IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )


Роллеров в Чате: 0 [Войти]

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Величезна подяка від RSG!
Kayot
Сообщение #1


RSG Team

Зараз я створюю цю тему, щоб персонально подякувати тим роллерам, які відгукнулися на наші                                                              заклики і прохання.

З часом (тема букавльно на тиждень, для публікування) тему можна буде об'єднати зі "спонсорською" і "про допомогу". Всім РСГ, які можуть щось додати, прошу..

Ітак, почну. Про вже згаданий у сусідній темі Мамонтом Фонд "Друзі K3F"//. Скажу відверто, я не очікував такої віддачі від вас. Всі ми, організатори фестивалю дякуємо за допомогу з фінансовим питанням. Як всі ви бачили хочаб зовні, на фест було затрачено багато грошей, повірте мені і такі люди як ви, допомгли нам, ми хочемо персонально подякувати вам. Всі ці ніки є в темі про спонсорську допомогу, я їх просто уточнюю.

Настік, Санфаєр, Вольдемарт, Джек, Мікушла, Женєва, Гаррет, Фітер, Фунтік, Айсберг, Бріоні, Анноун, ЛСМ, Джорді, Світ, Молній.

Ми отримали допомогу у розмірі близько 2000 грн, які були чесно витрачені на фестиваль. Як на мене такий варіант є більш прийнятним, ніж те що мені пропонували, по типу з кожного Киянина в обов'язковому варіанті за реєстрацію, ну як робилося на Яроллері...


Ідем далі, люди, що просто не шкодуючи своїх сил і часу допомагали з організацією в дні фесту (пишу по пам'яті, якщо когось не згадав, вибачайте, допишу):
Вольдемарт, Бріоні, Санліт, Вінт, Ксюша, і ті хлопці, які ставили фішки і планку, РУслан_Л (взагалі допоміг організаторам дуже багато), дякуємо Джунгаріку (нашому штатному найкращому медику).

Фотографи:
Вольдемарт, Швєд, Анноун, і ще пару чоловік, яких я знаю, але ніки згадати не можу, вибачте, допишіться самі, я виправлю 1.gif

Городові:
Настік, Вовчик, Напалм, Нахт, Еллой, Руслан_Л, Свінтус, Роач.

Дякуємо всім-всім простим роллерам, які прийшли підтримати учасників і подивитися фестиваль, бо без глядачів він би просто провалився. Дякуємо гостям фестивалю за приємний візит.

Окрема подяка крутому чуваку - Стамадолу, людині, яка взяла на себе апсолютно весь хокей.

Подяка Діджеям : DJ Nik@tyn, DJ Beks, DJ Karol', DJ Platvin.

Дякуємо партнерам і спонсорам фестивалю.

Окрема подяка дирекції РТЦ Блокбастер та адміністрації роллердрому РТЦ Блокбастер.


Шановні, ми дуже вдячні вам, без всіх вас, фестиваль би просто не відбувся.

Для вас же, його робили:

RSG Kayot
RSG azul mamut de locura
RSG Shaggy
RSG Padawan.AVT
RSG Roach
RSG Jordi
RSG BV7

З повагою, організатори Київського роллер-руху - RSG Team.


--------------------
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Kabban
Сообщение #2



А я, лично, хочу поблагодарить не только ВСЕХ РОЛЛЕРОВ И ЗРИТЕЛЕЙ что нас поддерживали на фесте, но и самих чудоРСГ которые всю эту офигенную, классную, громкую и интересную баайдень (это слово в хорошем смысле, тоесть большой фест) придумали и организовали)


--------------------
Націоналіст, бендерівець, фошиздъ и просто ведущий видео-обзоров на Fotos.ua.
Let the 4th be with You and Fus-Ro-Dah!!!

Steam-акк: $taR-BAX
Twitter: RudiRuslanenko
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение
Voropaeff
Сообщение #3



Да мне тоже понравилось)))
Перейти в начало страницы
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 26.4.2024, 1:30