЯК ЖЕ МИ ТУДИ ДІСТАЛИСЯ.
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Навально-спортивна база «Тисовець» знаходить за 30 хв. їзди від маленького карпатського міста Сколе. До нього ми доїхали потягом №7 сполученням Київ-Чоп.
Хто відпочивав в Славському, знає цей потяг, і цей напрям. Проте існує декілька різних потягів у різний час, але я обрав для нас 7-мий сам через час відправлення з Києва. О 23:56 «тягник» рушив з Києва, а о 12:00 наступного дня ми були у Сколе.
Мої побоювання, що до наступної частини маршруту до самої бази не виправдалися. Тільки-но ми встигли вийти на головну площу біля вокзалу, як до нас підійшов шофер, і запропонував свої послуги по доставці. Сторгувалися на сумі в 94 гривні, але можете сміло торгуватися на менше. Просто по 23 гривні з носу нам було нормально, та й дуже кортіло по швидше дістатися точки фінішу.
Водій назвався Андрієм і повіз нас на старому майже білому Вольво. Півгодини Їхали ми по пристойній дорозі до бази, милуючись краєвидами з вікна, поки не побачили перед собою КПП Тисовця.
Забігаючи на перед, скажу, що Андрій нас забрав з бази наступного дня. Ми взяли його мобільний. І попередили про приїзд через два тижні наступної партії роллерів. Номер записала Джорді, вона його напише згодом.

Про бюджетне пересування від м.Сколе до бази в Тисовці знаю мало. Начебто існує якась міфічна маршрутка , і треба виходити в селі «Тризаводка». Але тоді, кілометрів з 10 вам треба буде йти зі своїми клунями вгору. Тому, вирішуйте самі

Вся дорога з Вокзалу до самої бази зайняла в 12 год. 30 хв.
Наш потяг:

Ми вже у Місті Сколе, радості багато wink.gif:

Вокзал:

Сідаємо ді Івана:

КПП Тосовця, видно, шо це дос воєнний стратегічний об"єкт:


ПОСЕЛЕННЯ
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Важливе питання, тому спробую надати всю інформацію, що маю.

Їхали ми на половину в сліпу. Бо за телефонами, які я мав мене посилали до директора бази. А йому я додзвонитися не зміг.
Але на майбутнє оповіщайте про свій візит з допомогою цих номерів :

8 (03251)281 35 , 280 20(безпосередньо готель, дзвоніть краще на номер 2)

Можливі варіанти житла:
Готель:
З людини за ніч 54 грв.
Саме в ньому ми й жили. УМОВИ СПАРТАНСЬКІ , А НІ ХОЛОДИЛЬНИКУ АНІ ПЛЕЗМЕНОГО ТЕЛЕВІЗОРА. Проте нам більше й не треба.

Можна жити в котеджах
  • Котедж №1- 100 гривень за ніч з людини
  • Котедж №2 – 125 гривень за ніч з людини
  • Котедж №3 – 204 гривень за ніч з людини


Якщо оплачуєте більше ніж 3 ночі, то знижка 30%
котеджі Тисовця:

Табличка:

Ось наш номер:

Ванна:

ВС:



ХАВКА
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Їли ми в їдальні. Як для їдальні їжа класна. Порції великі, вечеря і обід складається з двох страв. Приблизно на день виходить 50 гривень. З їжею проблем не було зовсім.
Вона була смачна поживна, її було багато. І вона буде ДЕШЕВА!!!

Ще на території, є кафе. Меню дуже мале.
100 грам мартіні на 100 грам соку мені коштувало 23 грв.
Філіжанка кави 3-4 гривні.
Вода від двох до шести гривень.

РОЗКЛАД ХАВАННЯ:

Ідальня:


НАРЕШТІ ПРО ДАУНХІЛИ:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Вони довші та крутіші ніж в Раубічах. Покриття на рівні нашого Червонозоряного, (трошечки «пористий » асфальт , але як на мене в самий раз).

Перші рази проїжджали всі даунхіли пригальмовуючи. Адреналіну море. Бо вони насправді неймовірні. Відчуття переповнюють й досі, такого ніде в Києві не отримаєш. Коли летиш, зі швидкістю 60+ (можливо і 70+, важко зрозуміти). А навруги себе ти бачиш гори, гори, ліси і кучу зелені!!!!!! love.gif love.gif love.gif То відчуття сході на оргазм. БОООООООООООООООМБАААААААААА. wizard.gif Від адреналіну в прямому значенні відчуваєш ефект нетверезості

На відміну від Раубічів, немає одного вірного напрямку руху. Тому всі апхіли перетворюються на Даунхіли і навпаки. Але є велика ймовірність зіштовхнутися з лижероллерами, яких там дофіга !!

А ще набагато більше розгалужень, ніж в Раубічах. Проте ми знайшли оптимальній маршрут. Який я намалюю на днях та викладу на форму. З назвами всіх Даунхілів та градацією важкості. Що б вам було легше орієнтуватися xdrive.gif


Величезна площа + стрільбіще для біатлону перед початком траси:

Лишень самий кінець даунхілу який отримав лаконічну назву "БОЛЬШОЙ" wink.gif

Солодка ділема перед двума даунхілами, короткий та швидкий, чи повільний але довгий і красивий wink.gif.
Направо початок "Пейзажного" даунхілу. Наліво вниз до Головного перехрестя :

Т наодинці зі швидкістю, в повному єднанні з природою wink.gif:


САМ ТИСОВЕЦЬ
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Типова колишня військова база. В дуже затишній місцині карпат. 3-4 трасси для гірнолижних видів спорту. Два напіврозвалених трампліни для стрибків. На які ми пречудово залізли. Копіюючи традицію Раубічів.
Ідьте не пожалкуєте wink.gif.

Ось вони, з"їдені корозією трампліни. Магніт для сталкерів:

Ми не могли туди не залісти :

В середені було просто супер:


"Концептуальна дірка". Все пригнило до крайньої межі. Будьте дуже обережними, коли туди полізете.
НЕСТАВАЙТЕ ВЗАГАЛІ НА ПІДЛОГУ, як з дерева!!!!!!:










--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #2


RSG Team

Продовження:
» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «
Шахта ліфту, якого давно немає


Зверху:

Колись на цьому бітонному схилі виливалия тонни адреналіну за секунди. А зара тиша, і тільки вітер, лоскоче нерви випадкового роллера:

Ось на цій маленькій гірці(на передньому плані) 1000 м над рівнем моря пролягає роллер-траса wink.gif:

Отакий він, Тисовець.

Куди ми тільки не залазили. Моя улюблена серія wink.gif



Декілька затишних місць, де можна буде сидіти роллер-тусі,


Дофігища самої смачної чорниці в світі:


Ось саме стрільбіще:





Залишилися фоти від Ірусі!!
В неї дофіга чудових світлин природи. Будемо чекати.
Дякую всім, хто дочитав До кінця wink.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alessandro
Сообщение #3



Моим эмоциям небыло предела.
Уже когда мы сошли с поезда меня впечатлила безумно красивая ЖД станция.
Да, это самая красивая станция с поездами в моей жизни!
И не успели сойти как сразу едем и опять полнейший восторг (у меня, за остальных не знаю). Восторг от серпантиновой дороги из отличного асфальта и ап/даунхилов! Хотелось выйти и ехать своим ходом. Остановил километраж 30км, берегли силы на сами горки. Уже тогда мы поняли что приезхали не зря. В крайнем случае катали бы по этим чудо-дорожкам.

Я тут сваял видео ролик всего 17 мб. Он сможет дополнить отчет Мамонта про умопомрачительные спуски.
http://rapidshare.com/files/135692870/bols...yAlessandro.avi

Позже выложу еще. Пока времени нет на большее. Кстати у меня есть оригиналы видео материала так что если кто хочет попробовать свои силы в видео монтаже то могу дать.

Вот ща думаю как бы это со второй группой поехать еще раз 1.gif
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Padawan.AVT
Сообщение #4


Флудер

Закинь кудись всі матеріали, щось зроблю


--------------------
Всем пока!
So long and thanks for all the fish!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Граф Молния
Сообщение #5



Советы тем кто поедет:
берите туалетную бумагу и большое полотенце
нужно знать номер какого-нибудь таксиста для обратной дороги, потому что из Тисовца до трассы 10 км

В первый день работало кафе с такими ценами:
кола/фанта/спрайт (1 л) - 7 грн
черниговское светлое (0,5) - 5 грн
стелла/бекс/старопрамен (0,3) - 7 грн
стелла/бекс/старопрамен (0,5) - 9 грн
шоколадки - 10 грн
непонятное минералко (1,5 л) - 6 грн

Во второй день по непонятной причине и на непонятный срок открылся буфет:
копеечные коржики
зефир
сок (Садочок) литровый/двухлитровый за 6+ и 15 грн
шоколадки по 6 грн
минералка - 6 и 3 грн
еще были какие-то консервы

Это в принципе все что можно там купить.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Roach
Сообщение #6


RSG Team

ХАЧУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!!!
КЛАСС!!!!
Ребята спасибо за отчет!!!
Особенно Мамончику. Чмок тебя в бивник love.giflove.gif 3.gif . Читал твой отчет прям как художественное произведение. Класно написал!!! Молодчина!!! РЕСПЕКТ!!!
Обязательно туда поеду.
Вот только одного я не понял - там даунхилы круче, больше длинее чем в Раубичах, а что там с ихней извилистостью? Такая же? Или же они еще и более извилистые?



--------------------
Мой роликовый проект:



Мой блог о жизни в Мексике

Если человек простите гандон, то и отношения с ним будут натянутые.

KPI© ®
Urban shadow™
Соулслайд-самый напряжный слайд™
Агронуб™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Shved
Сообщение #7



Мамонт респект, классный отчет;). Заинтриговал, теперь я тож туда хочу)) Вопрос в том когда организоваться туда во второй раз?


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
WINt
Сообщение #8



Вторая группа
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Jordi
Сообщение #9


RSG Team

Найголовніше!
Телефон таксиста, котрого насправді звуть не Андрій, а Володимир: 8 - 096 - 9180364

Гори, річки і ліса повні смачних ягід – ось що очікувало мене по приїзду до славетного Тисовця (із-за травми не могла катати).
Коли сіли в потяг я з сумом дивилася на роли хлопців і про себе «тихенько» заздрила їм, що вони будуть першими на подоланні славетної траси. Проте по приїзду я зрозуміла, що я ПОМИЛЯЛАСЬ!!!
Після поселення в номер хлопці пострибали в роли «удрали» на трасу, лякати «замордованих» щоденними тренуваннями спортсменів. Але коли я вийшла з готелю, я зрозуміла, що це не просто спорткомплекс, це мрія кожного туриста чи звичайної людини котра любить пригоди і нові відкриття для себе!!!
Сходження по схилам, блукання по лісу, милування безкрайніми ланами… ось що очікувало мене і ці 2 дні! Мої світлини все останнє скажуть за мене…

Саме наба спорткомплекс "Тисовец"

Подоланий мною схил


Звісно трампліни для стрибків))


Гуляючи лісом










Село в долині








--------------------
Мрії збуваються, головне вірити...
UrbanShadowTeam™
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alessandro
Сообщение #10



Я хочу эти фотки на болванке - меняемся!
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Funtik
Сообщение #11


Yamakasi Team

Цитата(azul mamut de locura @ 8.8.2008, 3:35) *
Важливе питання, тому спробую надати всю інформацію, що маю.

Їхали ми на половину в сліпу. Бо за телефонами, які я мав мене посилали до директора бази. А йому я додзвонитися не зміг.
Але на майбутнє оповіщайте про свій візит з допомогою цих номерів :

8 (03251)281 35 , 280 20(безпосередньо готель, дзвоніть краще на номер 2)

Можливі варіанти житла:
Готель:
З людини за ніч 54 грв.
Саме в ньому ми й жили. УМОВИ СПАРТАНСЬКІ , А НІ ХОЛОДИЛЬНИКУ АНІ ПЛЕЗМЕНОГО ТЕЛЕВІЗОРА. Проте нам більше й не треба.

Можна жити в котеджах

Телефон бронювання номерів: 8 (03251) 280 05


--------------------
«Кто людям помогает — тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя» © Шапокляк

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
voldemart
Сообщение #12


Moderator

Цитата(Alessandro @ 8.8.2008, 4:12) *
Я тут сваял видео ролик всего 17 мб. Он сможет дополнить отчет Мамонта про умопомрачительные спуски.
http://rapidshare.com/files/135692870/bols...yAlessandro.avi

гыыыы, просто потрясно!!!!!!!!! какие скорости!!!!!
14го не поеду, т.к. 17го др, но как соберетесь еще - обязательно с вами!!!!!


--------------------
Seba Carbon Pro 2009
Старожил
Вовка-Морковка
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Casper
Сообщение #13



такие фотографии, у меня просто нет слов ребята, это мечта! Очень рад за вас и рэспэкт Мамонту что смог выяснить про существование такого велликолепнейшего места в уголке украинских Карпат где могут чудестно кататься не только лыжники зимой


--------------------
casper.io.ua
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Rasim
Сообщение #14



И как всегда мне с вами поехать не удалось sad.gif

Мамонт, отчеты с каждым разом все лучше 1.gif)
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Поблагодарили либо согласились (1):
azul mamut de lo...
Сообщение #15


RSG Team

Мені приємно, чути позитивну критику wink.gif.

Справа в тому, шо поїздки та можливості все краще та краще wink.gif


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Funtik
Сообщение #16


Yamakasi Team

Первый день прошол атлично!
Вот трек трасы:

Собираемся в сталкерскую суботнюю Ямаааси.


--------------------
«Кто людям помогает — тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя» © Шапокляк

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Svintus
Сообщение #17


Super Moderator

ХАЧУУУУУУУ!!!!!!!!!!!!!!! А!! блин какой жЫЫЫр!!! Клева!!!


--------------------


» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «


Цитата(Iceberg)
Слалом с клюшкой по городу...

Грязная Свиня ©
МОСКАЛИ тм
СПАРТА тм
Нюбы на Себах тм
Пафосная прелесть©
Роллеры - такие роллеры©
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Alessandro
Сообщение #18



Посомтрел впервые записанный трек трассы. Вот они современные технологии. Фунтик, СПАСИБО! сделал скриншот для тех кто не может запустить планету гугль. Длинна трассы действительно 6,5 км как и говорили нам спортсмены.
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
azul mamut de lo...
Сообщение #19


RSG Team

Яка була максимальна швидкість? На джпс у Фунтіка?

Яка була максимальна швидкість? На джпс у Фунтіка?


--------------------
Не судите, да не судимы будете:Ибо каким судом судите,таким будете судимы;и какою мерою мерите,такой и вам будут мерить.И что смотришь на сучок в глазе брата твоего,а бревна в своем не чувствуешь?Или как скажешь брату твоему:"Дай я выну сучок из глаза твоего";а вот,в твоем глазе бревно?"(Мат. 7:1-5).

Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Deni
Сообщение #20



Я вчера ощался с Винтом, он сказал что у него 55 км/час, а у Фунтика 58 км/час. Правда они грят что притормаживали


--------------------
D&G™© ®
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

4 страниц V   1 2 3 > » 
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 11:12